Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni viszketés ellen? fórum

Mit lehet tenni viszketés ellen? (tudásbázis kérdés)


13. zinike
2015. márc. 30. 21:22
Mindig fürdés után viszketek én is, a testápoló enyhít valamennyit rajta mert nagyon száraz a bőröm....
2015. márc. 27. 12:08
antivakerin:)
2015. márc. 27. 11:45
szappan,ruhaban maradt mososzer,majproblema,s nagy meleg is okozhatja.
2014. szept. 16. 07:44

és válts mosószert, mert lehet, hogy most sokallt be a szervezete az eddigiektől

vagy legalább az öblítőt cseréld le ecetre

9. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Gyöngyi)
2014. szept. 16. 07:43

vegyél neki kímélő, bio vagy kecsketejes, sheavajas szappant, ne tusfürdőzzön


kenjétek be a testét kókuszolajjal vagy sheavajjal


szedjen Milgamma N-t, idegrendszeri tünet is lehet a viszketés

2014. szept. 16. 07:22

Páromnak 3 hete van ugyanez a problémája, vagyis viszketése. Az egész teste viszket! Kimostam mindent, amit lehetett. Ágynerműt, plédet, szőnyeget, függönyt. Nem váltottam mosószert, nem voltunk uszodában,nem evett mást amit szokott. Már három orvosnáál is volt (ügyelet, háziorvos, bőrgyógyász) Kapott kalciumot, meg rázókeveréket, de semmi nem használ. Főleg éjszaka viszket, de a szobát tökéletesen kipucoltam, átnéztem, átfertőtlenítettem.Nekem nincs bajom.

Volt már ilyen valakinek? Mitől múlt el?

2014. márc. 12. 05:45
legtöbbször a fürdés megoldást jelent a fennt említett problémára
6. tavasz007 (válaszként erre: 5. - Tavasz007)
2013. jan. 24. 22:04
a tejvaj helyett TESTVAJ!!!!
5. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Niki0530)
2013. jan. 24. 22:03

keress egy szappankeszito maganembert, pl kecsketejszappan, de ne bolti vegyel, mert abba mar vannak nem kivant adalekanyagok. Na szoval ezek a hobb-szappankeszitok csinalnak tejtvaj-at is, ami nagyon szuper, es kimondottan ajanlom.


A bolti dolgokkal kenegeti magat az ember, aztan azok ugy lettek megcsinalva, hogy utana megint kenjed, szoval magukat adjak el folyamatosan.

2013. jan. 24. 21:40
A Garniernek van vízmegkötős testápolója, szerintem ez a viszketés száraz bőrre utal. Ha nem változik irány a bőrgyógyászat.
2013. jan. 24. 21:36
olivaolaj
2013. jan. 24. 21:24
Érzékeny bőr, a sok kemény és klóros víz abszolút nem tesz jőt, én ugyan így vagyok. Testápoló? Nekem pl nagyon száraz a bőrőm muszáj testápolóznom mert levakarom a bőrőm a helyéről.
2013. jan. 24. 21:21
A párom szenved a viszketéstől, de nem a szappan vagy a tusfürdő miatt, hisz a stranod és a Balatonon is előjön a probléma. Miután kiszáll a vízből, az egész teste egyszerre mindenhol viszket. Már sokmindent kipróbált, nincs esetleg valakinek valami használható ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook