Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A neera kúrában a megvásárolható ital helyettesíthető házilag készíthető itallal? fórum

A neera kúrában a megvásárolható ital helyettesíthető házilag készíthető itallal? (tudásbázis kérdés)


8. Ancsa 37 (válaszként erre: 7. - Kryssz)
2013. jan. 16. 11:44

Ez egyénfüggő. Persze, ha valaki diétázik vagy kevesebbet eszik, akkor fogyni fog-neera nélkül is.


Kb. 10 éve csinálom a kúrát, volt olyan év, hogy 2x is, kivéve amikor terhes voltam meg amikor szoptattam. Szóval van tapasztalatom, hidd el :)

Nálam a kilók szépen lassan visszajöttek. De nem is ez volt a célom hanem a méregtelenítés-a többi már csak hab a tortán.


De úgy látom, a kérdésedre nem igazán érkezett használható válasz. Van egy neeras fórum, kérdezd meg őket!

7. kryssz (válaszként erre: 6. - Ancsa 37)
2013. jan. 16. 05:16
Többen arról számoltak be, hogy a kg-ok nem jöttek visza, talán a helyes böjtmegtörés miatt, nem tudom, csak azt, hogy az esetek többségében, aki jól csinálja nem jön vissza semmi, vagy csak nagyon kevés kg.
2013. jan. 15. 23:05

ha fogyókúrának akarod, akkor csalódni fogsz. persze lemegy egy csomó kg az első körben, mert kiürülnek a beleid. ahogy visszaállsz a normál étkezésre a kilók is visszajönnek.


én a léböjtöt méregtelenítésre használom egy májtisztással megspékelve.

a legelső ment a legkönnyebben és a legtovább tartott. azóta egyre rövidebb ideig tartanak a kúráim-a szervezetem jelez hogy elég volt-gondolom egyre kevesebb a méreganyag bennem :)

2013. jan. 15. 23:01
én próbáltam már helyettesíteni, bár csak juharsziruppal+citrom+bors, de majd éhen haltam tőle :) Neerától meg nem voltam éhes.
2013. jan. 15. 22:56

itt a link amiről beszéltem: [link]

szerintem házilag elkészíthető ugyanaz.

Neked mik a tapasztalataid? Könnyen kibírtad a 10 napot? Mennyit fogytál? Egyéb változások?

2013. jan. 15. 22:45

A Neere juhar és pálmaszirup, ezt kell elkeverni citrommal, szénsavmentes ásványvízzel és a borssal. Szerintem a recept erre utal.


Engem is érdekelne, ha valaki tudná a választ, mert minden éven tartok egy hetes neera léböjtkúrát, nem épp olcsó (de hatásos :)

2013. jan. 15. 22:33
Az egyik oldalon találtam egy receptet:juharszirup, citrom, canney bors, víz. Ez ugyanza lehet mint a bolti?
2013. jan. 15. 22:32
A neera kúrában a megvásárolható ital helyettesíthető házilag készíthető itallal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook