Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret(Ő) fórum

Szeret(Ő) (beszélgetős fórum)


1 2
33. pandoracic (válaszként erre: 31. - 88b7828ca9)
2013. jan. 19. 21:18

Vannak emberek,akiknek elég,ha biztos hátterük van,pl az általad említett pasika feleségének.

Lehet,hogy nem is érdekli hogy a pasika félremegy.Lehet,hogy nem szereti a szexet.

Megelégszik azzal,hogy van tető a feje felett,van mit enni adni a gerekeknek,de az is lehet,hogy ugyanúgy félremegy,mint a párja.

Nem tudhatjuk.


Én sem tudnám elviselni,hogy a párom félremenjen.

Eleve nem is lennék olyannal,akivel bármilyen dolog nem működik.

A szexre szükségem lenne,a lelkizésre szükségem lenne,és arra is szükségem lenne,hogy bízhassak benne,és ő is bízhasson bennem.

Nem egyszerű ilyen társat találni,akivel minden működik,és akivel mindent meg lehet osztani.

32. 88b7828ca9 (válaszként erre: 23. - Anianiko.)
2013. jan. 19. 20:03

Igen, nagyon sok ilyen van. Én is nagyon gáznak tartom ezt, szánalmasnak, hogy érdekből eltűrnek mindent.


Ha gyerek van, még nehezebb, az biztos, bár úgy gondolom, ha valamelyik fél félrekefélget, a család egysége megbomlik, hiszen megjelenik valamilyen szinten egy olyan személy, aki a férj-feleség egységét megbontja. A harmónia ezután nem lehet olyan, amilyennek lennie kell, és a gyerekek szerintem nagyon megérzik az ilyesmit.


Hazugságban élni éveken keresztül gyerekekre hivatkozva? Gyávaság.

A gyerekek előtt gyáva emberek képezik a mintát. Szuper :(

31. 88b7828ca9 (válaszként erre: 24. - Pandoracic)
2013. jan. 19. 19:58

Úgy látom, a nő mégsem tud együtt élni ezzel, nagyon zavarja a helyzet, hiszen ha nem zavarná, nem írt volna ide.


Szerintem kitálalni bármikor van értelme, de csakis tárgyilagosan. Ha ilyen helyzetben lennék, mint már voltam is, hogy megcsaltak, a pasika próbált hozzám visszatáncolni, de ezek után hiába. Az ilyen emberek sajnos egy hatalmas születési hibával rendelkeznek: nincs gerincük.


A nő is erőltette, igen, ami remélhetőleg nagy tapasztalat lesz számára és az önismeretének is jó lesz a jövőben.


Elég felmenni egy társkeresőre, katasztrófa. Az exem próbált így hülyének nézni, azt hitte, nem tudom, hogy ott nyomul, de megtudtam, megtaláltam pillanatok alatt. Lebuktattam, kiraktam.


De nem is ez a lényeg. Amíg ott kerestem (mert kérdeztem tőle, hogy fent van - e, de tagadta) rám kattant egy fazon. Mondta, hogy nős és diszkrét kapcsolatot keres. Nah gondoltam, nézzük csak, mire képesek az emberek... meddig mennek el, nem árt nyitott szemmel járni. Annyi esze volt, hogy megmondta a nevét. Megnéztem a fészbukon. Konszolidált külsejű 45 körüli mérnök, feleséggel, két gyerekkel. Szemüveg, barna haj, ing, látszólag minden stimm. És közben meg az adatlapján szerepel, hogy szex party-kra akar járni.


Fent van néhány éve. A feleség meg csukott szemmel él? Nem hiszem el, hogy nem veszi észre évekig. Meg lehet vezetni.

30. anianiko. (válaszként erre: 29. - Pandoracic)
2013. jan. 19. 16:04
Másokat lesz.rok, az ő bajuk
29. pandoracic (válaszként erre: 28. - Anianiko.)
2013. jan. 19. 15:38

Én is így gondolom,hogy nem vagy az:)

De mások sem azok.

2013. jan. 19. 15:32
A legkevésbé sem :D
27. pandoracic (válaszként erre: 26. - Anianiko.)
2013. jan. 19. 15:26
Birkának érzed magad?:)
2013. jan. 19. 15:18
"Bee-beee" :D
25. pandoracic (válaszként erre: 23. - Anianiko.)
2013. jan. 19. 15:15

Légy szíves ne általánosíts,hogy milyen a 30-as,vagy bármely más korosztály.

Hiszen így el lehet mondani a huszonévesekről is,hogy simán kihasználják őket az erre specializálódott férfiak.


Én az embereket nem nevezném birkának.Önbizalomhiányosból tényleg van pár,köszönhető ez sokszor azoknak,akik uralni akarják embertársaikat,és nem tekintik egyenrangúnak a másik felet.

24. pandoracic (válaszként erre: 19. - 88b7828ca9)
2013. jan. 19. 15:12

Lehet,hogy itt a "kitörés" ellenére a nő együtt tud élni azzal,hogy a férje más felé is tekinget.

Hiszen eddig is együtt élt ezzel.

Ha eddig nem tette meg,hogy kitálalt,akkor ezután már nem sok értelme van.

Beszélje meg a párjával nyíltan a dolgot,aztán ki-ki menjen másfelé.

Vagy pedig ha a pasika döntés elé kényszerül,akkor lépni fog.Valamerre.

De ennek a házasságnak én sem látok pozitív véget.

Hiszen a nő is "erőltette" a házasságot.Hátha majd jobb lesz.

Így nem szabad belemenni egy kapcsolatba,házasságba.

23. anianiko. (válaszként erre: 22. - 88b7828ca9)
2013. jan. 19. 14:54

A választásunk mindig megvan; birka leszek ma is, vagy változtatok és a sarkamra állok végre!


Persze nehéz a döntés egy házasságban, szerelmesen, gyerekkel, főleg ha a párom anyagi segítségére szorulok.


Önbizalomhiányos birkából sok van. Főleg a 30-as korosztályra jellemző, akik végső elkeseredésükben már nem tudják mit tegyenek, és ezt a jól felkészült Don Juan-ok sokszor kihasználják. Ügyes :)))


Kedves nőtársaim! Álljatok ki végre magatokért!

22. 88b7828ca9 (válaszként erre: 20. - Anianiko.)
2013. jan. 19. 14:20
Pfff igen, sajnos; a birkákat meg nem veszik semmibe, főleg emberszámba nem...
2013. jan. 19. 13:30
szerintem ahol igaz szerelem van nincs harmadik.... ha a szerelem elmult akkor jon a megszokas....majd a megunas...es a megcsalas
20. anianiko. (válaszként erre: 19. - 88b7828ca9)
2013. jan. 19. 13:24
Sokaknak a kényelem nagy úr. Főleg ha birka a párja és elvisel mindent.
19. 88b7828ca9 (válaszként erre: 18. - The fish :))))
2013. jan. 19. 11:53

Szerintem, ha valaki igazán szerelmes, nem tudja tolerálni a harmadik személy megjelenését a kapcsolatban. Rossz belegondolni, hogy az ember szerelmének tárgyát más öleli meg csókolja, meg egyebek.

Ha rendszeresen, akkor még rosszabb.


Igen, az okokat fel kell tárni, én mindig a higgadt megbeszélést tartottam szem előtt, még ha akár indulattal is tudtam volna reagálni. Mondja el, mi a baj, mi hiányzik.


Az persze más kérdés, hogy ha valami hiányzik, miért nem szólt hamarabb, még mielőtt megtette, vagy ha már annyira nem oké neki a kapcsolat, hogy nem lát esélyt a boldogságára, akkor lépjen ki gyorsan.


Így tiszta sor és szerintem csak ez vezethet jóra.

2013. jan. 19. 05:50

Amúgy én is szereknémék egy ilyen nőt magam mellé ki mindent elnez meg azt is :-) érdekes és döbbenetes hogy mire nem képes a szerelem

! De persze az eleje csak vicc volt, mielőtt még lincshangulat alakulna ki:-D

2013. jan. 19. 05:40
Erdekes és egyben öngyilkos módját választottad hogy megtarts valakit :-( gondolkodj picit és ne hagyd magad kihasznalni emelkedj felül az érzéseiden, gondolkodj józan ésszel!!!! Ez már jobb ugysem lesz sőt........ De persze tényfeltárás kell végezni ;-) mert mindennek oka van. Én a helyedben kilepnek ebből a kapcsolatból jó gyorsan! The Fish ;-)
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - La femme)
2013. jan. 18. 21:11
Mi a véleményem? Az, hogy nagyon ostoba vagy.
15. 88b7828ca9 (válaszként erre: 14. - Anianiko.)
2013. jan. 18. 19:44
:DDDD
14. anianiko. (válaszként erre: 13. - 88b7828ca9)
2013. jan. 18. 19:13

"...eszegesse, amit főzött, ha neki az idősebb húsból kell a levesben a csontot szopogatni..."


gyihháá :D

2013. jan. 18. 18:54

Jajjjj. Pffff. Ez a tipikus esete, amikor valaki belelép a kutyagumiba, és nem hogy kimászna belőle, direkt, tudatosan térdig süpped bele és egyre mélyebbre.


Legyen tartásod, önérzeted, ne hagyd már magad megvezetni!


És hogy lassan kitörsz? Én erre nem lassan török ki, hanem amint megtudom, szembesítem a ténnyel és elhúzok, áldásom rájuk. Sajnos, az a helyzet, hogy Te hagyod, hogy már bocsánat, hülyének nézzen ez a fazon. Így nem is fog tisztelni.


Én biztos, hogy méltósággal távoznék, nem tányért a falhoz csapkodva, ordítva, hanem egyszerűen javasolva neki, hogy eszegesse, amit főzött, ha neki az idősebb húsból kell a levesben a csontot szopogatni...

2013. jan. 18. 17:49
Cherchez la Femme......
2013. jan. 18. 17:47
Basszus ,ezek az idősebb nők nagyon tudhatnak valamit?Mit is????
10. la femme (válaszként erre: 9. - A94ac54e89)
2013. jan. 18. 17:29
NEM AZ ÉN FÉRJEM csak láttam egy másik oldalon!
9. a94ac54e89 (válaszként erre: 1. - La femme)
2013. jan. 18. 16:28
Hűű, de rossz nicknevet választottál!
8. anianiko. (válaszként erre: 1. - La femme)
2013. jan. 18. 16:26

Hozzáment egy ilyen pasihoz, csak azért hogy megoldódjon a félrekufirc-dolog? Nem így történt.


Tudod mit? Szüljön neki gyereket is! Ugyanolyan okos lépés lenne tőle, mint a házasság volt.


Ez a két legszentebb dolog már amúgy sem ér semmit, nem igaz?


Szánalom.

2013. jan. 18. 16:09

Ez majdnem olyan, mint a Diana-Károly-Kamilla háromszög.

Te tudod, mennyit bír el az önérzeted, mi az a béka, amit le tudsz még nyelni... meddig tudsz osztozkodni. Ugye nem akarsz tôle gyermeket?????

2013. jan. 18. 16:05
a legnagyobb butaság volt, hogy hozzá mentél. előbb tisztázni kellett volna, hogy miért érzed ezt. most már talán jó lenne megbeszélni a dolgokat nem? hogy ki mit érez...
5. csgybzs (válaszként erre: 1. - La femme)
2013. jan. 18. 16:02
Az, hogy egy buta nő hozzáment egy tapló pasihoz.
4. la femme (válaszként erre: 2. - 130454e42d)
2013. jan. 18. 16:02
Hát ez egy nagyon rossz női "praktika" az biztos, de a férjének meg nagyon kényelmes helyzet!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook