Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud-e valaki valamilyen hatásos módszert az IBS-re? fórum

Tud-e valaki valamilyen hatásos módszert az IBS-re? (tudásbázis kérdés)


7. f64f0d9a69 (válaszként erre: 5. - Madagaszkár2)
2013. jan. 19. 14:26

Az intolerancia nem allergia!


Vannak, akik bizonyos ételeket nem tudnak megemészteni, mert hiányoznak a hozzávaló enzimek.

1-2 hétig hagyd ki ezeket az ételeket az étrendedből és meglátod, van-e szerepe a betegségedben.

[link]

[link]

6. Madagaszkár2 (válaszként erre: 3. - Tamcs1987)
2013. jan. 19. 11:00

Köszönöm szépen a linket mindenképpen megnézem hátha találok benne olyat ami hasznos lehet.

Igen a streszes élet sem igazán segít ezen a helyzeten de sajna ez benne van az életünkbe mostmár szinte mindíg. Jártam már természetgyógyásznál, igaz akkor nem ezzel a problémával de akkor sem tudott segíteni pedig fél évig jártam hozzá. Most ezzel a problémával még nem fordultam hozzá. Az akupunktúráról már hallottam de kicsit tartok tőle, de lehet kipróbálom bár még nem javasolta, tanácsolta senki. Köszönöm amint kipróbálom írok milyen volt. Szép hétvégét.

Évi

5. Madagaszkár2 (válaszként erre: 4. - F64f0d9a69)
2013. jan. 19. 10:49
Sajnos ki van zárva az ételallergia, már azt meg nézettük negatív lett, a streszt pedig nem igazán tudom kizárni az életemből mint szerintem senki sem tudja teljesen, már alapból benne van a hétköznapokban. Azért köszönöm válaszod. További szép napot.
4. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - Madagaszkár2)
2013. jan. 18. 13:26

Lehet laktózérzékenység, lisztérzékenység.

Általában étel, stressz okozhatja.

2013. jan. 18. 10:10

[link]


Ezt olvasd el esetleg! Hasznos lehet..


Mivel egy stressz által kialakuló betegségről beszélünk, lehet hogy jót tenni a lelki nyugodtság is. Stresszes életet élsz? Hiszel a természetgyógyászatban? Én mindenképp kipróbálnék egyet, akupunktúra pl. Szerintem sokat segíthetnek!

2013. jan. 18. 10:02
a paleolit életmódot próbáltad már?
2013. jan. 18. 09:18

Remélem tud nekem valaki segíteni, évek óta küszködöm az IBS hasmenéses formájával. Szinte mindenki kipróbáltam még olyan dolgokat is amik első hallásra rettenetesen hangoztak de ideig-óráig segített csak.

A rengeteg hasfogótól pedig már szinte félek hogy okoz valami sokkal súlyosabb dolgot, következményként.

Ha valaki tudna valamit ami neki bevált azt nagyon megköszöném, minden tanácsot és ötletet örömmel és nagy hálával fogadok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook