Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik olyan, hogy a férfi gombás fertőzésnél teljesen tünetmentes? fórum

Létezik olyan, hogy a férfi gombás fertőzésnél teljesen tünetmentes? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. 30cdb4b1dd (válaszként erre: 27. - Trefl)
2013. jan. 24. 14:37
Igen helyileg is kell kezelni kúppal. Illetve tbl formájában meg a szervezteből kiölni
32. 30cdb4b1dd (válaszként erre: 20. - Trefl)
2013. jan. 24. 14:36
Ő ne csinálja Neked semmiképp amíg nem gyógyulsz meg!
31. trefl (válaszként erre: 30. - Simimelcsi)
2013. jan. 24. 14:18

Mi mindig óvszerrel védekezünk, az általad leírt eset nálunk nem állhat fent.

És nincs is visszatérő fertőzésem, csak volt egy húgyúti bajom, amire jött nagyon erős antibiotikum, amire most a gomba. :/

2013. jan. 24. 14:16

Szia,


nálunk is volt olyan, hogy a kapcsolatunk elején nekem visszatérő húgyúti fertőzésem volt. Amikor már 2 hónapon belül 3. alkalommal mentem el az urológushoz ugyanazzal a problémával, ő partnervizsgálatot javasolt. Úgyhogy kértem tőle a páromnak időpontot, ő elment, spermavizsgálat volt, amelyből ki is mutattak 2 féle baktériumot. Párom kapott gyógyszert rá, elég sokáig kellett szednie, de utána már minden oké volt.

29. kiszvorosz (válaszként erre: 25. - Trefl)
2013. jan. 24. 14:14

Mint írtam is az előbb, urulógus. Bár aki neked írt fel kezelést, gondolhatott volna a párod kezelésére is, egy logikusan gondolkodó orvos így tett volna.


Persze, te is találkozol vele a vízben.

Ohhton: átterjedhet közös wc használattal, együtt fürdéssel, közös törölköző használattal,stb.stb.

28. trefl (válaszként erre: 23. - Csicsi25)
2013. jan. 24. 14:07

"Szerintem a pasiknak urológushoz vagy bőr- és nemibeteg gondozóhoz lehet fordulni. "


Köszi! Akkor ezen a vonalon elindulunk. :)

27. trefl (válaszként erre: 24. - Megi04)
2013. jan. 24. 14:05

Én gyógyszert kapok és talán kúpot, de utóbbit még meggondolja a doki, hiszen belsőleg kezeli a gombát már a gyógyszer.

Most elvileg nem kapok kenőcsöt, mert a lényegi bajom nem a hüvelyből indult ki, amire gyógyszert fogok kapni.

Mellesleg ezekben a kencékben se akármilyen anyagok vannak, és ha ő teljesen egészséges, nem akarom véletlen se megbolygatni ott lent.

26. jojócska (válaszként erre: 24. - Megi04)
2013. jan. 24. 14:04
Ezt èn sem nagyon èrtem :)
25. trefl (válaszként erre: 21. - Kiszvorosz)
2013. jan. 24. 14:03

Engem az érdekel, hogy őt milyen orvos vizsgálja meg. Mert csak azért nem szívesen megyek el külön a nődokimhoz súlyos ezreket kifizetve, hogy ugyanazokat felírja nekem (és páromnak), mint amit a mostani dokinőm.


Uszodában gondolom, érintkeznek valamilyen szinten a gombával. Vagy lehet, csak én gondolom így. De ott is valamilyen szinten közvetve vagy közvetlenül a gomba eljut a hüvelyig.

24. megi04
2013. jan. 24. 14:02
MIt jelent az,hogy nem akarod kitenni különféle dolgoknak? Kap egy kenőcsöt,amivel be kell kennie magát...Mi ebben olyan szörnyű?
2013. jan. 24. 14:01

Kérdezted, hogy a párodnak hová lehet menni, hogy megnézzék, van-e gombás fertőzése. Szerintem a pasiknak urológushoz vagy bőr- és nemibeteg gondozóhoz lehet fordulni.


Egyébként én úgy olvastam, hogy orális szex útján is el lehet kapni a gombás fertőzést.

22. jojócska (válaszként erre: 16. - Trefl)
2013. jan. 24. 14:01
Õt nem kell megvizsgálni,mert nála max.bõrpìr esetleg apró pöttyök jelentkezhetnek a makkon.A nõgyógyásznak elmondod,hogy neked ès a párodnak mik a tüneteid...ö tudni fogja,hogy mindkettõtöknek kell-e gyógyszer.
21. kiszvorosz (válaszként erre: 20. - Trefl)
2013. jan. 24. 13:59
Uszodában szűz lányok is összeszedhetnek gombát! A gomba NEM CSAK szexuális úton terjedő betegség. Neki is kéne gyógyszert szednie, mert így hónapokig-évekig ping-pongozhattok a gombával. Ha netán neki mégsem lenne (szinte kizárt,attól,hgoy esetleg tünetmentes,még hordozhatja), akkor sem ártana neki. Urulógus is felírhatja, de a te nőgyógyászod is tud írni a partnernek is gyógyszert.
20. trefl (válaszként erre: 17. - 30cdb4b1dd)
2013. jan. 24. 13:55
Tehát ha olyan felállás van, hogy először ő csinálta nekem, majd csók és én csináltam neki, akkor így nem terjed át egyik nemiszervről a másikra a gomba? Biztos ez? :S
19. 30cdb4b1dd (válaszként erre: 17. - 30cdb4b1dd)
2013. jan. 24. 13:54
esetleg még cickafark, kamilla teát is igyál 1-2 csészével pár napig, az természetes és jó mindenre
18. 30cdb4b1dd (válaszként erre: 15. - Trefl)
2013. jan. 24. 13:53
ja akkor az teljesen jó lehet
17. 30cdb4b1dd (válaszként erre: 3. - Trefl)
2013. jan. 24. 13:53

" ha most én kapok gyógyszert a gomba kezelésére, és nálam el fog tűnni, de létezhez, hogy orálisan átadhattam és hordozó? "


NEM adod így át ne félj ettől! Csak szex útján terjed és, ha nem használtok óvszert így semmi fertőzés nem megy át.

De ne kend be teafa olajjal az óvszert, mert nagyon csíp, mar..nem szabad, tömény.

A gombás fertőzésnek többféle tünete van még az sem baj, ha nem más a szag vagy az állag. Attól még az gomba. Mindenképp vedd be a gyógyszert és használd a kúpot. Orálisan és óvszerrel lehetsz együtt a pároddal!

16. trefl (válaszként erre: 14. - Jojócska)
2013. jan. 24. 13:52

Én azt szeretném, hogy őt is megvizsgálják, mert csak úgy találomra nem akarom kitenni egy ilyen kezelésnek, már ha semmi baja nincs.

Csak nem tudom, hogy ezt talán urológus végezheti férfinak?

15. trefl (válaszként erre: 13. - 30cdb4b1dd)
2013. jan. 24. 13:51
Nem, félreértesz. Mi speciális, bio óvszert használunk, ami teafaolajas. Nem tömény, tudom, hogy nem lehet töményen használni, nem is akarom. Csak az óvszert használjuk. És mi jó ideje ezt használjuk, mivel nincs rákenve minden szutyok és nem is latex.
14. jojócska (válaszként erre: 9. - Trefl)
2013. jan. 24. 13:50
Nõgyógyászhoz kell elmenni,de csak neked. Õ ìr fel gyógyszert mindkettõtöknek.
13. 30cdb4b1dd (válaszként erre: 9. - Trefl)
2013. jan. 24. 13:49

ESZEDBE NE JUSSON!

Én egyszer csináltam, h bekentem magam teafa olajjal és azt hiszem meghalok annyira tömény még egy csepp is. A bugyira kell cseppenteni pár cseppet, mert nagyon tömény. és nem hat az sem egyik percről a másikra!

2013. jan. 24. 13:48

Persze, hogy tünetmentes. 10 férfiből 9 azt sem tudja, hogy baja van, mert náluk nem jelentkezik olyan panasz, mint a nőknél. Persze a szervezetében benne van ami nem annyira jó, de nem tűnik fel neki.

A férfik csak hordozzák ezt, de 99% "tünetmentes".

11. trefl (válaszként erre: 8. - Jojócska)
2013. jan. 24. 13:47
Ha nincs gombás fertőzése, akkor nem árthat neki?
2013. jan. 24. 13:46
Igen!!
9. trefl (válaszként erre: 6. - 51d2a81b36)
2013. jan. 24. 13:46

Akkor is, ha teafaolajas óvszert használunk? Ami kimondottan ez ellen van: az oda-vissza fertőzések ellen.

Tehát mi natur ott nem érintkezünk soha, csak orálisan. Én tényleg csak akkor akarom őt kitenni kezelésnek, ha valóban hordozó/fertőző. Ezzel milyen dokihoz kellene menni? Mert az én dokim neurológus, de egyéb gondok miatt kezelte ő a felfázásomat is.

2013. jan. 24. 13:45
Akkor kell neki is kezelès,ha fájdalmat èrez,vagy esetleg kipirosodik...vagy ha csìp mikor pisil.Ha ilyen tünetei volnának,akkor használja ô is azt a krémet amit neked felìrtak.
7. Ayna
2013. jan. 24. 13:45
Igen. A pasik általában meg sem érzik.
2013. jan. 24. 13:43
A párodat is kezelni kell gomba ellen, mert könnyen visszafertőződhetsz!
5. trefl (válaszként erre: 4. - Porcica)
2013. jan. 24. 13:42
Húgyútban nekem van, ezt vizsgálat kimutatta, de a doki mondta, hogy átterjedhet nagyon könnyen a hüvelybe is. És mivel nálam csak az erősebb folyás volt meg, így valószínűsíthető, hogy ott is már befészkelte magát a gomba, meg ugye erős antibiotikum után szinte törvényszerű egy kis hüvelyi gomba :(
2013. jan. 24. 13:39
Már ha ott van fertőzése, ahol gondolom...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook