Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futótárs Békéscsabán fórum

Futótárs Békéscsabán (beszélgetős fórum)


2013. jan. 23. 15:07

Szia.

Én csabai vagyok és ráadásul futok is.

De sajna egyedül... jobban tudok koncentrálni egyedül. Közös futásból fecsegés, majd rendezetlen levegővétel , és idő előtti befejezés szokott lenni a kezdőknél.

Azt javasolom, hogy egyedül kezdj neki, és ha már gyakorlott vagy akkor fuss együtt másokkal.

Én rövidet ha futok Lencsó-Veszely-Lencsó alul a Borjúréten, ha meg hosszút akkor veszely-gyuly-veszely a táv.


Sok sikert.

4. Maruszja (válaszként erre: 3. - Andrea5600)
2013. jan. 23. 14:47

Te biztos fiatal vagy, én már nem. Nekem is fogynom kell, én a szobakerékpárral fogok próbálkozni és a jövő hét hétfőtől elkezdem a 90 naposat, hiszen azt már csináltam egy párszor és le is ment jó pár kiló. Most megint nagyon összeszedtem magam. Jön a tavasz és szeretnék egy kicsit leadni, mert van bőven miből.


Meg tudod az sem mindegy, hogy Te a város melyik részén laksz, mert ha mondjuk a Lencsésin, én meg a belvárosban, akkor úgy sem tudnánk együtt futni.


Kívánom Neked, hogy találj futótársat és főleg azt, hogy sikerüljön leadnod jó pár kilót! Marcsi

2013. jan. 23. 14:10
Sajnos én se túl sokszor futottam eddig, de muszáj lesz elkezdeni, hogy lemenjenek azok a fránya kilók. :)
2. Maruszja (válaszként erre: 1. - Andrea5600)
2013. jan. 23. 08:29

Szia Andikám!

Bár csabai vagyok, de én még soha nem futottam. Lehet, hogy nem is fogok, csak megláttam a fórumkiirásod és köszöntöttelek.

2013. jan. 23. 07:58

Futótárs Békéscsabán

Van itt olyan valaki aki kezdő futótársat keres majd Békéscsabán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook