Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás társat keresek fórum

Fogyókúrás társat keresek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. aug. 21. 18:52
Egy nagyon jó ötlet: fogunk 2 kicsi üveget ( pl tormás) , az egyikbe annyi gyöngyöt vagy üveggolyót teszünk, ahány kilót lefogyni szeretnénk. A másikba pedig mindig átrakjuk, amit már lefogytunk. Én holnap rakom át a 3-dik üveggolyót, nagyon boldog vagyok! Lányom elkészítette nekem az üvegeket, szélére csipkét ragasztott. :)
2016. aug. 20. 14:54
Sziasztok! Nagyon örülök, hogy ketten is kerestetek, úgy látszik, másnak is kell a bátorítás, támogatás, bíztatás!! Napi szinten egymás segítése!!!!
2016. aug. 13. 07:02
Van valaki, aki hasonlóan gondolkodik?
2016. aug. 12. 22:10
Van valaki, akit érdekel a dolog? Aki hasonlóan hozzám társat keres?
2016. aug. 12. 19:37
Biztosan nagy segítség lenne másnak is, ha naponta megbeszélnénk mit főztünk, mozogtunk, esetleg elbotoltunk.......,egyszóval motiválnánk egymást.
2016. aug. 12. 18:30
Sziasztok! Társat keresek, akivel támogatnánk bíztatnánk egymást. Örülnénk egymás sikerének és bátorítanánk egymást. Van köztetek olyan, aki 95 kg és hasonlóan hozzám fogyókúrás társat keres?
2008. aug. 22. 12:54

nekem nem jön be a diéta - nem tudnám számolni a kalóriákat és nem is akarom.

max odafigyelek mit és mikor és mennyit eszem.

kipróbáltam életemben egy fogyasztó étrendkiegészítőt de eleinte 6kg lement aztán semmi, sőt inkább jött vissza.

abbahagytam sokkal jobb volt.

inkább rávettem magam arra, h egy női fitneszbe járok és ott gépezek, mozgok...

sokkal hamarabb látni dolgokat ill erősít és kondíciónál és a bőrt sem teszi lötyögőssé...

pedig én nem is tudok tök rendszeresen járni és mégis szépen lassan de biztosan alakulok!!

2008. márc. 24. 15:09
nem bííírom már ezt a bokatörést :((
54. Kriszti15 (válaszként erre: 11. - Nikca16)
2008. márc. 16. 21:03

Nekem is ugyanez a bajom:(

Az a nasi....:D

De most már egy hete nem nasizok és tornázok és már lement 1 kg!

53. pimpi3
2008. márc. 16. 15:36

Sziasztok!Gondoltam írok ide is!Én a könnyitet *diétát csinálom!Ez a 6. napom!Amugy 18 napja diétázom!3kilo minuszom van!Pár napja tornázgatok is,bár nem sokat mert nem birja a lábam!

Én szedtem metabolt is 2 évvel ezelött!Nekem semmire nem volt jó!Szűztea kapszulát 1 évig ettem régebben!Jo nagy anyagcserezavarom lett tölle!Aztmondta a dokim,hogy nagyon veszéjes!

És tapasztalataim szerint teljes életmodváltásra van szükség ahoz,hogy igazán fogyni tudjunk!

Legyen szép délutánotok és sok kitartást kivánok nektek!

2008. márc. 16. 15:19

én is a magadnak összeállított,sokak által elavultnak tartott kalóriaszámlálós diétákat preferálom,nekem anno azzal sikerült fogynom.és persze a rendszeres mozgás...

Adipex:olyan,mintha anfetamin lenne felpörget és nem vagy éhes.hosszútávú haszna nincs.tudom,próbáltam.

2008. márc. 13. 15:40
Az adipex retard egy M.O-on tiltott fogyasztó gyógyszer.Azon kivül hogy nekem nem használt,nem ajánlom senkinek hogy szedje.Nagyon sok káros mellékhatésa van.Mint pl súlyos alváz zavar,ideggesség,halucináció...
50. 8220cddcf4 (válaszként erre: 49. - Ereika35)
2008. márc. 13. 06:30

Szia.Bocsásd meg a tudatlanságomat de mi az adipex?

Én a Metebo Ultra-Max-ot szedtem de egy grammot se fogytam, söt ideges voltam töle egész nap.Most Szüztea C.L.A.-t szedem nekem használ.Probálj saját magadnak diétát osszeálitani ami neked jó 1200-1000kcla-ig, és szerintem elöbb utobb akkor meg kell indulnia.Tudom hogy nem jó a kcla számlálgatás de szerintem ha odafigyelsz hosszútávon megéri.

49. Ereika35 (válaszként erre: 47. - F8f0db2429)
2008. márc. 12. 19:26

Szia!

Én is nagyon sajnálom,hogy nincs eredmény.Nálam is vissza jött az az egy kiló is.

Halkan mondom,én már az adipexet is próbáltam,és azzal sem volt eredmény.Miért nem fogyok semmitől??Pedig nem is eszem sokat.

Azon gondolkodom,hogy a reduktilt még ki kellene próbálni...na,majd meglátom.

48. 8220cddcf4 (válaszként erre: 47. - F8f0db2429)
2008. márc. 12. 18:27

Sajnálom hogy csak ennyi lett az eredmény de ne keseredj el, én tavaly fogytam töle ha tovább csináltam volna akkor az idén nem kéne szenvednem.

A szénhidrát mellözése jó ötlet de nehéz lesz engem néha elkap az édesség ehetnék ilyenkor veszek diabetikus csokit és ettöl valamennyire elmúlik.

Fel a fejjel, kitartás!!

2008. márc. 12. 17:30
Sziasztok! Elkeserítő az eredményem! Egy hét alatt egy dekát nem fogytam, na jó, max fél kilót, de ez nevetséges! Annyit szenvedtem, két napig fájt a fejem! Még gyüminap után sem ment le legalább egy kiló! Totál összetörtem, be is fejeztem ezt a diétát úgy érzem! Marad a hagyományos módszer, nuku szénhidrát és sok fehérje! Régebben is már bevált, heti egy kiló mindig lement! Kitartást Nektek!
2008. márc. 12. 16:46
A mai nap én nem tornázom,pihenő van::))
2008. márc. 11. 18:17
Na, hát a -1 is valami! Gratulálok! Én ma gyümölcsöző hangulatban vagyok:-((( Holnap mérlegelek, kíváncsi vagyok, általában a gy.nap után mennek le a kilók! Hátha most is bejön! Nem bűnöztem, és még a két liter folyadék is megvolt! Nemsokára megyek tornázni, hát nagyon reménykedem...:-)
2008. márc. 11. 18:13

Sziaztok!


Lopez,hát mielőbbi csontgyógyulást :))


szevick,köszi hogy írtál.Tudod az a gond,hogy én fejben tisztában vagyok azokkal a buktatókkal amit te is leírtál,de a gyakorlatban mégsem megy.

Amikor mérlegre állok,és látom a 70kg-ot,utána csak a fogyásra tudok konctrentrálni...aztán pár nap múlva annyira "kiéheztetem" magam,hogy szinte mindent vissza szedek.


Szia Andrea!

Bocsi hogy ily későn válaszolok,de a napokban nem voltam gépközelben.Sajna még nem töltöttem fel fotót magamról,valahogy nem volt lényeges.

A foglalkozásom... kereskedő vagyok magán vállalkozói formában.

Mérlegeltem -1kg.Mit mondjak,nem sok.De tudni kell,hogy mindig is nagyon nehezen fogyok.Ez ia azért valami!!!

Kiváncsi vagyok hogy neked a mozgással jobban be fog -e indulni.Nagyon remélem,igen!!!!

2008. márc. 11. 08:43
eltört a bokám:((( 6 hét fekvőgipsz brühühhü
42. szevick (válaszként erre: 17. - Ereika35)
2008. márc. 9. 17:04

Szia Ereika!

Csak most találtam erre az oldalra és olvasgatom a fórumokat össze-vissza mert épp most kezdek fogyózni és jó egy kis lelki támasz ,hogy más is így áll ezzel.

Így olvastam ezt a pár nappal ezelőtti bejegyzésed és atyaég! Elég sok dolgom volt már sajnos fogyókúrákkal, olyat is csináltam, mint Te, egész nap semmi kaja, vagy alig-alig, amíg bírtam koplalás, de hidd el ez nem járható út! Egyszerűen kimeríted vele a saját szervezeted az pedig az egészséged kárára megy:(

Ha naponta például egyszer eszel nagyot, mellette meg két almát, mi biztosítja az energiát a naphoz? Annyi zsírt nem égetsz, enni muszáj! 5-6 x kis adagokat, szerintem. Ne egy nagy kajával terheld le a gyomrod, a kis adagokat elégeti egész nap a szervezeted, a plusz mozgás meg segít a zsírégetésben.

Bocsánat, hogy csak így beleszólok, de ez így nagyon egészségkárosító lehet. Egyszerűen ha éhes vagy egyél! 3 óránként akár! De ne degeszre, meg ne akármit! Ennyi a lényeg. Ha segít ebben az előre megírt akármilyen fogyókúra az se rossz, ha változatos. Nem szabad koplalni.

2008. márc. 9. 16:45
Szia Erika! Már hiányoltalak! Nagy pangás van a fórumon! Szerintem tuti, hogy fogytál! Ha hellyel közzel betartod ezt a diétát az első két hét után hetente párosával mennek le a kilók, szerintem! Már csak azért is gondolom így, mert rendszeresen tornázol, és ez sokat jelent, még ha néha bűnözöl is! A torna leviszi azt a pár falatot! Én is a piros napok miatt voltam úgy elkenődve a gyüminapon, mindenem fájt, és az éhség miatt még a fejem is majd szétment.. így jött a habmurger:-) Hát köszi a bókot... én nem így érzem magam... sőt! elkeseredek, ha csak tükörbe nézek... de lesz ez még így se! Ma végre jutott időm magamra, 42 percet tapostam, ami 10 km -t jelent és 60 felüléssel zártam, hát jól érzem magam nagyon is! Szóval ma megfogadtam, hogy edzeni fogok, és hátha gyorsabban repülnek a kilók. Mivel elhoztam a páromhoz a taposógépet, így otthonra maradt a dvd-s edzés, és péntektől (mikor jövök) akkor három napot tudok taposni! Így nem lesz unalmas az edzésterv! Rólad még nem láttunk fotót? Szabad lesz? Mivel foglalkozol amúgy, ha ez publikus? :-)
40. Ereika35 (válaszként erre: 38. - F8f0db2429)
2008. márc. 9. 16:32
UI:Néztem az adatlapodat és nagyon is csinos vagy!!!!!
2008. márc. 9. 16:30

Szia Andrea!

Bevallom töredelmesen,én is bűnbe estem ma.

Gyüminapom lenne,de..ma voltunk áruért.Kb hajnal fél négytől uton voltunk.Párom evett 2szelet pizzát.A végét nem szereti,én meg nem akartam kidobni,megettem:(:(


Én sem álltam még mérlegre,de nem ugy veszem észre mintha fogynék.Falási rohamaim vannak a közelgő piros napok miatt.

A tornám ugy néz ki hogy: H_K_CS_P 2x40perc.

Hát nem tudom mire jutok.Csak fel ne adjam,mert általában ez történik.

Remélem te sem adod fel!!

38. f8f0db2429 (válaszként erre: 37. - Ereika35)
2008. márc. 8. 21:16

Jól van! Ahogy gondolod! Ha mégsem jön össze, akkor tényleg szívesen elküldöm Neked!

Hát, én mondhatni elég szarul állok..:-( Tegnap a második gyüminapom volt, hát nem bírtam ki, ettem egy hamburgert:-((( Aztán a mai nap fehérje lett volna, az uncsitesóméknál voltam, és a kissrác maga sütött bögrés mákosából kénytelen voltam enni két kis kockát! Szóval holnaptól újra keményen nyomom! Kedden mérlegelek! Azért reménykedek, hogy egy kiló azért lement! Te hogy állsz? Tornázni a héten csak egyszer tudtam:-( ettől is bűntudatom van! Ma voltam vásárolgatni ruhákat, hát elszomorító az eredmény! Még mindig mindenből a sötétet kell választanom, és a batár nagy farmerokat kell néznem, ami persze hosszú és igen trampli...de mondjuk nézegettem magam a tükörben, deréktől nyakig borzalmas vagyok! Hasra kell edzenem nagyon! És minden szép lenne! Mert a lábaimmal úgy érzem nincs gond, meg talán a fejemmel sem:-) Na, írj majd, hogy Te hogy állsz! Puszi

37. Ereika35 (válaszként erre: 36. - F8f0db2429)
2008. márc. 8. 16:08

Oltárian aranyos vagy!

Nem szeretnélek még ilyen apró költségbe sem "kárositani":)

Talán sikerül most Béres dvd-t szereznem,mivel már megrendeltem egy csomag küldőtöl.Remélem hétfőn megjön.Addig meg jó a Réka 1-2.dvd.


Köszönöm mégegyszer ezt Kedvességedet.

Ha nem kapom meg postán,akkor talán megkérlek majd hogy küldd el,de csak úgy,hogy a költségedet postáznám neked. addig is köszi.


Hogy állsz a fogyóddal? Birod még?

36. f8f0db2429 (válaszként erre: 30. - Ereika35)
2008. márc. 8. 08:49
Szia! Bocs, kicsit megkéstem a válasszal, kicsit nagy a rohanás most nálam! Az ncore egy letöltő progi, csak úgy tudom, hogy meghívó kell hozzá, és van egy olyan szabály is, hogy amit letöltesz azt automatice vissza is kell töltened mert kitiltanak! Jól tudod, ezen a dvd-n pl van hasizom! Nem tudom, hogy tudnánk megoldani! Kiírnám dvd-re és elküldeném neked postán! Ez nem nagy pénz és ha jót teszek vele?:-)
2008. márc. 7. 22:20

HÚÚÚ van akarat erőd!!

Gratulálok és kitartást.

2008. márc. 7. 18:49
Saját magam diétája van ami javarész savanyúságból áll.Cékla,vegyesvágott csalamáde,apró savanyú káposzta.Reggel,edéd 10-10dkg cékla,vacsora 10dkg cékla+tibeti gombából kefír és ez váltogatva.Vasárnap én is együtt eszem a családdal csak kevesebb adagot,de a reggeli és a vacsora az változatlan marad.A heti 1-1.5kg tuti lemegy.nekem ez vált be.
2008. márc. 7. 18:24

Milyen diétát csinálsz?

Én a 90naposat csinálom.Idáig elég jól birom,nem álltam mérlegre,de ugyérzem fogytam.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook