Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvő kiállítás - Voltatok már? fórum

Esküvő kiállítás - Voltatok már? (beszélgetős fórum)

2013. jan. 16. 11:25

Szia!


Neharagudj ha nagyon indiszkrét a kérdés, de kb. milyen árban van, hogy végig fotózzák a rendezvényt?


Az alapárban benne van már a vágás meg az utómunkálatok?

9. 9d7dfcb81b (válaszként erre: 7. - Daa2a343db)
2013. jan. 15. 13:38

Szia!


Én mindenképp ajánlom a mi fotósainkat(ha még nincs fotósotok), nézd meg a fotoszrelem.hu oldalt :) Ők is kint lesznek, és árban nincsenek egyáltalán elszállva...

8. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 7. - Daa2a343db)
2013. jan. 15. 12:37
ötleteket lehet gyűjteni, de ha rám hallgatsz fogadsz egy esküvőszervezőt.nektek nem kerül semmmibe:-)
2013. jan. 15. 12:29

Húú köszönöm az eddigi válaszokat!



Engem meggyőztetek :)


Úgy gondolom ebben a gazdasági helyzetben azért nem jön rosszul egy kedvezmény sem, és amúgy is jobb személyesen találkozni szerintem azzal, akit az ember majd felbérel, mint látatlanban az interneten..


Volt kint olyan kiállító, akit mindenképpen ajánlanátok, hogy megnézzek? :)

6. kiszvorosz (válaszként erre: 1. - Daa2a343db)
2013. jan. 15. 12:10
Szia! Mi tavaly voltunk a Székesfehérvárin meg a két nagy pestin is. Mivel most fehérváron élünk, ezért az itteni szolgáltatók által nyújtott kedvezményeket tudtuk igénybe venni, de ötletelésre kiváló volt a pesti is. pl. meghívót, ültetőkártyát, köszönőajándékot tök mindegy, melyik városból rendeled. A ruhám így 94 ezer helyett 60 volt, szóval jó kis kedvezményeket lehet bezsebelni. (a ruhásnál pl. csak időpontot kellett foglalni a vásáron, és akkor kaptam a kedvezményt,nem kellett helyben dönteni)
2013. jan. 15. 11:52

A Budapestin voltam 2008 januárjában.

Totál felesleges volt elmenni, semmi hasznosat nem találtam, a ruhák meg iszonyat drágák voltak.

2013. jan. 15. 11:49

A székesfehérváriról tudok nyilatkozni, itt most hétvégén volt, de gondolom Pesten jóval nagyobb lesz.

Megérte elmenni, mert sok kiállító volt, cukrászok, fényképeszek, helyszínek (szertartás és éttem is), ruha (menyasszonyi és öltöny is), dekorosok, virágosok, ékszerészek, vőfélyek.... Szóval minden. Begyűjtötte, egy rakás szórólapot, és itthon tudom böngészni a honlapokat.

Ja, és sokan adnak kedvezményeket, ha ott lefoglalsz valamit.

2013. jan. 15. 11:42

igen én is úgy gondoltam, hogy ötletelni mennék elsősorban. Ezért kérdeztem mennyire kieléítő a választék. :)


eskuvo-kiallitas.hu oldalon balra azt látom, hogy van sok minden. De kérdés, hogy adott témakörben hány kiállító megy el.


Te mikor voltál?

2013. jan. 15. 11:36
megéri kimenni,kb mindent átfog amire szükség lehet,már csak ötletvadászatnak is jó :)
2013. jan. 15. 11:35

Sziasztok!


Most kaptam egy hírlevélben, hogy hétvégén lesz az esküvő kiállítás a Papp Laciban. Ha van itt olyan, aki esetleg már volt egy korábbi rendezvényen, akkor szívesen venném, ha megosztaná a tapasztalatait velem. :)


Megéri-e kimenni? Sok kiállító van? Kimeríti-e nagyjából az esküvőszervezéshez szükséges dolgokat? ilyesmi..


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook