Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi a minimálbér összege, ha nem a szakmámban dolgozom? fórum

Mennyi a minimálbér összege, ha nem a szakmámban dolgozom? (tudásbázis kérdés)

2013. jan. 15. 10:04
Igen ha csak rajtam múlik elvállalom !Még elég kezdeti a dolog,de a munkahely saját maga iskoláz be egy pályázat által támogatott tanfolyamra.Így azzal nem lesz gond mert ő szervezi a tanfolyamot is.Néhány nap és kiderül minden .Egy biztos ha rajtam múlik nem lesz gond.Neked is sok sikert! :)
2013. jan. 15. 10:00
Elvállaltad a munkát? Én elvállalnám, és tanulnék is, ha a munkahely támogatna ebben úgy, hogy rendesen elengednének az órákra, és a vizsgákra is. Sok sikert!
2013. jan. 15. 09:44
Köszönöm szépen.Én is így gondolom,csak nem volt teljesen egyértelmű,mert azt írja a jogszabály,hogy az adott foglalkozáson,/hogy igényel e szakképesítést/és nem a munkavállaló szakképesítésén múlik.De akkor ez csak akkor érvényes ha túlképzett vagy az adott munkához.
2013. jan. 15. 09:39
Ha nem a szakmádban dolgozol, akkor csak a "rendes" minimálbért kapod, ami jelenleg 98.000,- Ft
2013. jan. 15. 09:38
Btto 98ezer ft van a kormányrendeletben meghatározva.
2013. jan. 15. 09:38
Bruttó 98 e ft.
2013. jan. 15. 09:31
Kaptam egy állásajánlatot,amihez nincs meg a szakképesítésem.Azt ajánlották,hogy munka mellett megszerezhetem és segítenek ebben,azonban ez idő alatt minimálbért kapok majd utána többet.A kérdésem az,hogy ebben az esetben mi jár nekem,ha van ugyan szakmám,de más területen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook