Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan meddőségi klinika, ahol nem kell hónapokig várni? fórum

Van olyan meddőségi klinika, ahol nem kell hónapokig várni? (tudásbázis kérdés)


15. JolanK
2013. jan. 22. 09:52
Méhen kívüli terhesség után eltávolították az egyik petevezetékem, a másik nem átjárható.
14. nagymaya (válaszként erre: 13. - JolanK)
2013. jan. 22. 09:43
Miért kell lombikoznotok?
13. JolanK
2013. jan. 22. 09:38
Na, voltam orvosnál. Azt mondta, végülis próbálkozhatunk természetes úton is, vannak még csodák. Meddőségi klinikát a Versys-t ajánlotta, azt mondta több, mint 2x akkora a sikerességi ráta, mint a Kaáliban. Baromi nehéz dönteni, nem?
12. nagymaya (válaszként erre: 11. - JolanK)
2013. jan. 21. 18:27
Nem tűnsz annak. Nem is értem a dokid hozzáállását. Nem teheti meg mindenki, hogy magánba menjen. Mi is próbáljuk megúszni minél olcsóbban. Ahhoz, hogy kifizessünk egy fizetős lombikot, hizelt kellene felvenni. És mi a garancia arra, hogy rögtön sikerül is. Sajnos az a ritka, hogy már az elsőből baba lesz.
11. JolanK
2013. jan. 21. 17:32
Ma úgyis megyek orvoshoz, megkérdezem tőle, mit javasol. Bár eddig még mindenre magánklinikát mondott (nem tudom, kapnak ajánlás után jutalékot vajon?), így sikerült a méhen kívüli miatti műtétet 250ezer Ft-ból kivitelezni. Lehet, hogy anyagiasnak tűnök...
10. nagymaya (válaszként erre: 9. - JolanK)
2013. jan. 21. 17:01
Ezt nem tudom. De nem hiszem, hogy van különbség. A protokollok szinte mindenhol ugyanazok. Azt meg úgy sem tudják irányítani, hogy megtapad-e az embrió.
2013. jan. 21. 15:41
A beültetés sikerességét tekintve van különbség a magán és a TB-s helyek között? Attól tartok, hogy van, ezért is szerettem volna magán klinikára menni.
2013. jan. 21. 11:20

Szerintem telefonálj körbe, hogy hogy állnak az időpont adással a központok. A SOTE-ra a múlt hét hétfőn telefonált a férjem, hogy érdeklődjön, és 24-ére már tudtak volna időponto adni.

A magán klinikákon mindenhol horribilis összegekért csinálnak lombikot. A Kaáliban is támogatott a lombik, de ott is fizetni kell bizonyos vizsgálatokért. Mi is a Kaáliban csináltuk végig az első lombikot-igaz nem a Bpestiben, hanem Debrecenben. Az első lombikunk kb. 200ezerbe került a vizsgálatokkal, gyógyszerekkel együtt.

2013. jan. 21. 10:50
Egyelőre nézelődök, próbálom eldönteni hova menjek. Az orvosom a Versys-t ajánlotta, de egy másik fórumon azt írták, hogy 1,5-1,8 millió Ft körül van egy beültetés, annyit nem tudnék kifizetni. Viszont már 37 éves vagyok, szeretnék legalább két babát, nincs sok időm várakozni :(
2013. jan. 20. 22:15

Szia.

Mi Szegedre jártunk a Kaáli-ba.

1 hónapra kaptuk az első időpontot konzíliumra a doktornőhöz, már az időpont adásakor megmondták, hogy milyen vizsgálat eredményeit kérik majd, így azokat mind el tudtuk addigra intézni.

A megbeszélés utáni első mensi után már meg is kezdték a kezelést.

Februárban voltunk először és áprilisban elején volt a beültetés, igaz már 4 éve, nem tudom azóta mennyit változott.

Ja és tb-támogatott, mivel sajna eü. gondod van.

2013. jan. 20. 22:09
De az csak az első vizsgálatig 3 hét,aztán mire eljut a lombikig,az bőven hónapokban mérhető ott is sajnos.
2013. jan. 20. 21:11
Tb-s.
2013. jan. 20. 19:51

Méhen kívüli terhesség miatt eltávolították a petevezetékem, a másik nem átjárható.

A SOTE fizetős, vagy TB támogatott?

2013. jan. 20. 15:09
Szia! A SOTE ARO-n kb. 3 hétre adnak most időpontot. Miért kell lombikoznotok?
2013. jan. 20. 14:52
Tudtok olyan meddőségi klinikát, ahol nem túl hosszú a várólista, a vizsgálatok után rögtön indul is a lombik? Nem baj, ha fizetős.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook