Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitesszerre jó a kecsketej szappan? fórum

Mitesszerre jó a kecsketej szappan? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 9. 08:21
Próbáltam nem nyúlni hozzá, csak sima vízzel tisztítani napi 2x...semmi nem változott. Próbáltam szivaccsal és szappanos vízzel, arctisztítót használtam neutrogena tonikkal, hetente egyszer luffa szivaccsal óvatosan átradírozom, majd arctisztító krémmel megmosom, gőzölök, konyomkodok majd tonik. Szoktam tenni rá csipkebogyót néha, vagy aloe verát vagy zöld teát. Ez mind semmit sem segít! Nem eszem zsíros kajákat, sokat iszom és csokit is hetente 2x szoktam kb. Mit tegyek mitesszer ellen mert ezek egyáltalán nem segítenek!!! Egyre több van belőlük!
2013. jan. 21. 21:08

A kecsketejes szappan érzékeny bőrre való. Ekcémásoknak is kiváló.

Miteszerre egyébként semmi ilyesmi nem használ, ha kialakult, akkor ki kell nyomni. Úgyis vissza fog nőni, de addig is tiszta az arcbőröd.

Tejben feloldott ízesítetlen zselatin por plusz méz keverkékét a bőrödre kened, megvárod míg megszárad, majd leszeded - ez kiszedi a miteszereket. A szaga förtelmes. :P

2013. jan. 21. 20:46
Egy jó kozmetikus... utána talán lassítja a használata a hormonális faggyúmirigy mûködését... Bár én nem mosnám meg semmilyen szappannal az arcbôrt.
2013. jan. 21. 20:45
A mite sszereket közül a szóközt vedd ki!
3. pista55 (válaszként erre: 2. - 45b4ec3330)
2013. jan. 21. 20:42

Azt nem tudom, de talán ez segít.


[link]

2013. jan. 21. 20:29
Melyik ilyen szappan használ rá?
2013. jan. 21. 20:29
Ma láttam az egyik üzletben citromfű és kecsketej szappant, valamelyik nap pedig olvastam, hogy a citromfüves krém jó a mitesszerekre, de végül azt nem találtam meg hogy a citromfüves szappan jó lenne rá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook