Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerzői jogi gond miatt nem engedi lementeni a naplóbejegyzésem. Miért? fórum

Szerzői jogi gond miatt nem engedi lementeni a naplóbejegyzésem. Miért? (tudásbázis kérdés)


16. Kyller
2013. jan. 23. 14:44
Meg egyszer koszi a segitseget! :)
15. Hoxa
2013. jan. 23. 08:28

Kinyomoztam, leírom a konklúziót, hátha később valakit még érdekel :)

Vannak olyan oldalak (fájlmegosztó, illegális filmes, stb.), amelyeket nem engedünk a portálon leírni. Van köztük néhány egyszerűbb, pár karakteres név is. Jelen esetben egy ilyet tartalmazott a szövegrészlet, két teljesen ártatlan szó eleje és vége alkotta meg.


Ha ilyen előfordul és tényleg nem tartalmaz semmilyen weblap címet az írás, akkor érdemes részletekben bemásolni a naplóba, így kiderül, melyik a hibás mondat, vagy forduljatok hozzám bátrán priviben és megírom a hiba okát.

14. Kyller
2013. jan. 23. 04:29
Megtettem. Koszonom!
13. Hoxa
2013. jan. 22. 19:50
Szia! Kérlek, küldd át priviben nekem a bejegyzést és megnézem.
12. Kyller
2013. jan. 22. 17:07
Ficanka, igen. Nagy valoszinuseg szerint en vagyok a gyenge felfogasu. A bejegyzesemben semmifele linket nem helyeztem el. Minden szo az en kutagyambol pottyant ki. Nem ideztem senkit, nem masoltam semmit sehonnan, szoval itt valami masrol lehet szo, mint szerzoi jogvedelemrol.
2013. jan. 22. 16:09
Hiszen egyértelmű, mert írja az észrevételben, hogy szerzői jog miatt nem engedi megosztani. Ezt a tiltást eleve már a link tartalmazza, tehát ne is próbálkozz, nem tehetsz ellene semmit.
10. Kyller
2013. jan. 22. 15:57
mar kettot feltoltottem. es megint nem engedi... mondatonkent toltsem fel? Kedves (Hoxa?) aki maris rendet rakott pl a cimben: Tudnal nekem segteni?
2013. jan. 22. 15:50

Egy ez megoldhato, jo otletnek tunik.

Lehet, hogy tul hosszu a bejegyzes es ezert nem fogadja el?

2013. jan. 22. 15:47
Nekem is mostanában kezdte el.(most váltottam felhasználónevet) Én úgy teszek ilyenkor, h elfelezem a bejegyzésem,s kettő részben eddig mindig sikerült mentenem.
2013. jan. 22. 15:47
Nincs mas moderator? Szivesebben zargatnam oket, mint HOxaanyut :)
6. Agnik1 (válaszként erre: 2. - Kyller)
2013. jan. 22. 15:45
Írj Hoxának, Ő biztos tud segíteni, hogy mi a gond a bejegyzéssel!
5. bnedora (válaszként erre: 4. - Kyller)
2013. jan. 22. 15:44
Írjál a moderátornak:-)
2013. jan. 22. 15:43
Velem sem, ezert nem tudom, hogy mit csinaljak.
2013. jan. 22. 15:42
Hát nem tudok segíteni.Velem nem fordult ilyen még elő.
2013. jan. 22. 15:41

Megirtam a mai titkos naplobejegyzesemet es a kovetkezo uzenetet kaptam:

Hozzászólásodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon. Felhívjuk figyelmed, hogy az általad leírtakkal kapcsolatos minden jogi és anyagi felelősség téged terhel!

Mar atirtam haromszor. Sem karomkodas, sem link, sem zarojel nincs benne.

Mit thetek, hogy sikeruljon? Otletek?

2013. jan. 22. 15:39
Naplobejegyzes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook