Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sarkas járógipszre mit kell rakni, ha kimegyek vele az utcára? fórum

Sarkas járógipszre mit kell rakni, ha kimegyek vele az utcára? (tudásbázis kérdés)


6. mike92 (válaszként erre: 4. - Böbe31)
2013. jan. 21. 17:03
Köszönöm, a fásli még nem jutott eszembe!
5. mike92 (válaszként erre: 3. - 5ed73a72bc)
2013. jan. 21. 17:03
Igen, nekem is ilyen sarok van a talpam alá rögzítve a gipszre. Több centivel magasabb így a gipszelt lábam, elég nehéz vele menni :(
2013. jan. 21. 14:39
Helló!Hát a nedvesség ellen szerintem zacsi/mivel ha fürdessz akkor is zacsivel húzol rá/,és a kosz ellen zokni.Amikor a gyerekemnek gipsze volt Mi a kosz ellen zoknival és egy csomó fáslival védekeztünk :)zacsit,folpakkot,kukászsákot fürdéshez használtunk./nyáron volt a gipsz/Minden nap egy adag fáslit,kötszert tekertem a gipszére.De a gipzses időszak végére így is koszos lett.Kitartást! Szép napot! :)
2013. jan. 21. 14:36

Nekem még nem volt ilyenem dew a családban volt már. A járógipsz aljára tettek neki egy "sarkat" mint a cipőnek a sarka olyan volt.


Mi zacsit tettünk rá, ezzel óvva az utcai kosztól. Kukászsák volt a legjobb, lábszárközépig felhúzva , ott megkötve.


De vigyázz mert a jégen marha nagyon lehet esni:)

2013. jan. 21. 14:23
A nedvesség meg az utcai kosz aggaszt, aztán eset azzal mászkáljak a szobában, azzal feküdjek be az ágyba, nem tudom, akinek már volt gipszben a lába, hogyan csinálta ezt?
2013. jan. 21. 14:22
Sarkas járógipszre mit kell rakni, ha a kimegyek vele az utcára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook