Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes lehetek attól, hogy negatív lett a teszt ? fórum

Terhes lehetek attól, hogy negatív lett a teszt ? (tudásbázis kérdés)


24. Ctasy (válaszként erre: 23. - Csinoska2012)
2013. aug. 23. 15:16
Köszi,de sajnos aug.6 án megint megjött 23.napra,most valami miatt megint rendszertelen.Talán,legalább is én arra gyanakszom,hogy abba hagytam a Villa Rosa szedését,mert mikor azt szedtem mindig 25 napra jött meg.Most egy másikat kezdtem szedni,az is gyógynövényes,és elvileg segít a gyermekvállalásban.Majd kiderül ha már elszedtem belőle 1 havi adagot.Neked meg gratulálok,szerencsés vagy.
23. csinoska2012 (válaszként erre: 20. - Ctasy)
2013. aug. 9. 18:16
Lehetsz terhes!:)2011.juliusában nekem is hasonló panaszaim voltak, a teszt negativot mutatott, ill. elvileg meddö lennék egy petefészek mütét miatt.Most itt szaladgál az eredmény,most 15 hónapos :)
2013. aug. 9. 14:02
sziaszto hogy birjátok ezt a nagy höséget?
21. ivett,mária (válaszként erre: 18. - Ctasy)
2013. júl. 29. 14:54
szia ctasy szereintem nem én is voltam igy! olyan dolgok jelentkeztek hogy hogy fályt a melem hányingerem volt fályt a hasam fáradékony voltam meg minden !!!!ne streszej az a lényeg:-)
20. Ctasy
2013. júl. 26. 12:38

Sziasztok!Tanácstalan vagyok,íme a történetem:nekem már a harmadik babám lenne ha sikerülne,ilyenkor mi van ha júl.15-én kellett volna szabályosan megjönnie 25.ik napra,de 2 napot késett.Így 17.-én jött meg,és 3 napig tartott.A három nap alatt,olyan éhes voltam egyfolytában mint még sosem,hányingerem is volt,émelyegtem stb...

Aztán 20.-án csináltam az első tesztet ami negatív lett,és 22.e óta fáj a mellem,érzékenyek a bimbók,egyfolytában aludnék,fáj a hátam,néha a derekem is.A mellem főleg akkor,mikor leveszem a melltartót,és utána olyan érzésem ban mintha ólomból volnának:)26.-án reggel csináltam a második tesztet,szintén negatív lett.Nem értek semmit,a tünetek továbbra is fennálnak.Mit csináljak,várjak még és csináljak egy harmadik tesztet?A teszt X-Epil.Szerintetek mi történik velem? Az első két terhességemnél nem volt ilyen,semmi tünet,sőt észre sem vettem.Van valami ötletetek?

19. 72497ec515 (válaszként erre: 1. - Házisárkány)
2013. júl. 26. 12:04
Én 2011 jan 3.án mentruáltam, 2012.10.05. megszületett a fiam, semmi sem lehetetlen.. Orvoshoz menj el...
18. Ctasy
2013. júl. 26. 10:42
Sziasztok!Szerintetek 2 negatív teszt után lehetek babás,ha a tünetek jelen vannak?
2013. júl. 21. 11:55
sziasztok!nekem nagyon hulik a hajam elmentem a háziorvosomhoz és ö elküldöt nögyógyászhoz gockútatásra!!ott kérdezték hogy mikor voltam nögyógyásznál én meg mondtam hogy most februárban mert volt egy terheség megszakitásom!és most 2013.5-hó,28 án mondta hogy van a méhemen mind két oldalon repedés felirt nekem egy hüvely kupot ami 6-db állt minden héten 2db kupot kellet felhelyeznem az elsö kupot 2013.6.1-én használtam ,szombaton utána szerdán 5-én,8-án,12-én,szoval négy kupot tudtam elhasználni mert mire a következö kupot kellet volna használnom azaz 15-én!!adigra megjöt a vérzésem megvolt 3-rom napig rendesen!!utána a páromal rendszeresen ovszert használtunk mindig megnézte hogy minden rendben van e velle és ö azt mondta hogy igen!!!! 7-hó.21-dik e van és még mindig nem jött meg görcsöl a hasam néha és jobboldalon néha érzek egy szorást!a melbimbom meg néha ha hozáérek fály a vizeletem meg olyan sárga mind a tea!vettem tesztet a héten digitálisat !délután megcsináltam mert már tottál ideges voltam és kimutata hogy negativ!!!!!!!!!!megkönyebültem nagyon !!már máskor is csináltam tesztet és azt mikor csináltam a napszak bármejik idöszakában az kimutatta hogy terhes vagyok de ez februárban volt mikor volt a terheség megszakitásom!ezt azért irom le ha valaki azt irná nekem hogy a tesztet azt csak reggeli vizeletnél lehet használni.szerintetek azért nem jön meg mert gyulat a méhem mert van rajta kétt oldalon repedés???mert az nem lehett hogy a gumi által olyan szerensétlen lenék hogy teherbe eshetem?a teszt meg amit csináltam az meg miért mutattot negatiot?vagy bebeszélem magamba tudat alat mert félek kérlek segitsetek nekem egy jó tanácsal köszönöm:-)
2013. máj. 17. 13:12
Nem találtak semmit sem hogy miért ilyen ritkán jön meg.Lett hormon labor is csinálva és semmi.
15. M.74
2013. jan. 24. 21:21
Nem ertem hogy egyik orvos sem probalt valami tüzetes kivizsgalast vagy valamit mert ha se ciszta se folyas se semmi es ahogy irod az elözö terhesseged elött se menstrualtal rendszeresen ez akkor sem normalis dolog akkor esetleg hormonalis eredetü.......vervetel pajzsmirigy ellenörzes es sok sok mas ha legyintenek ra akkor se hagyd annyiban akkor menj masik megint masik orvoshoz amig nem talalsz valakit aki tenyleg tüzetesen foglalkozik mindennel ez a te egeszseged es plane hogy szeretnel meg babat meg ugye van mar egy szoval ne hagy annyiban marcsak erte se meg hosszutavon igenye van rad:-))))Sok sikert es Boldogsagot!!!!
14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Házisárkány)
2013. jan. 24. 18:52

