Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem anyagi okokra hivatkozva válni akar fórum

A férjem anyagi okokra hivatkozva válni akar (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
156. 2cc786c515 (válaszként erre: 151. - Kenzol)
2014. szept. 12. 16:46

:D :D leltározzon, ha örömet okoz és vigye a vázát is - jó lesz majd kacsának :D :D (el)fekvő napjaira..


Felezés és ne tartson a pénzre se igényt? Mit gondol, majd hitelt veszel fel?? Érdekes, hogy a pasik ilyenkor is csak Ft-ban tudnak gondolkodni!! Nagy lelkűen mindent otthagynának, csak fizesd ki. hm...

155. 2cc786c515 (válaszként erre: 152. - Kenzol)
2014. szept. 12. 16:43

...először is örülök, hogy van egy pasi" akivel még beszélgetni is lehet és melletted van!


És annak is örülök, hogy sikerül majd talpra állnod az első" megrázkódtatások után. Nagy szó és gratulálok. Kell hozzá erő, mert nem csak magad vagy....

2014. szept. 12. 07:57
Bocs Cukika, ezt nem neked szántam, hanem Kenzolnak. De nyilván kiderült :)
153. 3db3c63933 (válaszként erre: 51. - D878fb6317)
2014. szept. 12. 07:56
Semmiképp ne hagyd el az otthonodat, mert akkor a bírság előtt hivatkozhat arra a férj, hogy elhagytad a gyerekeidet. Akkor teljesen más elbírálás alá esel. A családsegítő intézetben van ingyenes jogi tanácsadás, menj el oda, és tájékozódj. Ha a gyerekek nem maradnának veled, akkor neked még tartásdíjat is kellene utánuk fizetned. Ha viszont veled maradnak, akkor te kapod a tartásdíjat, és bizonyos körülmények között (ennek nem tudom a jogi feltételeit), még asszonytartást is kérhetsz. Lényeg, hogy otthon kell maradnod, ezt vedd komolyan! Nem feladni! Kapd össze magad, legyél erős! Menni fog!
152. kenzol
2014. szept. 11. 19:29

Májusban elment dolgozni, én meg letiltattam a jogerős végzéssel a fizetéséből a gyerektartást. Igaz mivel minimálbérrel van bejelentve nem kapjuk meg az összeset, de már ez is több mint amit előtte a gyerekek kaptak, mert az pontosan nulla forint volt.

De jelentem, úgy néz ki nálam is beütött a szerelem, 4 hónapja megismerkedtem egy rendes, dolgos, vicces pasival, akivel még beszélgetni is lehet.

151. kenzol
2014. szept. 11. 19:23
Idén áprilisban kimondták a válást. Az anyagi dolgok még ezek után jönnek. Pár hete eljött és felleltározta a lakást. A varrókészlettől kezdve, a hulahopp karikáig, a poharak, a szedőkanalak, tv, ágy meg ami egy átlag háztartáshoz hozzátartozik. Mi egy hétköznapi család vagyunk, ami a legértékesebb dolgaink az egy 7 éves plazma tv (a 1,5 éves lcd-t elvitte), a kombi gáztűzhely ami 5-6 éves,egy állófagyasztó ami 3-4 éves. egy hűtő ami 13 éves és a fagyasztója nem jó, és ami luxusnak számít az egy 4-5 éves mosogatógép.A teljes belső értéket az én volt párom megállapította 3 millió forintba. Semmire nem tart igényt, pénzt adjak (amikor csak adósságokat hagyott itt, szerintem meg vigye el mindennek a felét, kivéve,amire a gyerekek ellátásához szükségem van. Bocsi kimaradt a mosógép ami 4 éves kb.Ezenkívűl lakbérre tart igényt és hogy én továbbra is a ház egy részét vállalkozásba működtetem (végig én dolgoztam benne és a nevemen van) ezért arra is bérleti díjra tart igényt.Ezeket azzal együtt jogosnak tartja, hogy amióta elköltözött egyedül fizetem a lakás törlesztőrészletét és a kötelező biztosítást és a csatornázáshoz szükséges LTP-t.
2014. szept. 11. 12:58
Mi történt tavaly óta? publikus??
149. bowie
2013. aug. 9. 19:18

Végig sem olvastam. Biztosan mondták már mások is mi a teendőd.

Ha a férjed maradni akar a házban, akkor ki kell, hogy fizessen téged..meg kell vennie a részedet. Abból a pénzből már tudsz merre lépni a gyerekekkel.


Ha nem tud kifizetni, ki ne költözz! Akkor tedd ki te az eladó táblát. A gyerekeket ne hagyd, se a vagyont..szükséged lesz rá.

Addig amíg ott vagy, ha dolgozol a közös boltotokban, akkor a nap végén vedd ki a bevétel felét, és tedd el. Mert az a tied.

Keress magadnak elfoglaltságot, érezd magad lehetőség szerint jól, és légy biztos a dolgodban. Itt csak ő veszíthet...ezt tudatosítanod kell magadban. Aztán majd a bíróságon megegyeztek a tartásdíjról, stb...


Ha ilyet ki mert jelenteni, hogy menj te, akkor ő azt gondolja, hogy te egy nyámnyila alak vagy..mutasd meg, hogy nem vagy az..:)

148. Érdekes73 (válaszként erre: 146. - Kenzol)
2013. aug. 8. 22:40
Jól teszed hogy találsz új célokat.Érintőképernyős telóm nekem felnőtt létemre sincs és marhára megvagyok nélküle :D Igazad van ajándéknál nem az számít hogy drága legyen.Ha egy gyerek nincs elrontva tud örülni vmi apróságnak is vagy egy közös programnak...A bíróságot meglepően sok minden érdekli járjál utána hogy képbe legyél.Sima válás csak akkor zajlik ha mind a két fél normálisan,kulturáltan áll hozzá.Erre szerintem nincs esélyed.
147. michelle.r (válaszként erre: 144. - Kenzol)
2013. aug. 8. 13:16

Teljesen természetes, hogy hullámzik a kedved, az önérzeted. Hogy mit hibáztál? Nem fontos, elmúlt. Egyébként semmit. Úgy, ahogy a férjed sem. Mindketten azt tettétek, amit abban a helyzetben képesek voltatok tenni.


A hibákat azért se keresd, mert ha találsz is valamit, úgysem számít. Elmúlt, már nem lehet változtatni azon ami történt. Csak a most számít. Vegyél egy nagy levegőt, engedd el a feszültséget és magadra figyelj. A gyerekeid már attól jól lesznek, ha te jól vagy. Sem a nő, sem a férjed nem számít, az ő életük, a továbbiakban kovácsolják ők.


Neked pedig nagy-nagy szerencsét és energiát ;)

146. kenzol (válaszként erre: 145. - Érdekes73)
2013. aug. 8. 13:02

Hiába három gyerekes a 14 éves fiú nem ment vele, az az apjával maradt. A középső gyereke az is kisfiú az 2-3 naponta vágja be a hisztit, hogy az apjához akar költözni.A legkisebb az kislány, most megy elsőbe, az már megszerette, úgy hallottam, vett neki érintőképernyős telót meg monster high babát. A kicsiket könnyű elkápráztatni.Mindig azt hitte a pénz a lényeg, hazudnék, ha nem volna fontos, de egy szívből jövő apróság, vagy ha a szülinapodon egész nap a kedvedbe akar járni , nem ajándékokkal, az többet ér mindennél! Ezt sose tudta,értette hiába mondtam neki.

A volt férjjel egyszer beszéltem, nyugtattam, hogy örüljön neki,hogy legalább olyan hapsival állt össze a felesége, aki nem fogja megütni vagy terrorizálni a gyerekeit.Nagyon maga alatt van, szerintem jobban mint én.A bíróságot meg nem érdekli, hogy ki volt hűtlen, vagy ki mit csinált az csak elválaszt, ha mind a ketten akarjuk.

Az önbizalmam a béka segge alatt van, ezt jól látod.Most keresek új célokat az életben. Szeptembertől visszaülök az iskolapadba, mindig zavart, hogy nincs meg az érettségim igaz több szakmám is van, de ez hiányzik, és kitölti majd a napjaimat a tanulás.

145. Érdekes73 (válaszként erre: 144. - Kenzol)
2013. aug. 7. 22:56

Ezen felesleges rágódnod és főleg felesleges magadat hibáztatni hogy mit rontottál el. Vszínüleg semmit. Menni akart a férjed és ment. Semmire sincs garancia.20 év ennyit jelentett neki.Nem értem miért akarod magad sárba taposni.Kívülről úgy látom az ömbizalmadat sikerült 20 év alatt lerombolnia.

Átvert,becsapott,megcsalt és kisemmizne.Pont akkor amikor a felépülés után neked pozitív légkörre támogatásra lett volna szükséged... Ha tényleg érdekelnék a gyerekek akkor szerintem nem ilyen aljas mocskos módon intézte volna a családváltást.A válásnál szerintem nálad vannak a + pontok : a férjed bizonyíthatóan hűtlen volt sőt el is költözött az új nőhöz, a közös hitel törlesztéséhez nem járult hozzá,a gyerekek ellátását te intézted önállóan ( anyagilag+ máshogy)a betegséged+ még rengeteg minden lehet amit az ügyvéd majd elmond.A gyerekek hogy viselik ? Amúgy meg nem hinném hogy a 3 gyerekes új nőci bármilyen szeretetet gondoskodást nyújtana a gyerekeidnek. Mostoha lenne( vszínüleg gonosz). Erre gondolj mikor mélyponton vagy.Beszéltél az elhagyott férjjel ? Szerintem sok hasznos infóval szolgálhat a váláshoz ő is.

144. kenzol (válaszként erre: 143. - Érdekes73)
2013. aug. 7. 15:59
Köszönöm soraidat, nem könnyű állni a sarat. Nem akarom feladni, vannak napok amikor mélyponton vagyok, olyankor azt gondolom, feladom legyen az övék minden, a gyerekeknek is könnyebb lenne anyagilag, hiszen ott van az új nő fizetése, a férjem fuvarozik, és amellett tudná vinni is a boltot. 3 fizetésből lazán el tudnák tartani az összes gyereket, nem albérletet kellene fizetniük, hanem a lakás részletét. DE nem tudom elengedni csak az anyagiak miatt a gyerekeimet! Ha ezen gondolkozok egyből sírok :( Csak egyenesen előre nem keseredhetek el annyira, hogy feladjam, mert tudom csak arra vár, és arra kerget.Köpni tudnék, ha eszembe jut a csaj, de igazat megvallva kettőjükön múlt, hogy összejöttek és kettőnkön múlt, hogy elhagyott. Szerencsére anyu mellettem áll, igaz elfogult, jó lenne valaki, aki elmondaná mit rontottam el, és mit csináltam jól. Tudom, hogy az én hibám is, hogy szétmentünk, de igazat megvallva nem tudom mi is volt az én hibám.
143. Érdekes73 (válaszként erre: 140. - Kenzol)
2013. aug. 6. 23:25

Most olvastam csak végig. Mocskos módon mocskos játékot játszik és játszott veled és a gyerekekkel a férjed. Teljesen hülyének néz benneteket.

Járj utána minden lehetőségnek ahol tudnak ingyenes jogi segítséget adni.Vegyél igénybe mindent ami jár nektek.Na és fejezd be ezt a jóhiszemüséget. Ezt használta ki eddig is.Túl rendes voltál eddig amivel visszaélt. Szerintem nem ártana az elhagyott férjjel se beszélni.

A gyereket megkérdezik a bíróságon kit választ.

Az aljas ( + még rengeteg jelző )férjed csak blöfföl.Végig hazudott neked és becsapott.Most is arra játszik hogy megtör és minden úgy lesz ahogy ő akarja te kisemmizve a gyerekekkel nyomorogva albérletbe ő meg élne mint hal a vízben az új családjával a ti házatokba. Az új nőjét kerüljed mert ő se jobb nála és még véletlenül se szimpatizálj vele ! Kitartás !

142. Sylvia81 (válaszként erre: 140. - Kenzol)
2013. aug. 5. 09:51

Nem ad pénzt... Nem akarok vészmadár lenni, de simán mondhatja, hogy adott. :( Söt, azt is mondhatja, hogy a gyerekek miatt is kaptál töle pénzt. Bizonyítsd be, hogy nem. :( De ne legyen igazam!!!

Amíg ott van az állandó lakcíme, elég nehéz a helyzet...


Amúgy biztos vagy benne, hogy akarja a gyerekeket? Hisz ö mondta, hogy van új családja, öket kell eltartania... Viszont ez még nem biztosíték arra, hogy nem akar kisemmizni. :(

Amúgy csak azért, mert nincs munkád és pénzed, neki meg van, nem fogják neki ítélni a gyerekeket. Még ha be is kell zárnod a boltot és eladni a házat, akkor is van alternatíva, hogy hogyan tovább. Átmenetileg mehettek anyaotthonba is, léteznek segélyek (bár tudom, hogy nem életcél így élni, de a krízisen segít átjutni) és még mindig kereshetsz munkát.

Annak érdeklödj még utána, mert ezt nem tudom, hogy a vagyonmegosztás kimondása után milyen feltételekkel maradhattok a házban - mert biztos vagyok benne, hogy erre is van lehetöség. Tippem szerint úgy van, hogy egy bíróság által meghatározott bérleti díjat kell fizetned. (A kérdés még az, hogy a boltból ki tudod-e termelni a bérleti díajakat is.)


Sok eröt kívanok neked!

2013. aug. 4. 17:17

Nem vagy egyszerű helyzetben, ez tény.

[link] itt talán kaphatsz segítséget. Ingyenes jogsegély. Képviseletet nem látnak el, de talán addig is elmondják, hogy mik a lehetőségeid, és mire oda érsz át tudsz több dolgot is gondolni.

140. kenzol (válaszként erre: 139. - Sylvia81)
2013. aug. 4. 16:10

Mivel nem ad semmilyen pénzt és az én számlámról van a pénz átutalva, így gondolom ez bizonyított.

Ha meg el kell adni a házat, akkor nekem végem és le kell mondanom a gyerekekről is, mivel a ház egyik felében van a munkahelyem, egy üzlet, és ha ez nincs akkor nem tudom miből eltartani a gyerekeket. Lehet erre megy a férjem majd, hogy ragaszkodik az eladáshoz és így övé a gyerekek is mivel nincs miből eltartanom. Erre is fel kell készülnöm. Mivel most ítélkezési szünet van, nekem meg nincs pénzem ügyvédre, így majd legfeljebb szeptemberbe tudok a választott ügyvédemmel beszélni, amikor megkapom a bíróságtól az ügyszámomat. Onnantól kapok csak hivatalos választ az ügyvédtől. Addig csak azt tudom amit a gyermekvédelmis mondott nekem, hogy milyen jogaim vannak vagyis mikért harcolhatok, hogy a gyerekeimnek jó legyen. De gondolom, ha Ő megy el a gyerekvédelmishez, neki is elmondja a jogait, ami gondolom majdnem ugyanaz mint nekem. Hiába Ő ment el, akkor is kiganézhat alólam teljesen, nem sok jót látok magam előtt.Azt mondta, neki lesz pénze magánügyvédre aki vele fog foglalkozni, mert akit csak kijelölnek az úgy se fog rendesen foglalkozni velem. Nagy úr a pénz :(

2013. aug. 4. 13:52

Egyetértek Cukikával. Az ügyvéd nem fog kiröhögni - ha ezt tenné, azon felül, hogy etikátlan, még baromi gyorsan éhen is halna.


Nagyon nehéz helyzetben vagy, és azt szerintem nem tudod bizonyítani, hogy pillanatnyilag egyedül fizeted a törlesztőt. :(


A közös házzal szerintem gond lesz, mert valamelyikőtöknek ki kell fizetni a másikat, vagy el kell adni a házat, hogy az árát el tudjátok felezni.


Mindenképp próbálj minden követ megmozgatni, és ne fogadj el semmi megegyezést peren kívül, amíg az ügyvéddel nem konzultáltál.

A gyerekeid a legfontosabbak, értük küzdened kell!


Sok erőt és kitartást kívánok neked!

És kívánom, hogy életetek egén mihamarabb kisüssön a nap!!!

138. d878fb6317 (válaszként erre: 137. - Kenzol)
2013. aug. 3. 11:13

Szép kis történet:(

Szerintem semmilyen ügyvéd nem röhög ki.

Feltétlenül keress egyet, millió szempont van amit számba kell venni, nem hiszem, hogy itt bárki is konkrét tanácsot tudna adni, hiszen minden családban más a felállás.

A lényeges lépést már megtetted, de fontos egy jó ügyvéd akihez bizalommal fordulhatsz, a férjed bármivel áll elő, kérd ki az ügyvéd tanácsát.

A gyerekeid jövőét tartsd csak szem előtt.

Kitartást Neked!

137. kenzol
2013. aug. 2. 20:00

Sziasztok!

Régóta fontolgatom, hogy elmeséljem mi lett a vége. Nem tudom olvasni fogja e valaki, de elmesélem.

Szóval, igazatok volt, én naiv hittem neki, hogy azért ment el, mert rossz vagyok mindenben. A történet. Miután elköltözött mindennap hallgattam a pletykát amivel jöttek a vevők, hogy kivel van együtt. Állandóan kivédtem a csajt, hisz 3 gyereke van és otthon él a családjával, tudtam ott is vannak gondok, nem voltunk barátnők, de szoktunk beszélgetni.Fél évig mentegettem a csajt és még neki is elmondtam, milyen undokok az emberek. Aztán eljött a nap és elhagyta a férjét, a nagyobb fiú aki most megy középsuliba nem ment vele. Nagyon sajnáltam a csajt.Csütörtökön elköltözött, pénteken még Ő vitt el kocsival a tánctábor záróbemutatójára ahova mind a kettőnk kislánya járt. Aztán eljött a hétfő este és a férjem bejelentette, hogy összeköltözik ezzel a csajjal. Mint kiderült a csaj elismerte a férjének, hogy tavaly november óta vannak együtt. Ez volt 3 hete. Próbálom tartani magamat, elég hullámzó a hangulatom, néha fröcsögök a méregtől /ez már ritka,10 napja sikerül kontrollálni/ máskor meg jó a kedvem és keresem a jót az életben.

Beadtam kedden a válópert, mert mire is várjak, kértem tanácsot a gyermekvédelmistől, hogy mire számíthatok a válás során, ugyanis nem hajlandó fizetni a gyerekek után egy fillért se, azt mondja az a gyerektartás, hogy benne lakunk a házba. Teszem hozzá, még nincs kifizetve február óta egyedül fizetem a részleteket. Azt mondta majd az állam beiskolázza a gyerekeinket ő nem ad rá pénzt. Oldjam meg.Van neki új családja azt kell eltartani és albérletet fizet. A ház egy részén van a vállalkozás amit én vezetek, vagyona nincs annyit keresek amiből épp megélünk.Azt mondja az is gyerektartás, hogy itt hagyta a vállalkozást, ami eleve az én munkahelyem 8 éve és nem az övé. Még nem tudom hogy zajlik le a válás, de azt hiszem amit a gyerekeknek ki tudok harcolni azt megpróbálom. Fogalmam sincs mire kötelezhetik, vagy kiröhög esetleg az ügyvéd, hogy örüljek, hogy van a fejem felett tető és ennyi. Nagyon szeretném, ha véleményt mondanátok és adnátok tanácsot,aki már vált el, az mit tudott kiharcolni a gyerekeinek? Kötelezhetik egyáltalán valamire, hogy fizessen nekik?

136. barudan
2013. febr. 15. 21:24
semmit ne tégy,ha válni akar váljon,de neked a gyerekek miatt még nagyobb jogod van abban a házban élni. És különben is előbb bizonyítania kellene ,hogy nem vagy alkalmas az anyaságra, és ha ezt nem tudja akkor a gyerekek a tiéd,és akkor vég kép nem lesz lehetősége téged onnan kirakni. Ha talált mást menjen, te meg csak maradj a fenekeden. És hidd el ha már nem akar veled élni,nem fog sokáig ott kerülgetni téged,hanem inkább ő megy el. Ja és miből gondolja ,hogy ha ő állandóan dolgozik,hogy alkalmas a szülői feladatok ellátására? Azért ezt jó lesz tudatosítani benne.
135. 5847448901 (válaszként erre: 66. - B1e131b6d7)
2013. febr. 15. 16:21
Ekkor marhát mint te vagy régen láttam már bocs!
2013. febr. 15. 15:53

Ah, legyen neked igazad és tényleg ne egy harmadik miatt legyen az egész!

Nem fog mindent megtenni a gyerekekért, csak az elején, aztán rájön, hogy kell neki is a pénz, meg majd a későbbi párjának és akkor leépít mindent, az lesz majd, hogy ott a gyerektartásdíj, fedezd abból a gyerekek kiadásait.

Érdekes, sokat ártott a lelkednek és mégis mentegeted, próbálod elhinni, hogy ő amúgy nem is olyan rossz. Legyen neked igazad, bár akkor el sem ment volna, legfeljebb kialkudott volna magának több zseppénzt vagy ilyesmi.

133. kenzol (válaszként erre: 131. - Sylvia81)
2013. febr. 15. 10:51

Fog a gyerekeire pénzt áldozni, hogy azt lássák milyen jó apuka. Mindig is azt hitte a pénzen múlik minden. Mivel nekem be kell nagyon osztanom a pénzt, nem fog telleni annyi mindenre, mint mikor 2 fizetésből éltünk. Már tegnap mondta a lánynak, hogy már vett chipset, pattogatott kukoricát, ropit stb. neki.Viszont nekem kellett vigasztalni a lányt tegnap, mert megígérte az apja, hogy érte jön 5-re, de közbe jött neki valami munka és üzent a lányának, hogy nem jön. Aztán felhívtam, hogy személyesen közölje ezt vele és este azért bejöhetne puszit adni neki.

Nem tiltom tőle a gyerekeket, mert tudom, most mindent meg fog tenni, hogy bizonyítsa milyen jó apa, de ez kopni fog, de én itt leszek nekik és rám támaszkodhatnak a gyermekeim.

132. kenzol (válaszként erre: 129. - B0bf6b3d9f)
2013. febr. 15. 10:46

idén leszek 40. Mivel mindenhova szinte együtt jártunk, neki meg nagy rutinja volt vezetésből, így nem kellett jogsi nekem.

Különben nincs barátnője, a pénzt szereti, azt hiszem ha azt mondta volna, hogy szeret valakit, mert itthon nem kap meg tőlem valamit, akkor jobban el tudtam volna fogadni, hogy elmegy. Így nem tudom miért is ment el, de szerintem új életet akar kezdeni, de ezt mondta is. Mivel igazán már nem voltunk boldogok, így jobb is, hogy nem pusztítjuk egymást.

131. Sylvia81 (válaszként erre: 130. - Sylvia81)
2013. febr. 14. 21:22
Amúgy én a másodikra tippelek - már ha nem az lesz, amit lalalala írt, hogy a gyerekeire sem fog pénzt áldozni, mert olyan sóher.
130. Sylvia81 (válaszként erre: 126. - Kenzol)
2013. febr. 14. 21:15

Attól, hogy ti már nem éltek együtt, nem vagytok egy pár, neki kutya kötelessége jó apának lenni!!! A házasság feloldható kötelék, de a szülő-gyerek kapcsolat nem!

Én azt mondom, engedd csak neki, hogy sok időt töltsön a gyerekekkel. Egy idő után úgyis kétesélyes lesz a dolog:

1) rájön, hogy mit mulasztott el a gyerekeivel az eddigi, közös életetekben, amikor a gyerekek csak egy karnyújtásnyira voltak és nem kellett tervezni-szervezni minden találkozót (abból a mondatodból, hogy az uszodát hónapok óta ígérgeti, arra gondolok, hogy nem sok aktív tevékenysége volt a gyerekeivel)

2) "le fog kopni", a látogatások, programok megritkulnak

Akármi is lesz később, a gyerekeknek most igazán az apjuk lesz. :) És ez jó!

129. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 126. - Kenzol)
2013. febr. 14. 21:03

Kérlek ne haragudj, keményen fogalmaztam, ez a pucér valóság.

Szerintem nem fogja vinni a gyerekeket, mert az pénzbe kerül és majd az új nője nem biztos,hogy engedni fogja.

A házasságodról annyit, hogy neked se jogsid , sem pedig kocsid. Miért is???? Lehetsz, vagy 40-45 éves, bebeszélte neked, hogy vezetni csak ő tudhat?

128. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 126. - Kenzol)
2013. febr. 14. 21:01

Olvaslak az eleje óta, kíváncsi voltam hogy alakul a kapcsolatotok. Alakul:) Teljes elnyomásban éltél idáig , ha jól értem neked mindenről be kellett számolnod, otthon mindent elrendezni, közben pedig ő ki tudja utközben kikkel szórakozott. Te meg cipelted a nehéz zsákokat... sok férfi nem tenné meg.

Elsiklottál a lényeg felett: ő mindenképpen el akart menni, mert szeretője van.

Sz.r alak, már ne haragudj, hogy annak titulálom, de aki megcsalja a feleségét, mert beteg és ráadásul az utcára akarja tenni, elszakítva a gyerekeitől, az nem más , csak egy tetű. Remélem ezt is elolvassa. Ennyi éven keresztül a gyermekeid hozzád szoktak, veled voltak, ő elmondásod szerint csak este jött haza, mit is tud róluk? amit te elmondtál. Menjen az a házból, aki válni akar és aki mással akar együtt élni. Még jó, hogy felhúztad magad és nem te költöztél el, adja csak be ő a válókeresetet és fizesse a perköltséget, na, meg a gyermektartást.

A minap beszélgettem egy ismerőssel, akit sok éve nem láttam. Azt mondja, tavaly elváltak, a férje megmondta neki kerek -perec: menjen a házból, mert ő újra nősülni akar! Csak így lazán. Az ismerősöm elment, vitte a három gyereket, albérletben laknak, nagyon szűkösen, de a bíróság kötelezte a fickót a gyerektartásra és a ház felét is ki kell fizetnie,akkor talán tud egy lakást venni.

Hihetetlen, mire képesek ezek a pasik, amikor érzik, hogy öregszenek.

Tarts ki, legyél nagyon kemény, harcolj a gyerekeért, harcolj a megélhetésetekért és az egészségedért!!!!

Embertelen dolog betegségben otthagyni a másikat.

Nem a pénzről szólt ez, hanem a nőjét akarta a házba odavinni. Csodát anyagi okok! Útban voltál és nem haltál bele, pedig lehet arra játszott ... Szemét alak.

2013. febr. 14. 20:12
Szabadságot kaptál! Élj vele!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook