Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Egy szabványos autós babahordozót ki szabad párnázni kicsit, hogy az alja egyenesebb legyen?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Újszülöttek

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. dr.no2013-01-24 10:10
Én se tudom. Nekünk 2 volt, mert az elsőben szó szerint kérdőjelben feküdt a gyerek, vettünk egy másikat - hát az se volt sokkal jobb. Mondjuk én nem párnáztam ki, hanem ahogy be volt csatolva a kocsiba, a hordozó hátsó része alá tettem egy plédet, és így közelebb volt a vízszinteshez, de így sem volt az igazi.
(válasz ansh 6. hozzászólására)

6. ansh2013-01-24 10:06
Köszönöm a válaszokat:) Nem fér mondjuk a fejembe, hogy miért ilyen alakúak, ha köztudottan nem tesznek jót a gerincnek, ha hosszabb ideig bennük van a baba:)

5. dr.no2013-01-23 23:54
Eleve olyan bénák ezek a hordozók szerintem. El nem hiszem, hogy az a görbe testhelyzet jó lehet egy pici babának. Nyugodtan kipárnázhatod.

4. andi60202013-01-23 23:20
Persze. Nyugodtan.
(válasz ansh 2. hozzászólására)

3. Búcica2013-01-23 23:20
Mi kipárnáztuk. Nem az elején, mert nem jutott eszünkbe. Aztán amikor a 6 hetes kontrollon voltunk a nőgyógyásznál, ő mondta, hogy nem jó a gyereknek a nagy görbület. Meg is mutatta, hogy hová tegyünk egy kis párnát.

2. ansh2013-01-23 23:12
Sziasztok!

Van egy 0-13 kg-ig használható, a jelenlegi szabványoknak megfelelő autós hordozónk, újszülötteknek való fejszűkítővel.

Nem dönthető, így elég nagynak tűnik nekem a benne lévő görbület. Megengedett egy kis pléddel vagy textilpelenkával kibélelni alul, amíg nagyon pici a baba? Gerinckímélő betétet nem láttam még külön ehhez a típushoz.

1. ansh2013-01-23 23:08
Egy szabványos autós babahordozót ki szabad párnázni kicsit, hogy az alja egyenesebb legyen?