Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cem-m gumivitaminról kinek mi a tapasztalata? fórum

Cem-m gumivitaminról kinek mi a tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 6. 15:37
Nekem bevált. Az echinacea-st szedtem.
2014. febr. 5. 16:51
Ma vettem egy dobozzal az echinacea-s változatból, kíváncsi vagyok, hogy mennyire hatékony.
2013. dec. 31. 16:58

Hali.

Én és a család rendszeresen "csemegézzük" ezt a

gumivitamint,reggel 1,este 1 db.Se jobbnak,se roszabbnak nem tartom a többinél,pusztán a finom íze miatt álltunk át erre.

Én elégedett vagyok vele.Mellette még a vitaminozott Hohes C-k mennek nálunk.

2013. márc. 25. 09:24
Van egy eladó cem.m vitamin bontatlan doboz.
19. eandi78 (válaszként erre: 18. - Trapiti)
2013. jan. 19. 21:52
Ha legközelebb megyek gyógyszertárba veszek. Láttam, hogy van, de nem foglalkoztam vele. Mostmár muszáj lesz kipróbálni:)
18. trapiti (válaszként erre: 17. - Eandi78)
2013. jan. 19. 21:44
Actival kidet a lányom szedi, de most ő is gumisat akar :-)
17. eandi78 (válaszként erre: 16. - Trapiti)
2013. jan. 19. 21:41
Erdei gyümölcsös actival kid-del vagyok így:)) Annál jobb csak az allergiára kapott xyzal oldat volt. Alig vártam, hogy bevehessem a következő adagot. Sajnos drága volt és nem használt:(
16. trapiti (válaszként erre: 15. - Ujlany)
2013. jan. 19. 21:23
Szerintem is finom :-) így van is kedvem vitamint szedni...
15. ujlany
2013. jan. 19. 20:31

Nagyon finom. 2600 ft egy doboz. 5 nap alatt megettem.

Tobbet nem veszek. :-)

(de tenyleg nagyon finom)

14. eandi78 (válaszként erre: 12. - Trapiti)
2013. jan. 19. 20:27

Tablettát nyelni nemcsak utálok, nem is tudok:( Inkább elrágom, nem érdekel, ha keserű. Többnyire mindenből tudtak még adni szirupot, granulátumot, cseppet, rágótablettát.

Ha csak ez a gumicukor lenne bevenném, függetlenül attól, hogy nem rajongok érte. Inkább ez, mint tablettát nyelni:)

2013. jan. 19. 18:44
Szerintem semmire való
2013. jan. 19. 17:07

Szerintem nem rossz. Kellemesebb lenyeli mint a tablettákat - tablettát nyelni utálok, így inkább nem szedtem vitamint. Most ilyet vettem, echinaceás változatban. Finom, van benne vitamin és könnyű lenyelni. Különösebb hatását nem érezni, de nyilván egyik vitaminnak sem... nélküle is jól voltam, ha szedem akkor is, viszont finom és ha a férjem rákérdez, akkor megnyugtathatom, hogy elég vitamin van bennem ;)


Egyébként azt gondolom, hogy a gyógyszertárban kapható változatok között szinte mindegy melyiket választod, mindenki kedve és ízlése szerint válogasson.

2013. jan. 18. 22:30
Igen azt én is utólag vettem észre, hogy napi kettőt kell belőle szedni.
2013. jan. 18. 21:46

Olcsónak nem mondanám, vagy rossz helyen láttam 3100Ft-ért. Nagyon kevés vitamin van benne és 1 hónapra elég. A felnőtteknek és gumicukor nehezen áll össze nálam. 1x1 vitaday multivitaminja fele annyiba kerül, kicsit kevesebbet tartalmaz cem-m-ben is megtalálható vitaminokból, de legalább vas van benne. 3100Ft-ból még a havi adag actival kid is megvan és talán még az tartalmaz a legtöbb vitamint. Nincs rossz íze egyik vitaminnak sem, de ha le tudnám nyelni a tablettát soha nem szednék ilyeneket. Multit amúgy is ritkán szedek. 1x1 vitaday magnézium és kalcium rágótablettái nagyon jók.

C vitaminból kihagyom a rágótablettákat, csak akkor szedem, ha beteg vagyok, akkor meg elég 5-6 napra a cebion is napi 500mg-mal.

2013. jan. 18. 20:59
Nem, csak supradynt szedtem amitől fájt a vesém... és írták is hogy vesebajosok óvatosan nagy figyelemmel fogyasszák, ezért érdekel, hogy ebben is szerepel e ilyesmi.
2013. jan. 18. 20:54
Azért szerintem egy db gumicukorba még nem halt bele senki... a párizsi is ipari hulladék, meg a májkrém sem jobb. de érdekes módon a pick szalámiban is volt anno a mérgezett import paprikából, sőt, láttam már salátás zacsiban is oda nem illő dolgokat. most akkor legyek fényevő? cukros üdítőt nem iszok, de ne igyak édesítőset sem, mert az meg másképp mérgez. de vigyázzak a palackozott vízzel is, mert egyik-másiknak határértéken van az ásványianyagtartalma (mármint a betiltás szélén állnak), a csapvízben meg arzén van. megoldás? senki sem egy zsák gumimacit akar beszedni, csak egyetlen darab vitamintablettát. egy sima lélegzetvétellel is ártalmasabb anyagokat szívhatsz be. Ha a gumivitamin vitamintartalmával és árával meg lennék elégedve, én biztosan bevenném. ne parázzátok már túl magatokat! :)
7. mkriszti81 (válaszként erre: 6. - Punkvirág)
2013. jan. 18. 20:38

Miért ne szedhetnék? Hisz csak vitamin...


Ha arra a TÉVhitre gondolsz, hogy a "C-vitamin vesekövet okoz", ez butaság tényleg, a felesleg simán kiürül, nincs összefüggésben vele. De ilyen kis mennyiségből úgysem lenne felesleg :D


Napi több ezer mg C-vitamin kellene, ezekben jó, ha 50 van...

2013. jan. 18. 19:59
engem az érdekelne, hogy vesebajosok szedhetik e :) nem találtam tájékoztatót.
2013. jan. 18. 19:59
:DD nálunk is a párom hívta fel rá a figyelmem :D
2013. jan. 18. 19:56

a vitamintartalmát valószínűleg agyoncsapja a "gumírozásához" felhasznált ipari hulladék....


nem véletlenül férfival reklámozzák! A drága asszonyok megveszik a nyámnyila uruknak, mert ezt könnyebb velük lenyeletni, mint egy kapszulát :))

2013. jan. 18. 19:52

valószínű még annyi sincs benne mint bármelyik másik reklámozott vitaminkészítményben...


ráadásul: ugye tudjuk, miből készül a gumicukor... :S

2013. jan. 18. 19:44
Nagyon reklámozzák az új vitamint, árban sem vészes, viszont 1. sehol nem találok betegtájékoztatót, se mást... nagyon új. Vélemény a bogyóról?
2013. jan. 18. 19:43
Cem-m gumivitamin! Ki mit tapasztalt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook