Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy szabványos autós babahordozót ki szabad párnázni kicsit, hogy az alja egyenesebb legyen? fórum

Egy szabványos autós babahordozót ki szabad párnázni kicsit, hogy az alja egyenesebb legyen? (tudásbázis kérdés)


7. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 6. - D71ef05a8e)
2013. jan. 24. 10:10
Én se tudom. Nekünk 2 volt, mert az elsőben szó szerint kérdőjelben feküdt a gyerek, vettünk egy másikat - hát az se volt sokkal jobb. Mondjuk én nem párnáztam ki, hanem ahogy be volt csatolva a kocsiba, a hordozó hátsó része alá tettem egy plédet, és így közelebb volt a vízszinteshez, de így sem volt az igazi.
2013. jan. 24. 10:06
Köszönöm a válaszokat:) Nem fér mondjuk a fejembe, hogy miért ilyen alakúak, ha köztudottan nem tesznek jót a gerincnek, ha hosszabb ideig bennük van a baba:)
2013. jan. 23. 23:54
Eleve olyan bénák ezek a hordozók szerintem. El nem hiszem, hogy az a görbe testhelyzet jó lehet egy pici babának. Nyugodtan kipárnázhatod.
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2013. jan. 23. 23:20
Persze. Nyugodtan.
2013. jan. 23. 23:20
Mi kipárnáztuk. Nem az elején, mert nem jutott eszünkbe. Aztán amikor a 6 hetes kontrollon voltunk a nőgyógyásznál, ő mondta, hogy nem jó a gyereknek a nagy görbület. Meg is mutatta, hogy hová tegyünk egy kis párnát.
2013. jan. 23. 23:12

Sziasztok!


Van egy 0-13 kg-ig használható, a jelenlegi szabványoknak megfelelő autós hordozónk, újszülötteknek való fejszűkítővel.


Nem dönthető, így elég nagynak tűnik nekem a benne lévő görbület. Megengedett egy kis pléddel vagy textilpelenkával kibélelni alul, amíg nagyon pici a baba? Gerinckímélő betétet nem láttam még külön ehhez a típushoz.

2013. jan. 23. 23:08
Egy szabványos autós babahordozót ki szabad párnázni kicsit, hogy az alja egyenesebb legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook