Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vajon valóban hatékony a Fogyókúra Forte nevű fogyibogyó? fórum

Vajon valóban hatékony a Fogyókúra Forte nevű fogyibogyó? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 7. 15:12

[link]


Ez mindent elmond :)

2013. jan. 27. 17:05
Mint ahogy írtam, nem fogom megrendelni! De nagyon nagyon tetszik ahogy véleményt alkottatok a dologról, támogattatok és esküszöm, még a sportoláshoz is kedvet kaptam!!!!
17. Mofilda (válaszként erre: 16. - Mariann63)
2013. jan. 24. 17:35
Gratulálok Mariann! Nagyon ügyes vagy! Mindezt mennyi idő alatt sikerült elérned? Mennyi volt a kezdő súlyod? :)
16. Mariann63 (válaszként erre: 14. - Miramira77)
2013. jan. 24. 14:31

Ne is mondd, én is alig várom már a tavaszt!:) Jön a snidling, saláták, retek, meg később a sok zöldség.

Csak még ez a 2-3 hónap eltelne gyorsabban, könnyebb lenne a fogyi.

Nálam a paleo vált be, le is adtam 20 kilót és sose éhezek.A többi módszernél ez sose volt így.

2013. jan. 24. 12:07

Van még egy cuki sztorim erről. Megboldogult lánykoromban, volt egy testesebb lány szobatársam. Amolyan kényszeres evő. A sajtburger volt a napi betevője, kb 10 naponta.

Netről rendelt valami csodabogyót. Az ágyon felve találtam rá, kipirult, kapkodta q levegőt. Mentőt hívtam hozzá.

Olyan magas volt a vérnyomása, hogy a szíve majdnem feladta. A mentős mondta, hogy perceken múlt az élete.

2013. jan. 24. 11:59

Az én trükköm az ,hogy nem lakom jól.

Előtte mindíg jól megszedtem a tányéromat. Most mindenből kevesebbet szedek ki. Ha megettem, és szednék még, végiggondolom: Éhes vagyok, vagy csak kívánom a kaját? Általában a második. A napi kettőről napi négyre emeltem az étkezéseim számát. Nem iszom cukrosat, csak napi két kávét.

Sajnos egy igazi zöldséges diétát nem tudok összehozni, mert csak tavasztól lesz kertem, ami zöldséget veszek, azt a lánykámnak adom.

Sokat sétálok.

Szépen le is fogytam, nem is lettem "lötyi".

2013. jan. 24. 10:29
Semelyik bogyó nem hatékony, esetleg megbetegedhetsz vagy meg is halhatsz némelyiktől.+ Kidobott pénz.
12. yamline2 (válaszként erre: 1. - Green angel)
2013. jan. 24. 10:13

Nincs az a csodaszer ami a változatlan életmód mellett fogyasztana.....

Max. a pénztárcádat....

2013. jan. 24. 10:05
helyes, etkezes, nincs zabalas, sport!!! ezen semmi bogyo nem segit, csak k*** nagy biznisz az egesz, aminek meg mindig sokan bedolnek!
2013. jan. 24. 09:37

Dehogy az! Egyél kevesebbet, mint amennyit szoktál, és ne nézz meg egy reklámot se! Ha mégis, akkor tudni fogod, hogy miket NE vegyél meg!

"Rákpáncélkivonat és társait... :D:D

9. G.Garbo (válaszként erre: 1. - Green angel)
2013. jan. 24. 08:34

Egyél kevesebb ételt, minden étkezésed fele legalább legyen zöldség. Ne egyél cukrot, kenyérfélét alig.


És tornázz, hetente 4-5 alkalommal.


Meg fogsz lepődni, de le fogsz fogyni. Fogyibogyó+nem mozgás+nokedli=nem fogyás.

2013. jan. 24. 08:21
tomor valasz: nem.
2013. jan. 24. 08:12
dehogy! nagy árverés :)
6. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Green angel)
2013. jan. 24. 08:00
Dehogy hatékony! Az Algoflex Forte mintájára találták ki a nevét.
2013. jan. 24. 07:56

Egyetértek globussal. Teljesen agymosott a nép, befolyásolva vannak a reklámok által. Mint anno a dohánnyal, csak azt már betiltották... Meg kellene egyszer s mindenkorra érteni, hogy nincs olyan hogy bekapok egy bogyót és majd lefogyaszt. Pont mint a sok kezdő testépítő azt hiszi, ha megveszi a táplálék kiegészítőt akkor az "instant izom". Megfelelő étkezés + mozgás.


Étkezés: van egy súlyod. Annak a napi szükséglete súlyod * x kalória. Ha ennél a kalóriánál többet viszel be akkor hízol, ha kevesebbet, fogysz. Napi többszöri kis étkezés hogy az inzulin szinted ne dobja az egekbe a hirtelen sok kaja, mert ekkor zsírba raktározódik egyből az energia. Viszont a legtöbb ember nagyon lusta és csak be akar kapni egy bogyót és már le is fogytam. Nem így működik. Le kell mindent mérni és kiszámolni mennyi kalóriát eszel meg egy-egy kajával. Igen, ehhez dolgozni kell, de sokak nem fognak tenni érte. Inkább nem esznek semmit, ami rohadtul nem egészséges és lehet hirtelen ledobsz egy csomót, de az vissza is jön. Az egészséges fogyás -2kg havonta.


Mozgás: ez is kell bizony, kardio edzés. Hetente 3-4 alkalommal.


Semmi sincs könnyen! És nem holmi féle bogyókat kell szedni..meg káposzta levest ..

2013. jan. 24. 07:20
Egyik szer sem fogyaszt. Csak kevéske támaszt adhat a kezdeteknél, de a harcot magadnak kell megvívni. Helyes étkezéssel + mozgással.
3. green angel (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2013. jan. 24. 03:46
Igen, valóban igazad van.....Csábító volt az ajánlatuk....de mégsem fogom megrendelni. Köszönöm a "magvas gondolatokat" :)
2013. jan. 24. 03:13

Kicsit kutakodtam a neten. Én biztosan nem venném meg!

Te is megtalálhatod, sokan nincsenek vele megelégedve, és a cég nem téríti vissza a pénzt, arra hivatkozva, hogy akciósan vette az illető.

Volt, aki hízott tőle.


Egy másik szerrel valaki pedig fogyott ugyan, de mivel csak a bogyót szedte, nem mozgott, ezért löttyedt lett, az izomzata leépült...


Nem kell az ilyesmit elhinni. Csak másokat gazdagítasz vele.

2013. jan. 24. 02:58
Vajon valóban hatékony a Fogyókúra Forte nevű fogyibogyó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook