Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van újrakezdés?! fórum

Van újrakezdés?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van újrakezdés?!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
779. tnde (válaszként erre: 778. - Popelyné)
2013. máj. 9. 06:39
Boldog vagyok,mert úgy szeretnek ahogy vagyok.És a családom a három gyerek is.
2013. máj. 8. 14:10
Elolvastam a cikkedet és megdöbbnetett,arra gondoltam hogy ha nem szakítunk mi a volt párommal én is igy jártam volna. 20év és gyerekek után ujrakezdeni... Nem semmi... Remélem most boldognak érzed magad és tényleg az is vagy!!
777. ittmost (válaszként erre: 775. - Mixi12)
2013. márc. 25. 07:23
Nem mese,lehetsz még boldog,sőt egészségesebb is,mint előtte,teljesen életmódot válthatsz. Most már jól kell sáfárkodnia dolgokkal,és csak olyanba kezdeni,ami valóban boldoggá tesz,szerintem.
776. tnde (válaszként erre: 775. - Mixi12)
2013. márc. 24. 08:47
Én hiszek.Tudom,hogy soha nem hagyja el a feleségét miattam,de most boldog vagyok.És nem is kívánom,hogy el hagyja.Lehet ő így is boldog.Én az vagyok,sőt,lehet jobb is így.
775. mixi12
2013. márc. 17. 18:22
Nem tudom van-e újrakezdés! Én elváltam a nagy szerelem miatt a feleségemtől. Azonban utána sem találtam a helyem! A két gyerkőcöm egyfolytában hiányzik, ha nincsenek velem, de vissza sosem mennék, ráadásul exfeleségem "boldog" új párjával. Mi lett velünk a nagy szerelemmel? Szakítottam Vele, mert valahogy nem voltunk egymáshoz valók. Szeretni most is szeretem, de tudom, hogy sosem tudnék együtt élni Vele. Továbblépett Ő is. Nekem is jött egy új szerelem. Ennek is most szakítás lett a vége. Én még mindig hiszek a mesében, hogy lehetek 35 évesen boldog. Újrakezdés, ráadásul kiderült, hogy a hasnyálmirigyen nem termel elég emésztőenzimet, úgyhogy ezen a téren is új élet. Azért hiszek benne, hogy minden jóra fordul.
774. vuki84
2013. febr. 26. 23:44
Szeretőnek lenni,néha nem rossz dolog!Én csak azt tudom mondani,h nekem az életem legszebb 4 éve volt!Azóta sem találtam olyan pasit aki érzelmileg és testileg megadta volna mindazt amit ő adott nekem!Nem volt olyan szerencsém,h elváljon túl kicsik voltak a gyerekek,de tudom,h vhol ez örök marad mind a kettőnkben!:D
773. zeiler
2013. febr. 6. 12:52
én is hasonló cipőben járok sajnos:)
2013. febr. 5. 15:02

Olvasom a fórumot.

Az ele az szómorú mert az élet nem olyan amilyennek lenni kéne. A férj ki csapongo hamis.

Azt gondoltam meg érdemli a boldogságot.

De a vége szánalmas, csak úgy tud boldog lenni, hogy másokon át gázol???? (Értem a férfi családjára)

Bodognak lenni úgy, hogy másoknak ezzel fájdalmat okozunk???

Szeretőnek lenni?? Ez a boldogság??? A szerető az másodrendü élölény!!!!

Hát akinek ez elég az minősiti saját magát.

771. b1303d4229 (válaszként erre: 770. - Tnde)
2013. jan. 29. 16:02
Nah.így máris kiestem.
770. tnde
2013. jan. 29. 12:22
Nem kell nekem sem messzire mennem.A barátnőm 8 évvel fiatalabb férfival él,három gyereke van az első férjétől.De mivel ennek a férfinak nincs gyereke,hm.és szeretett volna az én drága barátnőm szült egy nagyon gyönyörű kislányt neki,aki ma már 7 hónapos igazi szerelemgyerek.De én már nem akarok szülni,és olyan férfi kell aki a három nagy gyerekemmel fogad el.
769. ittmost (válaszként erre: 766. - Tnde)
2013. jan. 29. 07:29

Igazad van,ez a gyerek-kérdés valahogy nem volt a fejemben,hogy ennek nem annyira örülnek a szingli férfiak.

De mondjuk rögtön eszembe jutott vagy..4-5 ismerős nő,akik második körben,gyerekekkel,ráadásul náluk kicsit fiatalabb férfival kezdték újra.Igaz,hogy ők amolyan talpraesett,energikus és vonzó nők(tesznek is érte,hogy azok legyenek)

Sőt azt is megértem,hogy neked a közös séta,meg a mozi nem olyan fontos,mint egy jó beszélgetés,összebújás.


Hát,végszóul azt kívánom,hogy ne legyél boldogtalan,majd ha ez az életszakasz véget ér,hanem kovácsolj valami tervet a hogyan tovább-ra.

768. tnde
2013. jan. 29. 07:03

Találtam egy nagyon jó idézetet !!!


"Ne akarj valami lenni, ami nem vagy!

Az élet egyik legnagyobb kihívása az,

hogy önmagad légy egy olyan világban,

amelyik próbál olyanná tenni, mint mindenki más.

Valaki mindig csinosabb lesz, valaki más okosabb,

vagy fiatalabb, de sohasem lesz olyan, mint te.

Ne változz azért, hogy az emberek kedveljenek!

Légy önmagad,

és a megfelelő emberek szeretni fogják a valódi énedet!"

767. tnde (válaszként erre: 764. - 447396604e)
2013. jan. 29. 07:00
Igen teljesen lerombolta,igazad van,elég nehéz helyrehozni,sőt szerintem lehetetlen.De a drága próbálkozik,és kitartó.Ezt becsülöm benne,mégha sokan itt el is ítélték.Igaz a cikkben nem írtam,de arra senki nem gondolt,hogy nekem így a legjobb.Hogy talán nem is akarom elkötelezni magam.
766. tnde (válaszként erre: 762. - Ittmost)
2013. jan. 29. 06:57
Ebben teljesen igazad van.Próbáltam illetve randiztam szingli pasival is,de mikor elmondtam,hogy három gyerekem van.És én nem érek rá arra,hogy a hétvégéket csak vele töltsem.Na igen,többet nem jelentkezett.De a nős úgy fogad el ahogy vagyok,nem kell vele menni sehova,nem vágyik el tőlem,és nem csak a szex miatt van velem.Nem vagyunk már fiatalok,vannak bajaink.Megértjük egymást,látjuk,ha a másik csak arra vágyik,hogy egymáshoz bújva megnézzük egy filmet.Nem vagyok már fiatal,hogy arra vágyjak,hogy moziba,sétálni,stb.Sokat is dolgozom,és tényleg arra vágyok,hogy csak itt legyen és beszélgessünk.
765. 447396604e (válaszként erre: 763. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 28. 14:01
ez így van. néha a pasi csak félredug (bocs) de a nőknek többnyire érzelem is kell
764. 447396604e (válaszként erre: 762. - Ittmost)
2013. jan. 28. 14:00
igen. én is ezt írtam valahol alant, hogy valószínű a fórum indítója is némi önigzolást keres a nős pasi által, ugyanis az exe elégé lerombolta az önbecsülését
763. b74f6e5cdd (válaszként erre: 762. - Ittmost)
2013. jan. 28. 13:20

Ez nagyon szépen meglett fogalmazva és teljesen igazat adok neked.


Azért az is még biztos, hogy egy pasinak kevesebb kell a megcsaláshoz, mint egy nőnek.

Egy pasi ha félrelép attól még szereti a feleségét, nem pont érzelmi alapon működnek szerintem.

Egy nőnek pedig a numerához, nem elég szép szó és ..ott ha egy nő félremegy, bizony kell érzelem is. Teljesen egyet értek veled!

762. ittmost (válaszként erre: 761. - Mikiller)
2013. jan. 28. 13:18

Én is azt hiszem,hogy az a nő,aki házas pasival..működik,az nem a szexért csinálja főleg.A pasi viszont valószínű főleg a szexért.

És hogy akkor miért szeretője egy nő egy házas embernek? Azt hiszem,talán szép szavakból,meg ábrándokból kapnak többet ezek a nők.Neki odaönti a szívét a pasi(vagy mert otthon már nincs kedve ehhez,vagy mert tudja,hogy ezzel vezet az út a nő bugyijába),és nyugodtan ábrándozhatnak együtt bármiről,hiszen legtöbbször nem kel megvalósítani,mert a ffi haza van kötve a feleségéhez-valóban,vagy csak kényelemből és mentségből mondja ezt a ffi.(vagy nő)

Egy tiszta,monogám kapcsolatban tervek vannak egymással,ott ki kell menni együtt az utcára,vállalni a partnert a család előtt,segíteni neki,ha bajban van:sok feladat,sok felelősség.

Szerintem sok embernek nincs ennyi energiája az élethez,hogy ezt a macerás dolgot végigcsinálja,szeretőnek lenni könnyebb,ha az ember nem akar gondolkozni,és jövőt tervezni.

és valószínű a legtöbben"kilövik" az agyuk egy részét.,hogy ne gondoljanak arra,hogy a szeretőjük mással is van,illetve nagyon könnyen bedőlnek annak a (legtöbbször)hazugságnak,hogy csak ők vannak a szerető szívében/ágyában.

761. mikiller (válaszként erre: 759. - Ittmost)
2013. jan. 28. 12:31

Tudom, írta párszor, de mivel annyira védte a topikot nyitó nőt, gondoltam van saját tapasztalat is :).. Amúgy a nők (ti) kicsit másképp látják ezt a megcsalós dolgot mint pl. mi (én). Szerintem ez számukra is megszégyenítő, hisz itt a pasik, tetszik vagy sem, egy dolog miatt HASZNÁLJÁK őket általában (a pasik csak gerinctelen féregek, de hát ez van, kell az ilyen is az emberi fajba no).


Honnan tudom hogy másképp látjátok? Diákmelóban dolgoztam egy helyen, ahol az excsajomat is megismertem.. Volt ott egy csinos, fiatal, kicsit nagyképű csaj (legalábbis velem elég jégkirálynőként viselkedett, ami nálam azt jelenti hogy nem kell vele foglalkozni, minimális mértékű verbális érintkezést kell biztosítani az ilyennnel, ami kimerül a köszönésben, hozzáteszem ezt a mostani cégnél sok gyökér még viszonozni sem tudja, mert ők még jobban el vannak tévedve maguktól) , aki dettó egy olyan pasival volt, akinek volt családja.

Megmondtam akkor az exemnek, hogy szerintem ez nem okés, fiatal, csinos csaj, aki ahányszor együtt van a pasival, akkor az csak használja őt, aztán mikor épp dugni van kedve, megint használja őt.. Megmondtam neki hogy ez szerintem megalázó dolog. Tényleg ilyen fontos az a szex?? Vicces hogy pasiként ilyet kell kérdeznem NŐKTŐL!!


Erre ő azt mondta hogy szerinte nem.. de ki nem fejtette hogy miért, gondolom nem tudta:).. Minden nő titkon arról álmodik hogy a kiválasztott lovag vele fogja csalni a feleségét vagy mi? Ez normális, ez a mai 2013-as romantika? Gáz szingli pasit szerezni és vele összejönni, esetleg valami komolyabba belemenni?? Gyávák?? Félnek az elkötelezettségtől?? Mitől izgalmasabb olyan emberrel együtt lenni aki mellettünk még mást is megfektet?

Fujj...;)

Érdekes.

760. mikiller (válaszként erre: 758. - 956dd26a13)
2013. jan. 28. 12:03

Nem, csak leszűrtem azt, és kiszedtem azokat az infókat, amiket itt, meg másik hasonló témájú topikokban láttam ezen az oldalon. És megosztottam a tapasztalataimat itt, meg azt, hogy eddig mit is tanultam.. :D


Szerintem elég jók a meglátásaim.. És ez már szinte félelmetes..:D

759. ittmost (válaszként erre: 756. - Mikiller)
2013. jan. 28. 07:49

:D :D Ratyimadár..ez még kellett a szótáramba.

Babynek van párja..nem ő nyitotta a topikot.


Egyébként sok mindenben igazad van.főleg abban,hogy egy szóló nő találhatna magának bőven facér férfit.De valaki leírta a másik topikban,hogy az nem akkora poén,mint el"szeretni"a másét,és ilyen formán bosszút állni a saját sérelemért.lehet,hogy többeknek a bosszú fontosabb,mint hogy valódi,élhető boldogságot találjanak

Ezzel most nem mondom,hogy a topiknyitó ezt csinálja,de már túl sok ilyet hallottam,hogy a "másé" kell.

758. 956dd26a13 (válaszként erre: 756. - Mikiller)
2013. jan. 27. 17:39

Ez elég zavaros.

A fórumindítónak szántad tanácsként vagy magaddal diskuráltál?

2013. jan. 27. 14:32
Az a) ponthoz még az is hozzá tartozik, hogy ráadásul az illető, akit találtál, még egyedül is van, ergo nem kefélget félre mikor vele vagy, nincs miért erkölcsileg is szégyenkezni.. bocs, pont a lényeget felejtettem ki..
2013. jan. 27. 14:27

Bocs MissBabyka új vagyok itt én most fedeztem fel a cikket és csupán agyalok, mint ahogy azt eme magasröptű irományban is teszi a (hozzám képest) idősebb korban lévő, ebből kiindulva jóval tapasztaltabb hölgy, mert próbálok tapasztalatokat szerezni és belelátni az ellenkező nem lelkébe, látásmódjába, stb. MERT ÉRDEKEL..


Átolvastam a fórumot, még a táppénzem utolsó napjait döngetem, és mert egyik haverom sem ér rá hogy okosabbal múlassam most az időm, filmezni meg lusta vagyok, olvasni meg nem lehet a műtét miatt, edzeni meg főőleg nem lehet (nem emelhetek).


Leszűrtem a következőket:


a) Ha kilépsz egy kapcsolatból, akár több gyerekkel, és találsz egy másikat akivel jól érezheted magad az GÁZ! Pláne hogy ezzel példálózol. (Szerintem ez a normális)


b) Ha kilépsz egy kapcsolatból, és találsz egy olyat aki patrontartónak használ, az JÓ! (Személy szerint nem szeretnék más után mártogatni /párhuzamosan/, de kinek a pap, kinek a papné)


c) Az sem baj, ha az illetőnek, akivel épp hatalmas, érzelmi kapcsolatot tartasz fenn, annyi köze van a nememhez, mint nekem Michelle Rodriguez gyönyörű testéhez. :P A mai nők, pár évvel ezelőtti megállapításomhoz híven, tényleg a p*cs*s csajokra buknak (feleségem kiherél, höhöhöhöhöh, lehet inkább férfiasodni kéne, bár nincs rá ok hiszen valaki pont erre bukik, nincs kényszer sem, nem kell hozzá kondi terem meg nem kell 20 évesnek lenni hozzá ugye, bár ehhez némi intelligenciára is szükség van), csak azt hittem ez az én korosztályomra, vagy a nálam fiatalabbakra igaz.. (Wrong Turn)

Tévedni emberi dolog, mondta a sündisznő és lemászott a drótkeféről.


d) Tégy magadról fel képet minden szirre-sz*rra, különben ratyimadár vagy. Amúgy ezt, hosszú kocka évekkel a hátam mögött, hogy is fogalmazzak, én sem ajánlanám :D..


E) Ha nem emeled piedesztára azokat, akik erről a témáról pozitívat írnak, te vagy a nyolcadik utas, a predator, a jocker, a krampusz, a hüvelygomba és a fitymaszűkület egy személyben!


Valaki megérti a nő álláspontját, mert volt ilyen helyzetben, és lehet hogy jól is jött ki belőle, valaki soha nem kerülne ilyen helyzetbe, ugyanis LEHET találni magányos férfiakat is, tömve velük minden társkereső oldal, NEM hinném hogy annál a miafenénél, akivel épp együtt vagy, ne lenne jobb senki sem. Az igények ahogy kivettem nem túl magasak. TE meg a képek alapján NEM VAGY CSÚNYA NŐ, meg annyira "elhízott" sem (én is jobban csipázom pl. a teltebb nőket /értsd, nem dagadékokat/, ez most nem felkérés táncra, sry, csak megemlítem)! ENNYIIIIIIII!


Édesanyám is kicsit hasonlít amúgy ehhez a nőhöz, neki is ki kell lépnie ebbőla házasságból és UTÁNA keresni valakit, akivel együtt lehet, mert faterom annyira tartozik a férfi nemhez, mint eme hölgy derék(szögű) legendás lovagja, kb. észben is egy szinten lehetnek.. Lett volna lehetősége a megcsalásra, de nem tette.. Igen, buta, meg sajnos csinált magának valami olyat, ami miatt egyedül nem nagyon tudna boldogulni (nyakra főre hitelket kezdett el felvenni anno), ezért van benne még ebben a dologban, én nekem meg a saját éltemet kéne beindítani, és nem a szüleim útját egyengetni. Mint ahogy ezt pl. most teszem.. még, de szerintem idén összeszedem magam és elköltözöm.. még ha pár nélkül is.. ennyi.


Szóval, rendkívül hasznosak ezek a fórumok, kicsit jobban belelátok abba, hogy kolléganőim, akiket a férjük hoz be a munkahelyére, miért is az egyik fröccsöntő sráccal, vagy másik emberkével mennek haza..:D


Meg miért van az hogy az egyik csaj épp az én területemen lévő sráccal él együtt (kemény fél éve), de a másik műszakban, más területen lévő srác kefélgeti (sry) párhuzamosan ezzel a sráccal.


Fenomenális, és még kérdik miért nem bízok meg a nőkben...:P Meg miért kerülöm azokat akik egyszerre több f*szt tartanak kézben plusz még az enyém is kéne nekik..

2013. jan. 27. 12:23
Van újrakezdés? Hááá hogy a viharba ne lenne?:-)
2013. jan. 27. 12:22
Uristen:-DDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 27. 12:17

Szomorú történet, de ezt én sem vágom.. kilép egy olyan kapcsolatból , okosan, még ha nehezen is, meg nagyon lassan, ahol megalázzák, aztán belép egy olyanba, ahol megint bizonytalan a szitu, és ott is ugyan úgy csalják.. A feleségét ő veled csalja, téged meg a feleségével csal. :D


Farkába harap kígyó.. Én egyszer voltam együtt egy nővel (sajnos csak 1 éjszakát), aki nálam 10 évvel idősebb volt, a férjével váltak, a férj megcsalta őt, épp az új élete megkezdése előtt állt, költözés, stb.

Valamilyen szinten át tudom érezni a dolgokat, csak nem értem, és nem vagyok az a buta típus.


Nincs a közeledben veled egykorú még szingli férfi akitől a szexen kívül is mindent meg tudnál kapni és aki csak rád figyel, mert a hapsi csakaz otthon meg nem kapott dolgokat szívja ki belőled. Pl. a társkeresők csurig vannak magányos emberekkel, akik társat keresnek mert egyedül vannak. Nem csak gázos emberek.. Normálisak is vannak.


A velem egyidős legjobb barátom (fél évvel idősebb nálam) is 2 éve van fent ilyeneken, volt több fura, nevetséges szitu amibe belekerült, de TALÁN most egy normális csajjal keveredett össze. Lehet nem 5 perc mást találni, de te pont abban a korban vagy akinek könnyebb, még gyerekekkel is, akik meg már nagyok..

Bevallom én is agyalok ezen a társkeresős dolgon egy ideje.. Szerintem nincs benne semmi égő.


De ha ez neked így jó...

752. Mirandas (válaszként erre: 751. - 447396604e)
2013. jan. 26. 23:21
Egyszerűen undorító, hogy áthozta ide is azt a stílust, és gyökér módon betámadta. Részemről egyébként téma lezárva. :)
751. 447396604e (válaszként erre: 749. - Mirandas)
2013. jan. 26. 22:49
nem kell ezt annyira mellre szívni:)
750. 447396604e (válaszként erre: 745. - 130454e42d)
2013. jan. 26. 22:46
ez kb olyan mint a fogkrém, ha nincs rácsavarva a kupak, akkor rácsavarom:D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook