Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért múlt el a menstruációm, mi lehet a gond? fórum

Miért múlt el a menstruációm, mi lehet a gond? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 21. 22:26
Köszönöm Lányok! Csak ma estig kellett volna várnom, nagy görcsökkel meg is érkezett. :) Noarashi sok sikert a vizsgáidhoz! :)
5. Hagumi (válaszként erre: 4. - 18e79e1970)
2013. jan. 21. 22:22
2 éve szedtem folyamatosan, de nem kaptam a két ünnep között gyógyszert, ezért voltam kénytelen várni egy hónapot!
2013. jan. 21. 15:57
Most én ezt nem értem, kihagytál 1hónapot a gyógyszerrel, és most újra akarod kezdeni? mert akkor ez is lehet gond, megterheli a szervezetet az össze-vissza gyógyszer szedés
2013. jan. 21. 15:35
Én is vizsgaidőszakban vagyok most, két hetet késett. Már a gyerek neveken gondolkodtunk :) Na, jó, annyira még nem lenne időszerű. Teszt negatív volt, majd felrobbantam mellügyileg meg egyáltalán. Aztán végre megjött, hál Istennek nem vizsga alatt.
2013. jan. 21. 14:44
Szia:)Valószínű a stressz közrejátszik benne(nálam a legváltozatosabb tüneteket produkálta már egy napos menzesztől kezdve,egy nap vérzés,két nap szünet,újra vérzés,és még sorolhatnám),de szombaton nyugodt szívvel látogasd meg az orvost:)
2013. jan. 21. 07:29

Sziasztok!


Pénteken késő du. jött meg a menstruációm, nem nevezhető annak, mert csak barnás színű. Vártam hátha lesz változás, mert fogamzásgátlót szeretném elkezdeni szedni egy hónap kimaradás után, vasárnap vörösebb színű vérzés mutatkozott, este kilenckor bevettem a vasárnapi szemet, de ma már szinte nincs is, ennél jóval több szokott lenni még a megvonásos vérzés is. Párommal december 24-én és január 18. pénteken voltam együtt,de mindig védekeztünk óvszerrel, sajnos a külföldi munka hátránya. Menstruációs tüneteim vannak alhasi fájdalom és a melleim is fájnak. Elég stresszes, a vizsgaidőszakom közepén vagyok. Orvoshoz csak szombaton jutok. Nektek volt már ilyen?


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook