Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki az elektromos cigarettat? fórum

Ismeri valaki az elektromos cigarettat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2015. jan. 8. 08:31
igen,de ez sem megoldas a cigi leszokasarol ha nincs meg benned az eros akarat.
280. 65298a0518 (válaszként erre: 279. - 65298a0518)
2012. jan. 6. 15:37

Nos, megvitattuk a párommal, és arra jutottunk egyrészt, hogy erikpipi -ha jól emlékszem- 265-ös válasza tuti jó, jó kis pénz van a dohányáruban és persze a gyógyszeriparban is. A cigiban lévő 40 féle rákkeltő anyagnál nem lehet károsabb, főként ha leszokásra szeretném ritkábban no és persze átmenetileg használni, aztán száműzni ezt is!

Sok sikert mindenkinek!

279. 65298a0518 (válaszként erre: 278. - Danina)
2012. jan. 6. 13:10
Húúúúúúú basszuskulcs. Ez nem semmi, köszönöm a fáradtságodat!
278. danina
2012. jan. 6. 10:56

Pontosabban most hogy rákerestem,ennyit találtam:

Több szabályozó hivatal figyelmeztet ez e‐cigi egészségkárosító hatásaira! Az e‐cigaretta patron többféle aromát (dohány, mentol, csokoládé, vanília, karamell, kávé stb.) és különböző mennyiségű nikotint tartalmazhat, melyeket többek között glycerinben és propylén glikolban (PG) oldanak fel.


A patron további összetevői lehetnek a következő anyagok és kemikáliák: esszenciák, szerves savanyítók, anti‐oxidánsok, butyl valerate, isopentyl hexonate, lauryl laurate,benzyl benzoate, methyl octynicate, ethyl heptylate, hexyl hexanoate, geranyl butyrate, menthol, citric acid, water, alcohol, 2,3,5‐trimethylpyrazine, 2,3,5,6‐tetramethylpyrazine, 2,3‐dimethylpyrazine, acetylpyrazine, terpineol, ethyl maltol, guaiacol, acetylpyridine, octalactone.


A Kínából importált dohány ízesítésű folyadékok a következő anyagokat is tartalmazhatják: megastigmatrienone, beta‐damascenone, G2‐Acetylpyrazine, 2,5‐Dimethyl pyrazine, 1,3‐Propanediol, L‐Nicotin, linalool. 2009‐ben az amerikai Élelmiszer és Gyógyszerügyi Felügyelet (Food and Drug Administration) az e‐cigaretták tesztelése során olyan anyagokat talált, amelyek a hagyományos dohányt tartalmazó cigarettában és annak égése során keletkező anyagok között is megtalálhatóak (diethylene glycol és dohány specifikus nitrosaminok).


Számos olyan termékben volt kimutatható a nikotin, amelyről a forgalmazók azt állították, hogy nikotinmentes. Szintén ebben az évben a kanadai Egészségügyi Minisztérium összehívott egy e‐cigarettát ellenző tanácsot, mely álláspontja a következő: „ Habár ez az elektronikus termék úgy kerülhet forgalmazásra, mint a hagyományos dohányzás egy biztonságosabb alternatívája, vagy mint dohányzás leszokást támogató termék, az e‐cigaretta használata kockázatot jelent a nikotinfüggőség és mérgezés kialakulására.”

277. danina (válaszként erre: 275. - 65298a0518)
2012. jan. 6. 10:50
A belélegzett gőzben oldott mittudomén milyen anyagokkal,amik a löttyben találhatóak.Most volt nov.5.-én Debrecenben.Párom tudná részletesen elmondani,mert ő hallgatta,de ő most dolgozik.
276. 65298a0518 (válaszként erre: 274. - Danina)
2012. jan. 6. 10:45
És még azt áruld el légyszi, ez mikor volt? Azért kérdem, hátha azóta fejleszthettek. Én is most szeretnék venni, de már nem tudom, mitévő legyek.
275. 65298a0518 (válaszként erre: 274. - Danina)
2012. jan. 6. 10:44
Mivel indokolta?
274. danina (válaszként erre: 264. - Micimacko62)
2012. jan. 6. 08:38

Mi is gondolkodtunk rajta,sokan dicsérték,mennyire tuti.Aztán a párom egy szakmai napon vett részt,ahol előadást tartott egy hölgy az ANTSZ-től,és bizony Ő is ezt mondta,hogy az e-cigaretta sokkal károsabb,mint a sima cigi.

Hát mi letettünk a vásárlásról...

273. 65298a0518 (válaszként erre: 265. - Erikpipi)
2012. jan. 6. 06:17
!!!!!! IGAZ !!!!!
272. cullinan (válaszként erre: 256. - Reny76)
2011. jan. 6. 12:23
Igaz, hogy régen irtál, de melyik az a fajta, segits!!
2010. júl. 30. 11:37

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni. Én leszokás céljából szeretnék e-cigit vásárolni. Engem is az usb-s változat érdekelne. Hol lehet megvásárolni és mennyiért? Illetve a liquid is érdekelne, hogy hol és milyet érdemes venni.


Köszönöm a segítségeteket.

270. Lyrian (válaszként erre: 268. - Aeren)
2010. jún. 13. 07:03

Én Jantyt használok, már két és fél hónapja. Azzal a bizonyos amerikai löttyel.:) Semmi bajom nincs vele. Első két hétben köhögtem és köpködtem tőle, ahogy a vízgőz szaggatta a lerakódott trutyit.

Hogy meddig bírja? Én napi 2 doboz cigit szívtam. Egy töltött elemmel, úgy hogy lóg a számban másfél nap. Ha usb-n használom, nem merül ugye.

Tökéletesen működik egyébként, és egyáltalán nem érdekel, hogy nem hasonlít a cigihez. :)

De már nem tudnék rágyújtani normális cigire. Múltkor megkínáltak, beleszívtam és rosszul lettem tőle.

Nem leszokás miatt próbáltam ki, hanem hogy spóroljak. Most kb. 90 ezernél tartok.

Nekem bevált.

269. Aeren
2010. jún. 4. 01:50
A vaterán árul egy bizonyos SubtusTerram nevezetű emberke Janty sticket és "bevizsgált USA folyadékot". Mivel a neten egyszerűen nem lehetett ezt a lötyit megtalálni, megkérdeztem az illetőt, hogy hol lehet ennek utánanézni. Az első kérdésemre kitérő választ adott, a másodikra pedig törölte a kérdésem a termékről és tiltólistára tett. Érdemes elgondolkozni ezen...
268. Aeren
2010. jún. 3. 14:12

Mérgező anyagot maximum az utántöltő tartalmaz. Most jövök az egyik boltból, ott mondták, hogy csak a nikotintartalmúakat függesztették fel(azt sem tiltották be), a menteset továbbra is engedélyezik.


Más: Jantyhoz honnan vesztek lötyit? Vaterán láttam az USA liquid-et, de semmit sem találtam róla. Ez bevizsgált cucc? Amúgy a Janty kb meddig birja (nem az aksi, hanem maga a készülék)?

267. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 266. - 35c81b79eb)
2010. máj. 22. 20:46

Én az elmúlt napokban hallottam a rádióban, hogy betiltották, mert nagyon mérgező anyagot tartalmaz.

Egy terjesztőt fel is hívtak, és akkor derült ki, hogy az meg nem tudott erről semmit.

266. 35c81b79eb (válaszként erre: 263. - Glasek)
2010. máj. 22. 11:21
Szia! Ez mi? Rákerestem a neten, megnéztem pár videót, de leírnád nekem, hogy mi a lényege és hogy hol lehet beszerezni?
265. erikpipi (válaszként erre: 264. - Micimacko62)
2010. máj. 22. 10:20
Hát kérem, ami után nem kell hatalmas jövedéki adót fizetni, az mindig káros az egészségre.....
2010. ápr. 28. 17:20

Sziasztok!

Mi most rendeltünk,de a mai nap folyamán olvastam hogy több kárt okoz a szervezetben mint a rendes cigi.Mit tudtok erröl?Éetmod.hu jelent meg a cikk,hogy be is van tiltva.Illegális a használata.Mi a véleményetek erröl?

263. glasek (válaszként erre: 260. - Senior59)
2010. ápr. 18. 17:59

vegyél janty stick v3-at! Abban nem fogsz csalódni.

Nekem az van és imádom,azóta igazi cigit nem tudnék a számba venni!:)

2009. jún. 26. 09:01

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Health Elektromos cigiről?

Segítsetek!

2009. jún. 3. 18:54
Utóirat:Aki tud olyat ami megbízhatóan működik és füstöl mint a gyárkémény ill.feltölthető folyadékkal a patronja,valamint elfogadható áron van,kérem írjon.
2009. jún. 3. 18:47
Nah,öntsünk tiszta vizet a pohárba.A piacon jelenleg kapható készülékek nagy része mind nevetséges műszaki megoldásokkal öszzetákolt távol-keleti neogagyi.Az igen borsos áron kapható készülékeket pár dollárért(nem tévedés) vásárolják és árulják a gyors haszonszerzés reményében.Nem is lenne ezzel semmi baj,ha minőséget adnának.De amivel én találkoztam,mind kritikán aluli műszaki megoldásokat tartalmazott.Végülis működnek ezek a készülékek,de aki normális mennyiségű "füstöt" remél az csalódni fog.Lehet,hogy van olyan is ami jól imitálja a valódi cigarettát a füstmennyiség tekintetében és műszakilag is rendben van,de én még olyannal nem találkoztam.
2009. máj. 14. 08:19

Sziasztok!Nem nagyon írtatok vissza amikor kerestem utánna-de liciteltem egyet 11000 Ft-ért a vaterán.Mennyiben számított a leszokásban segítségnek az e-cigi?03.28.-án dobtam el az utolsó cigim.Az e-cigit is egy héten csak egyszer veszem elő,nosztalgiázni.Velem egy időben a tesóm is vett egyet-Ő használati utasítás szerint kezdte el használni-még most is cigizik.Én úgy gondolom,hogyha eldobod az igazi cigit akkor ennek a füstje sem rossz és gyenge.Nem mondom,hogy erős bagós voltam de a napi egy doboz az elment nekem is és a barna papíros szofiból,de úgy gondolom mindaddig mig szívja valaki egyszerre a kettőt az e-cigi is semmit sem ér!Én a dohányzásról szeretnék leszokni ,nem pedig az e-cigire rászokni.

csodapokica7

Köszönöm a segítséget!Élni fogok vele!

Sziasztok!Mindenkinek jó e-cigizést!:-)

2009. máj. 13. 00:59
csak tudom ki árulja:
257. csodapokica7 (válaszként erre: 255. - Fa334a28ef)
2009. máj. 5. 22:52

szia


neked írom, de mindenkinek szól. ha elromlik véletlenül, ne keseredj el. néha előfordul. de egyébként egyre kevesebb romlik el.


és már tényleg van egy tipus, ami nagyon-nagyon füstöl. de a patron picit még drága. lesz az olcsóbb is.


a Tesztre lehet még jelentkezni és már megnyílt a bemutatóterem is. ott ingyen ki lehet próbálni, végignézegetni stb.


cim a honlapon. amit pusi írt. e-cig.hu


ha kérdés van írjatok nyugodtan akár email-t is: csodapokica7@t-online.hu

256. reny76
2009. ápr. 8. 12:02

Sziasztok!

Részemről csak annyi,hogy három külömböző szettem volt...egyszerre a férjem és a családom és én is úgy gondoltuk hogy le kell szoknom és a dolog tudta nélkül mindenki vásárolt nekem,meg én is magamnak...így volt lehetőségem kipróbálni 3 külömböző tipust.Amíg keresgéltem én is vásárlás előtt kérdeztem itt,hogy létezik e olyan ami úgy füstöl mint egy igazi cigi...azt a választ kaptam hogy olyan nincs,ne is keressem....jelezném hogy van...megtaláltam.

2009. márc. 29. 19:55
Megvettem az e-cigit!Van itt még olyan aki szívja?Tapasztalat csere?Köszi.
254. reny76
2009. márc. 24. 07:34
Van egy eladó Oxy Classic szettem...ha valakit érdekel írjon privit...Sajna kettőt kaptam,egyet férjemtől,egyet szüleimtől.
253. 943ca15687 (válaszként erre: 251. - Reny76)
2009. márc. 23. 22:50
A füstje soha az életben nem lesz akkora, mint az igazi cigié...
2009. márc. 21. 11:14
Sziasztok!Sikeresen végig olvastam az egész fórumot.Egy ideje úgy látom megrekedt.Szeretnék Én is venni egy ilyen cigit,de még mindig nem tudom milyen az ami nekem való lenne.Nézegettem az e-cigi.hu oldalt-nekem azok nagyon drágák.A vaterán láttam 11000 Ft-ért-de a végén kicsit visszahőköltem mikor többen is írtátok,hogy elromlott.Remélem azért be be néztek ide és írtok vmi tanácsot.Előre is köszi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook