Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért olyan nehéz elfogadnia a barátom anyjának engem? fórum

Miért olyan nehéz elfogadnia a barátom anyjának engem? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 21. 05:07
haragszik rad,mert ELVETTED TOLE AZ ARANYOS,KEDVES KISFIAT-EZ A TE BUNOD SZERINTE,MINDEN ANYOS ILYEN.tisztelet a keves kivetelnek.
2013. szept. 27. 10:52
Nagyon nem akarja,hogy elvegyen,konkrétan eddig is leszart,most még inkább...nem érdekli semmi csak a pénz és a munka.
46. katie_rose (válaszként erre: 45. - 1bb2e952a6)
2013. szept. 25. 15:29
Nálunk a közös gyerkőc (első unoka) volt a vízválasztó. azóta rendben vagyunk. :)
2013. szept. 25. 15:14
Hétfőn megkérte a kezem párom,és a drága anyuja még nem is gratulált nekünk,ellenben az apjával meg a családommal...fiatalok vagyunk még...meg h akir összeházasodik ugyis tönkremegy a házassága és felesleges...szval megint hozta a formáját. De akkor is is hozzámegyek,és nem érdekel mit mond.
44. 84a7ff9743 (válaszként erre: 1. - 1bb2e952a6)
2013. szept. 25. 12:03

És a párod mennyire áll ki melletted?

Elhiszem hogy rossz,de szerintem ezt nagyon sokan átéltük,megéltük,és megtanultuk kezelni.

Add önmagad és ne akarj neki megfelelni mert akkor ugy ugráltat mindig ahogy ő akar.

Ne őt szeresd hanem a párod....ő meg forrjon magában,előbb-utóbb lenyugszik...

43. 623d02d558 (válaszként erre: 1. - 1bb2e952a6)
2013. szept. 25. 11:17
Egy fiús anya és egy lányos is nagy marha, ha keresztbe tesz. Annak az lehet csak az oka, illetve azt lehet okként elfogadni, ha nem szereti a fiát/lányát a delikvens, hülyének nézi, megcsalja, lehuzkodja lóvéval. Ha kicsit nagyképű anyuka, akkor hajlamos lenézni a menyet/vőt. Azzal nem kell foglalkozni.Engem a volt apósom utált, mint a sz@rt, most én vagyok neki a legkedvesebb. Pedig nem foglalkoztam vele, és nem csak a válás óta szeret. Átnéztem rajta, nem foglalkoztam vele. Ő idővel megismert, és megszeretett. Kivárni, kivárni, az idő mindent megold.
2013. szept. 25. 10:42
mert feltekeny rad,hisz "elvetted a kisfiat"-s ezt a legtobb anyos nehezen emeszti meg.
41. 937a2a883a (válaszként erre: 39. - Bojszi)
2013. jan. 18. 14:24
Az a rossz,hogy én már néha nem tudom,mit csináljak.Ha nem szólok neki,akkor is utál,már ki is lettem tiltva onnan,mert szerinte sokat vagyok ott.Ha egyszer úgy igazán szólnék neki,nem is tudom mi lenne.Apósom általában nem szól semmit,ha mégis,akkor természetesen nem mellém áll,ha tudja,hogy igazam van,akkor sem.A párom meg így is úgy is van.Nem akar vitázni az anyjával,de mellettem is ki akar állni.Mondjuk az utóbbi években inkább mellém áll,mert nagyot csalódott az anyjában,hogy így is tud viselkedni.
40. Bojszi
2013. jan. 18. 14:14
Bocsánat a szóismétlésekért, kicsit szétszórt vagyok :)
39. Bojszi (válaszként erre: 37. - 937a2a883a)
2013. jan. 18. 14:12
Nagyon sajnálom, akik ilyen helyzetben vannak. Én nem lettem volna jó partner az ilyen helyzetekre mert én bizony sem visszafogni nem szoktam magam (persze csak egy bizonyos határon túl, de az itt leírtak nálam már felülmúlnák a tűrőképességemet), és talán azért mert nem is akarnám. Én valószínűleg beolvasnék, de nagyon csúnyán, felállnék és többé nem léennék rá kíváncsi. Mondjuk azért én a páromtól is többet várnék...Két helyen megfelelni az sokáig nem megy. El kéne dönteni, hogy ki a jövője. Én azért vagyok ilyen hepciás, mert bár anyósommal a viszony jóra fordult, de van olyan rokon akivel már köszönni sem vagyunk hajlandóak egymásnak, így tudom milyen az,amikor valakit nyilvánosan nem szeretnek. És bizony volt egy holtpont, amikor úgy éreztem a kapcsolatomat is fel kell dobnom, mert én ilyen családba bizony nem akarok élni még 40 évig. Mostanra úgy fogom fel, hogy nyalja ki a se***met, aki ennyire nem szeret. Intelligensebb megoldásnak találtam korábban azt, hogy "azért mert más még nem jött le a fáról, én nem fogok visszamászni", de nálam ez sajnos sehova nem vezetett. Úgyhogy szépen felszívtam magam és azóta ki is állok magamért. Igenis a tisztelet jár, Nektek is!!!
38. era06 (válaszként erre: 33. - 1bb2e952a6)
2013. jan. 18. 14:11

szerencsére jó messze lakik

gondold el, ott laknának a szomszédba :-))

37. 937a2a883a (válaszként erre: 34. - Bojszi)
2013. jan. 18. 14:02

De jó neked! :) Az én anyósom simán úgy lealáz,hogy csak lesek néha.Én pont a tisztelet miatt tűrtem mindig.Aztán amikor betelt a pohár,már én is elmondtam a véleményem,de persze nem bunkón.Most megint a tűrési fázisban vagyok pár hónapja.Évente úgy kétszer-háromszor borul a bili.Sajnos nem tudom megtenni azt,hogy nem találkozok vele,mert párom kamionozik,ezért nem élünk még együtt,nincs értelme albérletet fizetni,saját lakásunk meg nincs.Így amikor itthon van,mindig náluk vagyunk,mert nálunk nem férünk el.

Tesómat irigylem,mert őt nagyon szereti az anyósa. :)

36. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 34. - Bojszi)
2013. jan. 18. 14:01

Én csak azt szeretném ha engem is szeretne.mert mindig mondja,hogy a másik fia barátnője milyen okos,meg hogy lehetne már gyerekük is pedig csak 3 éve vannak együtt,szval nem értem.

A másik fiának meg fél éve van uj barátnője,elváltak,a volt feleségét sem szerettem de a párom anyja szerint soha egyik barátnő,sem volt feleség sem bántotta meg annyira mint én őt.

Meg hogy elrontottam az ünnepét dec 28án mikor meg mertem mondani páromnak hogy rákos az unokatestvérem és ő meghallotta.

Szerinte nagyon gonosz és szívtelen vagyok .

:(

35. 937a2a883a (válaszként erre: 31. - 1bb2e952a6)
2013. jan. 18. 13:58
Kevés az az anyós,aki majd hipp-hopp megváltozik és elfogad.Nálunk 8 éve nem változott a helyzet.Lehet,ha egyszer szülök,akkor kicsit más lesz,bár akkor meg tuti mindig mondja a jó tanácsokat a neveléshez.Unokatesómnál van így :) Nálunk aztán mindenre van példa,mert hatalmas a rokonság.Őt sem szerette az anyósa,utálatos volt.Most is néha az,de változott közöttük a viszony,amióta unokával ajándékozta meg.
34. Bojszi (válaszként erre: 30. - 1bb2e952a6)
2013. jan. 18. 13:54
Ha ez meg így van,akkor simán beteg az agya...Ezt talán Te jobban átlátod, hogy miért van az, hogy egyszer így, egyszer úgy. Ettől függetlenül a véleményem az, hogy lehet valakit nem szeretni,(vagy inkább nem kell, hogy feltétlenül szeressen) de ilyen mondatokkal alázni a másikat és ilyen pökhendinek lenni már nem fér bele szerintem. Engem sem szeretett anyósom, évek kellettek hozzá, hogy egymásra hangolódjunk, de sosem bántott vagy alkotott hangosan bántó véleményt. Ennyi minimális tisztelet mindenkinek jár azt gondolom. Már csak a fia miatt is...
33. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 32. - Era06)
2013. jan. 18. 13:50

Kérdeztem páromtól,ő nem akar nélkülem élni,és nem lenne boldog ha elhagyná.

A hajam nincs festve, sötét szőke,diploma az nincs,de dolgozok az ügyön.

32. era06
2013. jan. 18. 13:48

A párod kell megkérdezni, hogy tényleg boldogabb lenne nélküled?


Anyuka csak "JÓT" akar. Miért gondolja ezt?

Nem tetszik a hajad színe, nincs vagy van 3 diplomád, stb

Sovány vigasz, de amióta a világ, mindig harc volt az anyósokkal.

31. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 29. - 937a2a883a)
2013. jan. 18. 13:41
2 éve vagyunk együtt...és attól félek sosem fogad el.
2013. jan. 18. 13:40

Azért mond jót is,meg dicsért is már,hogy finom a sütim,vagy szépen áll a hajam,vagy szépen kiemeltem a szemem. Annyira rossz anyuka azért mégsem lehet. Csak tudnom kell eltürni ha bánt,de néha olyan nehezemre esik.


Másik érdekes dolog,megharagszik rám és kb 1 óra és már vidám és mosolyog mintha semmi sem történt volna,aztán odajön ad puszit...

29. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - 1bb2e952a6)
2013. jan. 18. 13:39
Nálunk hasonló a helyzet.Nem olvastam végig a fórumot,nem tudom mióta vagytok együtt.Nálunk 8 éve ez megy,de már nem érdekel,hozzá sem szólok.Már olyan pitiáner dolgokba beleköt,hogy felhúzom a párom zokniját.A többi dologról ne is beszéljünk.Szóval ha ilyen a természete,nem biztos,hogy jobb lesz a dolog.
28. zebracsikó (válaszként erre: 25. - 1bb2e952a6)
2013. jan. 18. 13:38

Jaj, ez elég komplex ....

Nagyon nem szeret Téged ez a nő, és még ostoba is mellé.


Ezen nem nagyon lehet segíteni.

27. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 26. - Bojszi)
2013. jan. 18. 13:35

És mindezek után se utálom,és próbálok vele jóban lenni,de egyszerüen nem tudom,hogyan.

A szüleim sosem mondtak egy rossz szót sem,egyik exemre se,se az exek szülei mind elfogadtak,érdekes az apjával is jól megvagyunk,de az anyjával meg sosem sikerül.

Anyám meg tud róla,de nem azt mondja,hogy hagyjam el párom,hanem nem menjek hozzájuk. Pedig simán utálhatná őt,amiért bánt engem,és mégse utálja.

26. Bojszi (válaszként erre: 25. - 1bb2e952a6)
2013. jan. 18. 13:32
Jézus ereje! Imádnám, jó asszony lehet...
25. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 24. - Zebracsikó)
2013. jan. 18. 13:29

Annyit mondtam,hogy én nem fogok sokáig lent maradni pezsgőzni,mivel nekem vizsgáim lesznek és kell rá készüljek.

Erre ő h akkor menjek fel,rohanjak.

Pedig igazán szépen mondtam neki. Aztán kijött még hogy nem lehet tőlem tv-zni,holott kikérte a véleményem mit is nézzünk,ha meg elmondtam akkor meg miért mondom én meg neki mit nézzünk.

Sőt páromnak meséltem el h rokonon rákos és mütőtték,de ezt ő is meghallotta-erre h el akarom rontani szándékosan az ünnepét ő meg ,meg nincs meghalva ne sirjak.

24. zebracsikó (válaszként erre: 9. - 1bb2e952a6)
2013. jan. 18. 13:26
min tudtatok összebalhézni??
23. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 22. - Bojszi)
2013. jan. 18. 13:24

Az a baj,hogy ha mond valamit akkor őt is szidja,meg amugy se lehet mondani neki semmit,én meg nem akarok,hogy miattam veszekedjenek.

Most is azt kérdezgette mennyit keresek,mennyi idő óta dolgozok...

22. Bojszi (válaszként erre: 19. - 1bb2e952a6)
2013. jan. 18. 13:22

"Igen Mama, mer' sokat tetszik ugatni"

Hátba vágtam volna az ajtóval az tuti :D

Nem irigyellek...:S Párod mit szól ezekhez?

2013. jan. 18. 13:09
Ha nekem lesz gyerekem én nem fogom ezt csinálni,hanem elfogadni,még ha nehéz is.
20. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 18. - Alexa1123)
2013. jan. 18. 13:06

Amugy nem ő a kicsi fia,van még 2 és mindkettőnek nője. Csak ők nem alszanak ott általában meg közelebb laknak szülőkhöz.

Az az érdekes mikor ott vagyunk észre se veszi,hogy ott a fia,mikor meg itthon vagyunk akkor keresi.

2013. jan. 18. 13:04
Mondok egy példát,volt h mentünk vissza a boltból és én előre engedtem,erre ő mi ő kutya hogy menjen előre-pedig én csak udvarias akartam lenni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook