Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Annamarit keresem fórum

Annamarit keresem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
166. 02c7619216 (válaszként erre: 2. - Cicumaci)
2017. jan. 6. 01:03
Magánügy. Elfér ez a ki nem használt topik is, mint megannyi másik. Amúgy feltűnési viszketegség. Tsókocska.
2008. febr. 28. 14:21
Gratulálok kisfiad születése alkalmából, jó egészséget kívánok nektek!!!
2008. febr. 28. 08:09
Szia drága barátnőm! Képzeld, ma már minden rendben van Kámikával, úgy ébredt, mintha mi sem történt volna, pedig tegnap este nagyon megilyesztett, mert felment a láza 39 fok fölé. Gyorsan adtam neki lázcsillapítót, aztán aludt reggelig, én meg egész éjjel figyelgettem, hogy lázas e. Talán megúsztuk ennyivel! Majd jelentkezz, mert egész nap itthon leszünk, és be lesz kapcsolva a gép!
2008. febr. 27. 13:18
Jól van, míg alszik fenn leszek a Hoxán, majd jelentkezz!
2008. febr. 27. 13:13
Na mennem kell, mert úgy hallom megjöttek, majd később lehet fent leszek. Jobbulást Káminak puszika.
2008. febr. 27. 13:12
Erős tökös ő biztosan hamar meggyógyul. Az igaz, hogy a rendelőbe jobban elkap bármit.
2008. febr. 27. 13:02
Amíg csak lázas nem szoktam, mert a rendelőbe még több betegséget összeszedhet! Annyira nem vészes a dolog, hogy orvoshoz vigyem, úgy is csak lázcsillapítót írna ki, mert nem köhög, nem megy a hasa, nem veszi nehezen a levegőt, persze ha nem javul, akkor kénytelen leszek elvinni, de az ritka.
2008. febr. 27. 12:58
Remélem semmi komoly! Dokihoz nem viszed?
2008. febr. 27. 12:54
szegény Kámikát úgy sajnálom, olyan kis bágyadt, de remélem hamar kiheveri! Az a jó neki, ha alszik, mert akkor gyógyul, erőt gyűjt!
2008. febr. 27. 12:52
Biztos nem lesz semmi gond, de amúgy tényleg a nővér lesz veled leginkább szülés előtt, és után is! Ők fogják megmutatni, hogy kell szoptatni a kicsit, és az fontos, mert ha nem szopizik telenyomják teával, hogy aludjon éjjel, és nem kéne ahhoz szoktatni, mert akkor lusta lesz szopizni. (cumisüvegből ugyanis könnyebb neki inni)
2008. febr. 27. 12:45
Tényleg sok mindenkinek nincs orvosa, most már nem aggódom annyira, viszont azt sokan írják, hogy a nővérek elég bunkók. Majd nekik kell pénzt adni, ahogy te is mondtad, mert kitudja meddig fogok kinlódni. Remélem nem lesz gond!
2008. febr. 27. 12:43
Na szia! Mit csinálsz? Én várom ezeket a UPC-s csávókat, csomagot váltottunk, de még nem jöttek pedig 9-től 14-ig kell jönniük. Most olvastam itt a Hoxán, hogy milyen sokan túlhordják a babát, 10 11 nappal is akár. Remélem én nem hordom túl, bár az én tökösöm elég nagy így biztosan megszülesztenek nem?
154. annamari 1980 (válaszként erre: 152. - Sóvágó)
2008. febr. 26. 18:01
Nekem is biztosan csinálnak, mert tényleg nagy a baba. Na köszi, puszika nektek. Holnap beszélünk.
2008. febr. 26. 17:59
Na szia babám megyek, mert már nehéz itt ülnöm, majd holnap szerintem korábban fent leszek, mert nem kell menni sehova. Majd megcsörgetlek egyszer a mobilon úgy mint ma ha fent vagyok. Puszika nektek Káminak további jó pancsit. Sziasztok!
2008. febr. 26. 17:59
Emlékszem már, inkább pénteken, mert még a varratot is ki kellett szedni, mert gátsebem volt, biztos neked is csinálnak gátmetszést, ami jobb,mintha magától reped szét az ember, főleg ilyen nagy babánál.
2008. febr. 26. 17:56
Én hétfőn szültem, és csüt. vagy pénteken jöhettünk haza! Már nem emlékszem pontosan, de lehet hogy inkább csütörtökön, és nem volt semmi gond.
2008. febr. 26. 17:53
Remélem, már nagyon várom! Kis golyóm. Egyébként hány napot kell bent maradni ha nincs gond?
2008. febr. 26. 17:48
Kámika most itt fürdik a szobában, kis puciveréb, ha vizes a haja, már olyan hosszú neki, nagyon édes! Emlékszem, amikor kicsi volt, pár hetes, és fürdettem, fogtam a kis mellkasánál, mostam a fenekét, a feje meg már belelógott a vízbe... szóval vannak ilyen bakik, amiből semmi baj nem származik, szerencsére sokat kibírnak ezek a kismanók. Mikor megszületik és először behozzák szopcsizni, megfogod a kezedbe, na az valami fantasztikus, leírhatatlan érzés. Azt hittem, amikor erre gondoltam, hogy biztos elbőgöm magam, de nem így lett, csak néztük egymást, ismerkedtünk, órákig tudnék mesélni, arról az első fél óráról!!!Egyébként te is hamarosan megtapasztalod!
148. annamari 1980 (válaszként erre: 145. - Sóvágó)
2008. febr. 26. 17:42
Az igen! A 30-ast is kirakja az nem semmi kérem! Tényleg nagyon ügyes.
2008. febr. 26. 17:40
Még nem vettük észre, de például 3 hete akkora volt, és mégsem. Hát majd jön amikor jönnie kell.
146. sóvágó (válaszként erre: 143. - Annamari 1980)
2008. febr. 26. 17:34
Kérdezd meg az anyósodat, hogy úgy látja e, hogy nőtt az orrod, az is a bisztos jele, hogy hamarosan megszülsz! Azért anyósodat kérdezd, mert Csabi lehet, hogy nem mondja meg, ő elfogult, de anyósod biztos megmondja a frankót. Ha már álmodsz is róla, az már valami, pár nap és a kezedbe foghatod a GYERMEKEDET!!!
2008. febr. 26. 17:31
már én is unom a fagyoskodást, Kámikát sem tudom benn tartani, állandóan menni akar! Anyuéktól kapott ilyen foglalkoztató könyvet, hogy fejlődjön, okosodjon, azt nagyon imádja, és már meg tudja csinálni! Egy ideig a kirakó volt a sláger, kezdtük 6db-ossal, majd 15, most meg már a harmincast is ki tudja rakni. Egészen fantasztikus, hogy mire képes!!!
2008. febr. 26. 17:30
Pénteken megyek legközelebb NST-re. Ma egy csajnak bent kellett maradnia úgy mint neked. Jövő hét szerdán nézik a magzatvizet akkor lesz ugye 5.-e, utánna minden nap menni kell ha nem születik meg, vagy pedig megszülesztenek, mivel ugye elég nagy a baba is.
2008. febr. 26. 17:27
Képzeld, már azt álmodtam, hogy visszük haza a kórházból a picit, már annyira bennem van. Tegnap este már nagyon fájt a hátam a lábam azt mondják ez is a jele, hogy már nagyon közel van. Most már tényleg izgulok!
2008. febr. 26. 17:25
Reméljük jó idő lesz. Azt mondják a március hidegebb lesz mint a február, áprilisban pedig végig esni fog az eső, hát remélem nem így lesz, mert akkor már szeretnék menni sétálgatni kicsit messzebbre a háztól a picivel.
2008. febr. 26. 17:21
Ha megyünk, akkor is csak ilyen egy napos kirándulásra anyuékkal, Erikáékkal, mamáékkal, tavaly Debrecenben voltunk a vidámparkba, állatkertbe. Ha festünk valószínűleg ugyanilyen színűre, mint ami most van, mert ez nagyon bejött. Rossz a fal minősége, penészedett, ki kell javítani! Domesztoszos szivaccsal kapartam le a bacikat róla, azóta nem jött vissza, de mállik a fal.
2008. febr. 26. 17:18
Közben elolvastam a horoszkópomat, hát tényleg rentgeteg igazság van benne. Néztem a tiéteket is láttam kérdezted anyukádékat is. Ez tényleg nem olyan mese szöveg.
2008. febr. 26. 17:15
Milyen színű lesz? Ha mentek, akkor hova mentek?
2008. febr. 26. 17:09
Most jó hamar jön a húsvét, már márciusban lesz. Gondolom akkor elhúzunk valamerre, de az is lehet, hogy festjük a lakást, ha jó lesz az idő.
137. sóvágó (válaszként erre: 136. - Annamari 1980)
2008. febr. 26. 17:05
engem is pont ez akasztott ki annyira, nem az hogy hisz-e a Jónás-módszerben vagy nem. Az az ő magánügye, nem is foglalkozok vele tovább.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook