Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császármetszéssel a veszprémi Csolnoky Ferenc Kórházban fórum

Császármetszéssel a veszprémi Csolnoky Ferenc Kórházban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Császármetszéssel a veszprémi Csolnoky Ferenc Kórházban

27. TyukLáb (válaszként erre: 26. - Mikiller)
2013. jan. 29. 12:56
Gratulálok! Minden jót!
2013. jan. 28. 23:08
Módosítás, ma császározták kishugit, kisgyerek (Bence) gyönyörű lett és mind a ketten egészségesek, a kórházban a személyzet nagyon korrekt! Örülök hogy császár lett, 8 órás vajúdás helyett megvolt 1 órán belül, nem altatták, érzéstelenítés. :D 8 órás mert előbb akarták megindítani és elvileg doki azt mondta hogy kb. 8 óra a szer miatt..
2013. jan. 26. 18:24

Kishugom (24 éves) fog jövő héten szerda reggel szülni, kisfiú lesz, vesetágulatot állapítottak meg a dokik és úgy döntöttek hogy előbb kell megszülnie a kiírt február 14.-e helyett. Először úgy nézett ki hogy neki is császár lesz, aztán most már "hagyományos" szülésről van szó.. mi is jobban örültünk volna a császárnak, meg ő is..


Ő is itt fog egyébként szülni, ebben a kórházban.

2013. jan. 24. 19:53
Jaj nagyon szép kislány :-) gratulálok.
23. TyukLáb (válaszként erre: 20. - Csirbu)
2013. jan. 23. 22:36
Én nem tudom, hogy mik az esélyek a császárra. Úgy vagyok vele, hogy az ilyet doki döntse el :) Többit privben. :)
22. TyukLáb (válaszként erre: 21. - Kate001)
2013. jan. 23. 22:33
A fájdalmak ellenére nekem is a törökülés volt az egyetlen kényelmes, ahogy tudtam szoptatni. :) Amúgy a fura az, hogy egyáltalán nem emlékszem a doki nevére aki engem műtött. Tudom, hogy az éppen akkor ügyeletben lévő doki volt, de sem a neve, sem az arca nem maradt meg... Valahogy nem az volt a lényeg. :)
2013. jan. 22. 08:36

Gratulálok a kislányodhoz!

Nagyon jó volt olvasni a soraidat. :) Én is Veszprémben szültem mindkét gyermekemet, mindkettőt császárral. Az első programozott volt, a másodiknál pedig egy vizsgálat után döntöttek a császár mellett. Beöntést sem kaptam, örültem neki.

Pont az orvosom, Bagarus doktor Úr volt az ügyeletes, nagyon hálás vagyok Neki. A legjobb nőgyógyász, akivel valaha találkoztam.

Nekem egyáltalán nem maradt meg rossz emlékként a császár, bár a másodikból hamarabb felépültem. 2. napon már törökülésben szoptattam, egyáltalán nem fájt. A nővérek, a csecsemősök mind nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.

20. csirbu
2013. jan. 20. 09:32

Szia! Nagyon jó volt olvasni a történeted! Kicsit megnyugtatott, mert nekem is mennem kell ortopédiára véleményezésre. Ha nem titok megkérdezhetem, h mi volt a baj a hátaddal?

Nekem egy baleset folytán sérült a farokcsontom, 2 éve röntgenezték is, ahol azt mondták h eldeformálódott. Én nem bírtam a terhelést (vendéglátózás, napi 14 óra munka), állandóan fájdalomcsillapítókat szedtem.

Szerinted nekem is van esélyem a császárra? 13 hetes kismama vagyok, kíváncsi vagyok hogy bírom majd, ha lesz nagy pocakom.

Sok sikert a következő picurhoz!

2013. jan. 19. 22:20
Nagyon szép a történeted :) Gratulálok a kislányotokhoz! Remélem a következő terhességed és szülésed kellemesebb lesz majd. :)
2013. jan. 19. 21:30
Még nem volt időpontom ortopédiára, de költözés miatt nem tudtam elmenni, kell majd új időpontot kérnem. Majd meglátjuk, hogy a röntgen mit mutat, és utána kiderül, hogy ha lesz még egy-kettő szülhetem e normálisan. Nagyon szeretném, ha jó lenne az eredményem. :)
2013. jan. 19. 21:14
Rendbe jött a hátad azóta?
2013. jan. 18. 23:15

Sziasztok!

Én is Veszprémben szültem mindkét gyerkőcömet! A fiamat 7 éve Bagarus dokinál, Ő volt éppe az ügyeletes. Most is azt mondom, ha nem Ő van ott, akkor megcsászároznak... d hál'Istennek, sikerült természetes úton.

Aztán 5,5 éve szültem a lánykámat, aki egy betegség miatt programozott császáros baba volt, szintén ügyeletes dokiknál.

Én is csak jókat tudok elmondani. Bár beöntésem nem volt és talán a katéterrel is szerencsém volt, de én nem is éreztem. A fájdalomról utána viszont ugyanazt tudám elmondani.

Tehát volt egy ilyen - egy olyan szülésem is, de a lényeg, hogy mindkettő egészségesen született, a mikéntje (számomra) nem volt annyira fontos.

2013. jan. 18. 22:30
Ügyes vagy! Ilyenek a kemény anyukák! :) Sok sikert az anyasághoz!
2013. jan. 18. 20:17
Köszönöm a sok dicséretet, és gratulációt! Nekem sem volt választott dokim, de az ügyeletes nagyon rendes volt!
13. Ditta25 (válaszként erre: 10. - Gerduska)
2013. jan. 18. 16:35
én is szeretem Veszprémet mint várost, de most kijutott a sok hóból! :)
12. tűzijáték! (válaszként erre: 11. - Gerduska)
2013. jan. 18. 15:03
Igen, nagyon jó orvos. Szerencsére nálam úgy alakult, hogy az ő ügyeleti ideje alatt szültem és mivel terhestanácsadásra is hozzá jártam, szívesen "vállalt". :)
11. gerduska (válaszként erre: 9. - Tűzijáték!)
2013. jan. 18. 13:59
Az én orvosom is ő volt,igaz nem nála szültem,de vizsgálatokra hozzá jártam.Sokmindent köszöhetek neki,és a magánrendeléseken kívül is foglalkozott velem.
2013. jan. 18. 13:56
Gratulálok.Örülök hogy jó véleménnyel vagy Veszprémről.Én is ott szültem,fogadott ovos nélkül,és mindenki ngyon kedves vol!!
2013. jan. 18. 13:05

Gratulálok! Tetszett a cikk, jó volt olvasni.

Én is Veszprémben szültem, komplikációkkal, de hála az orvosomnak, Bagarus Sándornak, nem történt semmi baj.

2013. jan. 18. 13:05
Gratulálok a picihez! Engem kétszer császároztak, de a katétert csak a szúrás után tették be, amikor már nem éreztem semmit.és nem volt beöntés. Az első felállás nem volt egyszerű, mintha tüzes vassal égettek volna. Még egyszer gratula a babához! Másodszorra könnyebb lesz :)
2013. jan. 18. 12:38
Veszprémben szültem én is csak nem császárral.Jó érzésekkel gondolok vissza az ott töltött napokra pedig majd 2 hetet bent voltunk....Sok boldogságot....
2013. jan. 18. 12:25
Nagyon jó volt olvasni egy "pozitív" császáros történetet:) Örülök, hogy ilyen szépen ment minden, és gratulálok a gyönyörű kisbabához!
2013. jan. 18. 11:04
köszönöm szépen
4. sour
2013. jan. 18. 10:21
Gratulálok, sok boldogságot kívánok!
2013. jan. 18. 09:37
Gartulálok a picihez. Pontosan ilyen a császározás. Kivéve, hogy Szegeden, nincs beöntés, egy kúpot kapsz. Nincs maszk, és a katéter nem fáj, vagy mér nem éreztem, a fájdalmaktól. A lényeg, hogy egészséges, semmi más, mindegy, hogy hol jön ki.
2013. jan. 18. 09:13
:)
2013. jan. 18. 09:08
Mindig is reméltem, hogy természetes úton fogok szülni. 2011. tavaszán lettem várandós a kislányommal, ám a 30. hét környékén egy vizsgálaton megemlítettem, hogy nagyon fáj a hátam. Megvizsgáltak, ortopédiára küldtek, ahol kimondták: császár kell...

Ugrás a teljes írásra: Császármetszéssel a veszprémi Csolnoky Ferenc Kórházban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook