Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Humana Baby-Fit 2-t eszik valakinek a babája? Tényleg nem oldódik fel teljesen a vízben? Mik a tapasztalatok? fórum

Humana Baby-Fit 2-t eszik valakinek a babája? Tényleg nem oldódik fel teljesen a vízben? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 2. 22:09

Szia!

Az én lányom humana-t eszik, de a HA 1 és a HA 2 -t. Nekünk egyikkel sem volt gond. Mindkettő feloldódott rendesen. Nem túl forró vízben és tejben is.Kb. 15 hónapos kora után már tejjel adtam neki, mikor megunta az ízét, kakaót is tettem bele. Így tértünk át a lefekvés előtti kakaóra :-)

2008. febr. 19. 09:50
Szia!Az én lányom is ezt itta nekem semmi bajom nem volt vele,igaz ennek már 5 éve.
2008. febr. 19. 07:03

Szia!

Az én kislányom az 1-et ette.A 2-re nem tértünk rá,mert úgy voltunk,hogy annyit irattam,hogy kitartott neki 14 hós koráig.Amikor már csak egy zacsi volt elkezdtem felesbe keverni tejjel,majd amikor elfogyott a tápszer adtam neki a tejet.Én úgy kevertem a cumisüvegbe,hogy kb. félig teljesen forró vízbe tettem bele a 7 kanál tápszert,majd jól összeráztam,és utána engedtem fel hideg vízzel.Ha valamiben tudok segíteni írj.

3. Ezti (válaszként erre: 2. - Dee)
2008. febr. 15. 08:43

Szió!

Még nem próbáltam ki, de a barátnőmék igen és ő mondta, hogy a humanák nem oldódnak rendesen.

2. dee
2008. febr. 14. 21:01
Elég meleg a víz?Hogyan kevered?
1. Ezti
2008. febr. 14. 20:51
Humana Baby-Fit 2-t eszik valakinek a babája? Tényleg nem oldódik fel teljesen a vízben? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook