Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen bogárírtót érdemes használni macska mellett? fórum

Milyen bogárírtót érdemes használni macska mellett? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 18. 16:41
A biokill jó, én is ezt használom, melegvérűekre ártalmatlan!
2013. jan. 18. 15:20
Köszönöm!
2013. jan. 18. 14:48
Én a szobakutyus mellett szoktam használni a BioKill nevű készítményt. Azt írja lebomló, nem ártalmas, csak halakra, hidegvérűekre, méhekre. Állatok fekhelyét is lehet permetezni. Én évek óta használom a kutyus mellett a lakásban, de azért egy fél-egy órára el szoktam addig zárni a kutyust, hogy közvetlenül ne lélegezze be, fel ne nyalja stb. Még nem volt gondom belőle.
8. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 4. - G_eszter)
2013. jan. 18. 12:56

Nálunk si volt ilyen, de a halóban a szekrény mögött és alatt. Bekerült eg plüss játék a szekrény alá és lerágták a szőrt róla. Úgy vettem észre őket. Összeporszívóztuk, azóta szerencsére nem jöttek elő újra.

Macsak mellett és semmiféle bogárírtót nem merek használni. Vagy vigyétek ki az almot a fürdőből, csúkjátok az ajtót, hogy a macska ne tudjon bemenni, míg ott a méreg.

7. g_eszter (válaszként erre: 6. - G_eszter)
2013. jan. 18. 12:56
Vagy csak olyan kicsi a csápja, hogy nem látom. Pár mm-esek.
6. g_eszter (válaszként erre: 5. - Csokimorzsa)
2013. jan. 18. 12:55

Valami ilyesmi, de mintha nem lenne csápja. Bár, a múltkor még egész piciket találtam, mostmár 3x akkorák. POntosabban a macska látta..

Hogy lehetne tőle legjobban megszabadulni?

5. Csokimorzsa (válaszként erre: 4. - G_eszter)
2013. jan. 18. 12:53
Belinkeltem amit az üzenetben találtam, de nekem azt írj a a net hogy nem talál ilyen semmilyen oldalt... Amit viszont leírtál, az a cukroskára utal(vagy másnéven ezüstös pikkelyke), ez nem bogár, hanem ez egy rovar. Ez kissé ezüstös színű, a potroha vékonyodik és kicsi apró villa is lehet a végén. Erről lehet szó?
2013. jan. 18. 12:46

[link]


Ilyen rovarok, mi lehet ez?

2013. jan. 18. 12:43

A fürdőben ismét megjelentek apró, ék alakú (farka felé vékonyodó) apró kukacszerű csúszók. Régen is volt, több doboz chemotox után eltűntek.

A fürdőben ahol járnak van a macskaalom is, meg a macska is vadássza őket, ha meglátja.

Nem tudom, mik ezek pontosan, de ha befújom rovarírtóval, elég utána egy felmosás, hogy a macska ne érintkezzen a szerrel? Mivel lenne érdemesebb írtani őket?

2013. jan. 18. 12:43
Nem bogarirtot,hanem molyirtot kikell szorni,es a macskak elkerulik a kornyeket.
2013. jan. 18. 12:41
Milyen bogárírtót érdemes használni macska mellett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook