Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimin szója, Forte kapszula, Remifemin Plus filmtabletta, Lady klimax Herbária filter tea. Ezek közül melyik vált be nektek? fórum

Klimin szója, Forte kapszula, Remifemin Plus filmtabletta, Lady klimax Herbária filter tea. Ezek közül melyik vált be nektek? (tudásbázis kérdés)


2018. jún. 21. 11:56
Nekem a Remifemin nagyon jó volt! Sosem volt semmilyen nappal jelentkező klimax-problémám, egyedül az éjszakai izzadást nem úsztam meg. A továbbfejlesztett Remifemin Plus viszont rémes mellékhatást okozott nálam, nagyon rosszul érzetem magam tőle, annyira, hogy szó szerint halálfélelmem volt! Egy nap után kidobtam!
2018. jún. 21. 10:07

Sziasztok!

Én szedtem Remifemint, de nem használt semmit, úgyhogy nem szedek semmít.

2018. jún. 21. 09:47
Engem is érdekelne ez a téma. Mivel lehet a hőhullámokat elviselhető szintre csökkenteni? Változókorban lévő hölgyek ti mit szedtek?
3. judyt640 (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2013. jan. 20. 16:59
Szia mire szednéd? Változókori problémákra?Irj egy kicsit többet.
2013. jan. 20. 14:47
Hm senkit nem érdekel ez a téma ,vagy mindenki tökéletes??
2013. jan. 18. 22:23
Érdekelne kinek mi vált be ha van más az is érdekelne,mi! Sajnos nincs annyi pénzem mindent kipróbáljak,ezért jó lenne ha bevált gyógynövényt vennék,hisz az orvos nem mondja meg melyik a legjobb! Sőt azt is halottam egyik sem ér semmi,igaz ez? Szója is jó vagy az sem ér semmit? köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook