Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A legcsodálatosabb ajándék fórum

A legcsodálatosabb ajándék (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A legcsodálatosabb ajándék

2008. febr. 20. 10:29
Tudom és köszi a jó kívánságot de a félelem nem fog megszűnni akár hogyan is akarom!!
2008. febr. 19. 21:05

Drukkolok neked és ha nemis akarok azóta amióta elolvastam amit írtál sokszor eszembe jutsz így ismeretlenül is. Azóta tízszer többször nézek be a kisfiamhoz, pedig a légzésfigyelő mindig be van kapcsolva. Én is mindig rettegek, hogy történik vele valami, de bízom abban, hogy minden rendben lesz. Férjem mindig azt mondja, hogy fő a pozítiv gondolkodás.

Láttam, hogy márc.-ba várod a kisfiad. Szorítok neke és igyekezz Te is pozítivan gondolkozni, hiszen a pici a pocakodban mindent érez amit Te!!!

2008. febr. 19. 10:16

Makk egészséges volt mikor Miskolcon a patológiára fel mentünk akkor azt mondta a bonc orvos hogy ennek a babának semmi baja nem volt anyuka... Szóhoz sem tudtam jutni csak a könnyekel küszködtem.És első gyermekem volt 40 hétre született 3225g és 51cm-el.

És légzés figyelőt már beszereztük hogy a mostani terhességemnél semmi probléma ne legyen.Meg mondva az őszíntét rettegek hogy még egyszer meg ne történjen de bízom benne hogy nem.!!!

11. Trixi1978 (válaszként erre: 10. - 17b4718bd7)
2008. febr. 18. 20:43

Szia!


Van még ilyen a 21 században? Hogy történt ha nem vagyok túl indiszkrét? Teljesen egészséges baba volt vagy volt valami előjele ennek az egész katasztrófának? Használtatok légzésfigyelőt? Neharagudj, hogy ennyi kérdéssel bombázlak, de elkeserítő, hogy ilyen előfordul.

Őszintén sajnálom ami veled történt!

2008. febr. 18. 16:24
És csak annyit még nekem 15hónapos lányom lenne.2006 novemberben elhunyt bölcső halálban 2 hónaposan és három hetesen.De nem akarlak elkeseríteni.
2008. febr. 18. 16:21
De akkor is picike még.örülj annak és tényleg sok erőt és egészséget nektek.De főleg a picinek.
8. Trixi1978 (válaszként erre: 7. - 17b4718bd7)
2008. febr. 18. 13:53
Köszönöm szépen. Most már lassan 2 hónapos lesz és szépen nővöget.
2008. febr. 18. 10:43
Gratulálok nektek, és jó egészséget nagyon aranyos a pici fiad.
2008. febr. 17. 13:46

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm a gratulációt és azt hiszem tényleg szerencsésnek mondhatom magam, hogy sikerült olyan orvost és kórházat választanom ahol mindketten biztonságba voltunk.

Ha esetleg valaki Szigetvár környékén lakik és ott szeretne szülni szívesen megadom az orvos elérhetőségét.

2008. febr. 17. 12:46
Én is gratulálok,nagyon édes szép kisbaba!:)
2008. febr. 15. 17:44
Gratulálok én is a kisbabátokhoz, és ahhoz , hogy ilyen szerencsés voltál a kórház és az orvos kiválasztásánál.
2008. febr. 15. 12:56
Én is gratulálok nektek, és jó egészséget mindanyiotóknak! :)
2008. febr. 15. 12:32
Gratulálok,nagyon aranyos kisbaba Vajk és azt hiszem a szüléshez is grtulálhatok:-)
2008. febr. 15. 11:03
Én is mint azt hiszem sokan mások az új Egészségügyi átalakítások miatt kétségekkel néztem a szülés elé. De én azt kívánom mindenkinek, hogy olyan elégedett legyen a választott kórházával, mint én a Szigetvári kórházzal.

Ugrás a teljes írásra: A legcsodálatosabb ajándék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook