Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki Rubint Rékára tornázik jöjjön ide! fórum

Aki Rubint Rékára tornázik jöjjön ide! (beszélgetős fórum)


10. Kesike
2013. jan. 31. 14:13
Sziasztok! Én is az add újra önmagadat csinálom... hát általában végig any.zom szegény nőt az edzés alatt, de nagyon jó!! Szerintem kicsit szadista, de tud valamit az biztos. Első napokban nem hazudok, még a nyakamban is izomlázam volt, de minden nap többet és többet birok... Érdemes csinálni... Az a baj, hogy nincs benne olyan igazi kardio, amit a pihis napokon csinálnék...:(
9. d176e271c4 (válaszként erre: 7. - Izabella33)
2013. jan. 24. 15:59
Alakreform: ez 2010-es
8. SütiReni (válaszként erre: 5. - Izabella33)
2013. jan. 24. 14:43
Igen van es az is jo.
2013. jan. 24. 14:32
irjátok meg azok dvd-k cimét,amelyekben kéz és lábsuly és fitnesszallaggal történik az edzés,köszi
2013. jan. 24. 11:34
2*20 perc felsőtest van rajta és nagyon jó...
5. izabella33 (válaszként erre: 3. - SütiReni)
2013. jan. 24. 10:46
szia!abban a dvd-ben van felsö test edzés is?
2013. jan. 24. 10:42

A régebbi DVD-kben csak kézisúlyzót használ, úgy emlékszem, talán már a 2009-esben van gumiszalag is, onnantól folyamatosan, ahogy lábsúly és steppad is, de pad hiányában ugyanúgy elvégezhetők a gyakorlatok

Nekem a 2010-es Alakreform és az Add újra önmagad tetszik a legjobban, az új valahogy nem :S

3. SütiReni (válaszként erre: 1. - Izabella33)
2013. jan. 24. 10:40
Szia! Nekem az "add önmagad ujra" van meg. Maximálisan tudom ajánlani. Nekem a láb edzése olyan volt h konkrétan azt hittem leég a lábam. Na jo a has resz is de en inkabb labazok. Nagyon kemény es nagyon jo!!!!! :)
2013. jan. 24. 10:39

Én csak annyit tudok írni, hogy hallottam már sok pozitív tapasztalatot Réka tornáról olyanoktól, akik nem fogyni, hanem formálódni akartak, és bármelyik DVD hasznos lehet ennek kapcsán, viszont, ha te szálkásítani és zsírt égetni akarsz, az fogyás. :) Szálkásítás = fogyás, jobban mondva zsírtömeg leadása

Meg kéne már jegyezni. Meg ugye a zsírégetés is

2013. jan. 24. 10:36
Elszeretnék kezdeni tornázni Rékára,de nemtudom melyik dvd-je lenne a legjobb,nem fogyni szeretnék,hanem szálkásitani és némi zsirt égetni comb,has tájékrol és narancsbörrel is küzdök ezt is szeretném ha eltünne.De kéz és lábsuly és fitnesszallag használatával szeretnék edzeni,hogy hatásosabb legyen az edzés,ehhez kérnék tapasztalatokat,köszi aki ir!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook