FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - MEDAZEPAM-TEVA nevű gyógyszerről mik a tapasztalatotok?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. takatime2013-11-23 08:54
En is ezt szedem par napja en ugy erzem depisebb lettem tole meg a gondolkodasommal van baj..
(válasz gyöngy1 1. hozzászólására)

5. paplics2013-05-01 16:22
Ismerősöm szedi, neki bipoláris zavara van, ha szedi akkor minden rendben nála.


4. optimusvezér2013-05-01 14:48
Én is szedtem, a háziorvosom látatlanban egyből ezt írta fel, mikor apukám meghalt. (A tüneteim: totál letargia, alapjáraton folytak a könnyeim, nem tudtam aludni.) Sokáig vacilláltam, bevegyem-e, mert tartottam attól, hogy rászokok, és nem tudom abbahagyni. Olyan sok rosszat lehet a nyugtatókról olvasni. Elég racionális ember vagyok, azt hittem majd idővel elmúlik a "dolog". De nem múlt el.
Én először is macskagyökér/természetes hatóanyagú tabival próbálkoztam. Gondoltam azzal nem árthatok magamnak, attól viszont a fejem fájt, az már mellékes volt, hogy a gyomrom majd kifordult, amikor be kellett vennem (büdös).
Úgyhogy...
Igen is, vannak az életben olyan nehéz időszakok, hogy ha nyugtatóra van szükség, szedni kell.
Nem lehet mindent ésszel/ész érvekkel megoldani. Érző lények vagyunk.

Szedtem egy-két hónapig, és abba tudtam hagyni.
Nem szoktam rá.

3. snowbird2013-01-25 01:28
En is szedtem,a ferjem halala utan,nekem nagyon jo nyugtato volt.Mar regota nem kell szednem.Most edesanyamnak ajanlottam,mert neki is gond van neha az idegeivel.

2. Ildikó292013-01-25 00:10
Szia sok oka lehet az idegeskedésnek de magam is szedtem sokáig édesapám halálaután és biztosan segítt neked is mert szorongásoldó hatása van . ha tényleg úgy érzed nagyon padlón vagy akár napi 3 is stedhető mert nem annyira rős és ez tapasztalat amikor beveszed igyál 15 20 perc múlva egy kevéske tejet utána nem lesz gond belőle csak nyugtató hatását kifejti hamarabb. Azért merem a tejet utána javasolni mert édesapám ideggyógyász volt 40 évig és javasoltan maga is utána a tejfogyasztást és senkinek nemm okoz gondot

1. gyöngy12013-01-24 17:32
teljesen kivagyok idegileg szerintetek ez fog e segíteni?