ciszta, hormonzavar is okozhatja


nem normális dolog, hogy nincs rendes havi ciklusod, nagy szerencse, hogy így is van gyermeked!

2013. jan. 24. 18:42
De ha nem is vagyok az csak az szeretnék és azért érzem ugy, akkor mitől lehetnek ezek a tűnetek?
12. házisárkány (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2013. jan. 24. 18:34

Azt is vedd figyelem be hogy ritkán van meg nem biztos hogy 14 hetes lennék csak az alapján számoltam hogy mikor volt meg utoljára... nálam nem lehet tudni

fiamnál sem számított hogy mikor volt meg utoljára

11. spinneli (válaszként erre: 10. - 5ed73a72bc)
2013. jan. 24. 12:32

14 héttel később is?

Nem hinném.

:)

2013. jan. 24. 09:50
Igen lehetsz, mert lehet később volt pé-d és még a teszt nem tudja kimutatni.
9. házisárkány (válaszként erre: 8. - M.74)
2013. jan. 24. 08:49

15 hónapos a fiam de már elötte is rendszertelen volt

nála okt 13 volt meg utoljára éas következő év okt 21-re voltam kiirva és az nap szültem császáral mert már veszélyben volt, egésaz terhesség alatt veszélyeztett terhes voltam.

Az alapján írtam a 14 hetet hogy mikor volt meg utoljára. De lehet nálam nem jelent semmit hisz ritkán van meg. Van hogy csak pár hetett késik de van hogy hónapokat. Mikor fogamzásgátlót szedtem akkor megjött mindig amikor kellett csak az is egy vagyonba kerül meg hogy babát akarok ezért nincs értelme szednem.

8. M.74
2013. jan. 23. 18:58
Ha nagyon korai .....talan lehetsz en is csinaltam egy tesztet negativ lett ra ket napra meg 1et az meg pozitiv bar en az elsöt "friss" vizeletböl probaltam gondolom azert lett negativ korai terhessegnel ajanlottabb a reggel ebredes utani teszt es ha mar 2 tesztet probalsz ne azonos fajtat.De ha 2 hetig nem jön meg es meg mindig negativ akkor ajanlott orvoshoz fordulni.Az az idö amit te irsz mar nagyon sok het es a mehen kivüli terhesseget altalaban ugyanugy mutatja a teszt de azert vannak elterö esetek.....Mennyi idös a fiad?Mert ha mar több eves es nem jön meg mindig rendesen akkor okozhat verzest ciszta vagy gyulladas is amitöl rendszertelenül jön meg szoval a te esetedben minel elöbb ORVOS!!!!!!!!!Kitartas...
2013. jan. 23. 18:48
Szerintem 100-bol egy aki negatív teszttel ily modon terhes. Kivanom,hogy sikeruljon. En is azok koze tartozom aki vár rá.
2013. jan. 23. 18:38
Nincs kizárva, hogy ilyenkor nem életképes a magzat, és azért, és elmegy magától is.. De én elvetettem..
2013. jan. 23. 18:37

Nekem pár éve, már a 2. mensi maradt ki, még mindig negatív volt érthetetlenül a kórházi terhességi tesz, és kiharcoltam az UH-ot, és bizony ott volt a petezsák.. - senki nem értette, hogy hogy lehet, hogy mégis negatív a teszt..


Ráadásul a 19. napon estem teherbe..

2013. jan. 23. 18:36
Ha nem jön meg rendesen, akkor ajánlott felkeresni egy nőgyógyászt. Minél előbb...
2013. jan. 23. 18:34
Ha negatív a teszt, főleg 2 és a 14. hétben kéne lenned, akkor nem vagy terhes.
2013. jan. 23. 18:34
Már ki kellett volna mutatnia a tesztnek.
2013. jan. 23. 18:32

Sziasztok!

Nekem nem jön meg rendesen. Ritkán szokot megjönni de utoljára okt 12-én volt meg. Azóta ebben a hónapban barnás szerűen jött meg. Ugy érzem mint ha terhes lennék de két negatív tesztem lett. Mellfeszülés, gyomorégés, alhasi fájdalom de nem olyan mit mikor meg van ezeket észlelem. Van már egy fiam nála is éreztem ezeket de nála görcseim és rosszuléteim is voltak. Szeretnék még egy babát. Szerintetek ez csak álterhesség lehet, hogy csak bebeszélem magamnak?

Ha az lennék akkor már a 14. hétbe kellene lennem. Ekkora már kikellene mutatnia nem? A fiamnál már a 4. héten kimutata a terheséget.

Nálatok ez hogy volt. Volt már olyan akinél ilyen későn mutata csak ki vagy nem is mutata ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook