Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek, ha egy férfi a facebook - on like - olja egy nő fotóit, az felfogható flörtnek, vagy pusztán egy egyszerű tetszésnyilvánítás? fórum

Szerintetek, ha egy férfi a facebook - on like - olja egy nő fotóit, az felfogható flörtnek, vagy pusztán egy egyszerű tetszésnyilvánítás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. jan. 17. 12:17

Szerintem ezeket a lájkokat nem kell túlértékelni :)


Egyszerű tetszés nyílvánítás.. Ne kombináljunk sokat ! ;)

85. 88b7828ca9 (válaszként erre: 82. - Timycat)
2013. jan. 16. 21:30

Remélhetőleg a pasi is felnőtt módján gondolkozik, így, hogy nem tulajdonít ennek semmi jelentőséget. Ha meg tulajdonít, akkor az gáz.


Az is gáz, hogy mi, ezek a nők, ilyenek vagyunk, mert mennyi stressztől megkímélnénk magunkat és egymást, ha nem vennénk komolyan ezt a baromságot.

84. 88b7828ca9 (válaszként erre: 83. - Bd55e3f068)
2013. jan. 16. 21:18
:) mi nagyon túlkombinálós társaság vagyunk...pontosan azért volt furcsa a férfi like, amit írsz és ezért kötöttük ehhez a személyhez, ahhoz a nőhöz, aki kirakta, mert pasik ilyeneket nem lájkolnak. Na de nemsokára kiderül :)ha tudná a pasi, hogy ez így körbe lett agyalva... hát nem tudom. Nem fogja megtudni :)
83. bd55e3f068 (válaszként erre: 80. - 88b7828ca9)
2013. jan. 16. 21:06

Szerintem azért nincs ott több férfi like, mert a csöpögős közhelyekre inkább a nők ugranak, és sokan megkérdőjeleznék férfitársuk nemi identitását, hogy ilyen b×××iságra ugranak.


Biztos én godolkodok csak csitri módjára, vagyis túl sok még előttem az élet, de szerintem magáénak érezheti ezt a mondatot olyan is, aki még keres, és várja a nagy Őt, mint a messiást.


Meg ki tudja... Talán a férfiak zömében máshogy gondolják, és hisznek a több igaziban. Az biztos, hogy egy férfi nem agyal ilyen sokat egy semmitmondó állítással.

82. timycat (válaszként erre: 80. - 88b7828ca9)
2013. jan. 16. 19:09
hát passz... én nem szoktam kombinálni, annyira nem érdekelnek ezek a dolgok, kreténbookon sem vagyok fent, annyira lecarom hogy ki, kivel, mikor, hogy égeti magát... egyébként párom sincs fent; biztos ezért sem érzem át a helyzet súlyát.
81. timycat (válaszként erre: 79. - Krisz42)
2013. jan. 16. 19:05

Hát nem tudtam, hogy ilyen nagy jelentősége van egy like-nak :o


valahogy én attól sem dőlük a kardomba, ha emberem néha találkozik az exeivel (egyáltalán ex egy-kettő-három-akárhány korábbi alkalmi szexpartner?), sőt a volt feleséggel rendszeresen összefutnak, van hogy együtt ebédelnek. Szerintem ez bizalom és önbizalom kérdése.

2013. jan. 16. 18:44

"egy férfi életében csak egyetlen nő létezik, a többi csupán árnyéka lehet..."


Ezt lájkolta, Ő egyedül pasi, a többi nő. Mert itt az exel egyébként beszélő viszonyban vannak, szoktak kávézni, meg a pasi nála vásárol. Az ex, ez a dáma, jóban van a pasi rokonaival is, ami ok. Csak ez az idézet... ha egy pasi ezt belájkolja, akkor ez annak a bizonyos nőnek szól? Lehet ebbe ezt belelátni? Reális vagy ez már minden realitáson túltesz?

79. Krisz42 (válaszként erre: 78. - Timycat)
2013. jan. 16. 18:35
A gond,h a szexet nem a facen oldják meg ilyenkor.És ha arra szorul,h az exét lájkolgassa,akkor ott már vmi nem oké.Ráadásul ha vki igazán szereti a párját,akkor nem akarja bántani,de elég józanul végiggondolni,h neki hogy esne,ha a b.nője az exe félmeztelen fotóit lâjkolná.De őt ne igazán èrdekli,h a barátnőjének ez hogy esik-valakinek még megalâzò is lehet.Ezek után kérdés,h szereti-e a másikat,ha ennyire nem kêpes lojális lenni.Mi a fontosabb,h az exe feszíthessen,vagy a barátnője?
78. timycat (válaszként erre: 75. - Krisz42)
2013. jan. 16. 18:19
Hát nem tudom, nálam egy kapcsolat nem csak a szóbaállásról szól, felőlem szóba állhat az exeivel akár face to face is nem csak a facebookon,én annyival is megelégszem ha nem dugnak -tudom kisigényű vagyok- bár ha egy sima like már flörtnek számít, akkor gondolom lassan a szexet is megoldják kreténbook-on keresztül, de egye fene, nagyvonalúan afelett is szemet hunynék, ha effektív mártogatás, érzelem nincs
77. bd55e3f068 (válaszként erre: 75. - Krisz42)
2013. jan. 16. 18:04
Talán soha nem fogok egy ilyen spanyol Tussaud dámával felérni.
76. 88b7828ca9 (válaszként erre: 74. - Krisz42)
2013. jan. 16. 17:41

Igen, az nagyon kiakasztó, hogy egy nő kiteszi a bájait és boldog - boldogtalan láthatja, pláne 45 éves fejjel.


Amúgy ez ugyan szánalmas, de itt a pasi a hunyó, ha a lájk mögött több van... neki nem kellene semmit tennie és kész. A pasi nem hogy boldog lenne, hogy olyan barátnője van, aki csak neki mutogatja magát.

75. Krisz42 (válaszként erre: 73. - Bd55e3f068)
2013. jan. 16. 17:21
Még annyit,h nem az akaszt ki,ha az exel szóba áll,bár akkor mièrt szakítottak,hanem hogy lájkolgatja a kihívó fotóit.Te tényleg ennyire naív vagy?
74. Krisz42 (válaszként erre: 73. - Bd55e3f068)
2013. jan. 16. 17:18
Én az én párom védtem,meg is írtam,van ffiaknál is mindenfêle és a nőknél is.Csak ő kérdezett,én meg nem most jöttem le a falvédőről,plussz az én féjem nem lájkolgat,csak amiről írtam és sokszor ki van akadva,h nők miért tesznek ki ennyire kihívò képeket,mert ez szerinte is két emberre tartozik,nem az egész világra.És vannak ffi barátaink,szoktunk beszélgetni,van hogy a féjem mesêl,h mit hallott,stb.és elég jól képben vok,mert társasági lény vagyok és ahogy a gyerekeim kamaszodnak,nőnek,úgy látom,h minden ember más-felnőtt,fiatal-de vannak bizonyos dolgok,amiket ugyanúgy csinálnak néhányan,mert ïgy megy.
73. bd55e3f068 (válaszként erre: 59. - Krisz42)
2013. jan. 16. 17:00

Ha valakivel nem fogok egy kukkot sem váltani, én nem jelölöm se be, se vissza.


Meglepő, hogy amilyen hevemensen kampányoltál a férfibecsület és bizalom mellett, most ilyen kiborult stílusban írsz arról, hogy az exszel hogy lehet szóba állni.

72. 88b7828ca9 (válaszként erre: 71. - Krisz42)
2013. jan. 16. 16:54

Igen, nagyon is számít... még csak 5 hónapja vannak együtt, amúgy én is jártam ilyen cipőben és tudom, milyen érzés.

Azért 5 hónap alatt már látni kellene a pasinak, akarja - e ezt a csajt, akivel együtt van, vagy nem. Ez így nem fair játék.

Ne utalgasson semmire a háttérben, mondja meg.


Meg lesz ez beszélve, de addig még van egy nap, mert nem telefontéma.

71. Krisz42 (válaszként erre: 70. - 88b7828ca9)
2013. jan. 16. 16:39
Nem is kell ésszel lebeszélni,mert józan ésszel se lehet rá èrtelmes magyarázatot találni.De aki azt írta,h nem szâmít,az szerintem homokba dugja a fejét,mert inkább nem foglalkozik ilyennel,csak legyen kapcsolata vagy annyira felületes,h nem számít,de az ennyit is ér és ennyire becsülik csak.
70. 88b7828ca9 (válaszként erre: 69. - Liliomszál33)
2013. jan. 16. 16:31

Igen, igen... valahol az ember próbálja magát meggyőzni ilyenkor, hogy ez elfogadható, és érveket keres addig, amíg ezt meg tudja beszélni a párjával. Hiába keresi azonban az érveket, ha egyszerűen bántja a dolog, az érzések adottak, sajnos ésszel nem lehet lebeszélni magunkat róluk.


Egy normális érett nő valóban nem. És egy normális érett férfi nem ezzel szórakozik.

2013. jan. 16. 14:16
Szerintem egy "normális 50 éves nő nem rak fel magáról kihívó képeket a Fb-ra,és egy normális pasi akinek van barátnője/feleségen nem csorgatja a nyálát ilyen vén dögök után,ha másért nem akkor azért hogy ne legyen megalázva a párja.Én nő vagyok nem kedvelgetem félig meztelen pasik képét,ezért elvárom hogy az az ember aki állítólag szeret ugyanígy tegyen.ez nem annak a kérdése,hogy flört vagy sem,csupán a társunkkal szenbeni lojalitás,amit a mai világban szépen lassan elfelejtenek az emberek mit is jelent.
68. 88b7828ca9 (válaszként erre: 66. - Krisz42)
2013. jan. 16. 11:46

Igen, emiatt van ott az a kis motoszkáló hátsó gondolat...pontosan emiatt, amit itt leírtál.


Csak hogy akkor meg legyen egyenes a pasi: mondja meg, hogy bejön neki az a nő és ez meg az van. Itt csak a pasin múlik minden. Sajnos jelentősége van a lájkolásoknak...meg az utána tovább mehet, belájkol, majd elkezdenek beszélgetni, és utána kész, megy tovább a vonat a vágányon. Volt már ilyenre ezer példa. Egy érett ember nem ott szúrja el az idejét hülyeségekkel egyébként is.


Majd holnap kiderül, mert meg fogják beszélni, erre jutottunk.

67. 88b7828ca9 (válaszként erre: 65. - Db78bacc4f)
2013. jan. 16. 11:41

Így igaz. Ez a fészbukos hülyeség tényleg hozzásegít ahhoz, hogy egy kapcsolat tönkre menjen, persze amúgy meg, ha valaki nem a virtuális, hanem a valós életben nem hajlamos félrelépni, meg másokra nyomulni a párján kívül, az a fészbukon sem csinál ilyeneket.


Egyébként a bökdösésnek is hatalmas jelentőséget tulajdonítanak, holott azt is lehet gondolni, hogy csupán egy figyelem felkeltés, egy beköszönés és mást nem jelent. Számtalanszor van, hogy olyan pasik bökdösnek, akik kikezdtek velem. Mondták, hogy ez a szexre való felhívás.


Igen, a bizalomnak nagyon meg kell lenni ahhoz, hogy az embernek ne legyen ilyen hülyeségek miatt ettől a gyermeteg, infantilis facés baromságtól bizalmatlan gondolata.


Csak sajnos sokszor meg valóban van alapja ennek. És igen, tényleg egy szegényes fantáziára utal és ez a legkönnyebb út: nem kell a nő szemébe nézni, nem kell virágot venni, elég csak megbökni. Ha nem, akkor nem böki vissza és kész, nem kell a szemébe nézve megkapni az elutasítást. Ez gyávaság, és a könnyebb út.


Mondjuk ehhez kell a női oldal is...

2013. jan. 16. 11:37
Nekem is lájkol a párom vicces vagy elgondolkoztató kêpeket,estleg a barátokról készült vicces videókat,de ő is ki van akadva,ha valaki olyan képeket tesz ki,amiben szinte minden látszik.Vele egyébként is előszeretettel kezd ki mindenki-volt,h munka kapcsán találkozott vkivel,de a nő utána megtalálta a facen és annak ellenére,h ott vannak fenn a csalàdi képek,ő elkezdett irogatni neki.Meg is mutatta nekem is,aztán letiltotta.Tehát egyikünk se lájkolgat exeket.Ha két ember szereti egymást,akkor hogy kerül egyáltalán a kêpbe?Mi egymással töltjük inkább az időt és a gyerekeinkkel.Ha meg valaki erre nem kêpes,keressen lyat,akit tényleg szeret,mert akkor nem teher a közös program.Mi 7év után is ugyanannyira szeretjük egymást,minden ugyanolyan jó,mint az elején és egyikünk se kiváncsi a volt házastársára,exekre.
2013. jan. 16. 11:20
Ha valakinek az már flört, hogy likeol, azt sajnálni tudom csak, mert elég szegényes a fantáziája. Férfira értem. Ez a facebook tönkre teszi a társas kapcsolatokat.
64. 88b7828ca9 (válaszként erre: 62. - A78c2ff918)
2013. jan. 16. 09:13

Igen, most Ő is kb. itt tart már, mert holnapig nem találkoznak és nem tud rákérdezni. Így van, ez kényes pont, főleg ha ilyen idézetről van szó...ezt meg telefonon szerintem nem lehet megbeszélni.


Mert még ok, egy -két fotóját belájkolja. Rendben, ha logikusan átgondoljuk, ez még beleférhet nagy jóindulattal. De ezt, hogy egy férfi életében csak egyetlen nő létezik, a többi csupán árnyéka lehet... ezen van most inkább kiakadva. Ilyet egy érett férfi csak úgy nem lájkolgat, ha nem akar valamit a nőtől.

63. globus
2013. jan. 16. 08:39
Hihetetlen, hogy mit ki tudnak hozni az emberek a FÉCEszkeverésből. Ki nem tojja le, hogy xy mit csinál a számítógép előtt, mit néz meg, mire kattint, abszolút beteges, amit sokan művelnek :))
62. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - 88b7828ca9)
2013. jan. 16. 08:08

Juj ez a lájkolgatás ez nekünk nőknek szerintem igen kényes pont...


Én napokra és durván ki tudok adott esetben készülni...:/ Rémképeim lesznek és világvége hangulatom,általában nem is akarok már élni se és hasonlók.Hát...ja...:/


Barinőm is...:P Az egyből vmi pohár után nyúl,múltkor még egy doboz cigit is vett,pedig nem is dohányzik...Szerencsére nem szokott rá,meg semmi.


Hát igen...olyankor se alvás,se evés,semmi...Jó rossz...:/ Durva,mi?:(

61. -Délibáb- (válaszként erre: 1. - 88b7828ca9)
2013. jan. 15. 23:49
Bármibe bele lehet látni bármit meg annak az ellenkezőjét is. Mindenkinek szíve joga, nem? :)
60. 88b7828ca9 (válaszként erre: 59. - Krisz42)
2013. jan. 15. 21:59

Ez az, hogy állítólag az exéhez már semmi köze, azaz egyik exéhez sem, ezt állította. Azaz úgy, hogy néha egy kávéra összefutnak, meg bemegy az üzletébe. De elmondása szerint semmi több, mert anno a csaj erre rákérdezett.


Egyébként a lány, aki a kapcsolatban a barátnője a pasinak, szolíd képeket tesz fel magáról, nem mutogatja sehol senkinek semmijét mindenféle önbizalom növelés meg akármi céljából. Ez így helyes, szerintem is, a nőt lássa szexisnek otthon a párja, ne az egész facebook - nyilvánosság.


Az exe meg... 45 éves családanya létére ott feszít a facén, van róla 50 kép, mind az arcáról meg a testéről, persze agyonsminkelve, kitetoválva, pózolva.


Az utolsó mondatod nagyon tetszik :))) BIG lájk :)

59. Krisz42 (válaszként erre: 56. - 25800e2d09)
2013. jan. 15. 21:54
Én viszont szeretem és tisztelem annyira a párom,h nem lájkolgatnám az exem fêleztelen kêpeit-manapság előszeretettel csinálnak a ffiak is ilyen képeket-mert már nem èrdekel.Itt abizalomnak arról kellene szólnia,h nem csinál ilyet.Az ,h szóba áll vele,az kicsit más.Mert úgy is lehet kapcs.ot tartani,h visszajelöli a facen,de ennyi.De minek lájkolni a képeit?Mi z,húskínâlat?Kidobom,ami van,na hány ffinak csurog a nyála?És a párja ehhez lelkesen asszisztál.Még mindig nem írta le senki,h neki mi köze az exéhez,valószínűleg ő sem örülne,ha a barátnője nagy dekoltázzsal feltenne képeket magáról,mások meg azon csámcsognának,ha meg igen,akkor beteg.
58. 88b7828ca9 (válaszként erre: 51. - Anianiko.)
2013. jan. 15. 21:54

"akit vinni lehet, úgyis viszik" ez milyen igaz. A pasi azt mondta, nincs az életében más, még régebben.


Az a gond, hogy ugye amiket látunk, hallunk, az alapján, sajnos a bizalomhoz idő kell, meg kell ismerni a másikat, az életét, stb. Persze, a bizalomnak eleve adottnak kell lenni egy kapcsolatban, hogy jól működjön, vagyis egyáltalán párkapcsolatról lehessen beszélni.


Viszont a sok rossz tapasztalat alapján, ami másoké is, főleg ha valakivel már történtek csúnya dolgok a múltban, néha ezt a bizalmat megkérdőjelezik. És mivel tárgyilagosan lenne ezt jó tisztázni, ezért is jó, hogy itt kiderül, hogyan látják a helyzetet mások, sokan, mert több megközelítés alapján az illető esetleg objektívebben tudja nézni a szituációt.


Szóval ez alapján kiderülhet, a pasit lehet - e vinni...mert nyilván feltételezi az ember lánya a párjáról, hogy őszinte vele, mert ha hazugnak gondolja eleve, akkor megint csak nincs értelme a kapcsolatnak.


Egyébként a nő lájkolgatja a pasinak mindenét, amit kirak, válogatás nélkül.

57. 88b7828ca9 (válaszként erre: 54. - Anianiko.)
2013. jan. 15. 21:45

Igen, éppen ezért van ez az agyalás meg vacillálás, mert a lány nem konkrétan benne nem tud bízni, hanem régen ugyanezzel kapcsolatosan érte rossz tapasztalat. Viszont én is mondtam, hogy ez elvileg nem kellene, hogy jelentsen bármit, attól, hogy valaki ex, még lehetnek jóban.


Én sem vagyok egyébként vaskalapos, ha valakivel nem volt nagy szerelem, vagy gondok voltak, nem működött a párkapcsolat, attól még nem kell kerülni a másikat.


A házisárkányosdi meg csak más karjába kergetné a pasit. Nem is lenne sok értelme, a találkozások inkább feltöltsék az embert energiával, ne pedig leszívják teljesen.


A legjobb a higgadt, nyugodt kommunikáció, teljesen őszintén. Amúgy nem csak képeket lájkolt, hanem egy idézetet is, ami a nő rakott ki, ugye fotóval, és így szól valahogy, hogy "minden férfi életében csak egyetlen nő létezik, a többi csupán annak árnyéka lehet." Ezt az exe rakta ki és a pasi ezt is lájkolta.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook