Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Farsangi jelmezhez kérnék segítséget! fórum

Farsangi jelmezhez kérnék segítséget! (beszélgetős fórum)


12. bsan79
2013. jan. 28. 12:12
A kisfiam az oviban postás pat szeretne lenni. Segítségeteket kérném jelmez vásárláshoz. Esetleg valaknek nincs eladó jelmeze?
2013. jan. 15. 22:31

Halihó megint! :)


Múltkor nem írtam a festékre semmit, mert nem voltam biztos magamban. De ma láttam a dm-ben sötétkék és fehér festéket, olyat, amivel arcfestést csinálnak. Elég nagy dobozban volt, kb. elég lehet belőle 1-1, ha rövid ujjú póló és hosszúnadrág lesz a jelmez. Azt nem tudom csak, hogyan lehet összekeverni. Viszont lemosni kb. rémálom. :)

10. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Textilbaba)
2013. jan. 14. 15:57
Az iskolában szegény takarítónő... Vaaagy, megbeszélni az egyik osztálytárssal, hogy öltözzön be takarítónéninek, és helyes tollseprűvel mehet tisztogatni a lisztes zsűritagokat. :D
9. Ancsa19860211 (válaszként erre: 8. - Textilbaba)
2013. jan. 14. 14:20

Vagy egy kis kormot, szénport:))))


Amúgy aranyos ötletek:)

8. textilbaba (válaszként erre: 3. - Sylvia81)
2013. jan. 14. 12:57

ez jóó :-)

A lufiba lehet tölteni mondjuk pici lisztet hogy legyen egy kis "füst" is.

persze ki akar utána takarítani?

7. Kata860712 (válaszként erre: 6. - Sylvia81)
2013. jan. 13. 23:51
Nahát milyen kreatív vagy, ez a héliummal töltött pici lufik kirepülése ötlet tetszik. :)
6. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Kata860712)
2013. jan. 13. 23:46

Gondoltam, azért puskapor mégsem kéne. :D Lehet, hogy a zsűritagok nem díjaznák... :)


Jah, a kivitelezéshez még annyit kiokoskodtam, hogy alulról tudod megtölteni a dobozt, tehát először a drótot kell belevarázsolni és jóóól rögzíteni, hogy el ne forduljon (néhány köbméter pillanatragasztó biztos jól megoldja a dolgot), aztán óvatosan beletenni a lufit, amit bezáráskor egy részen szintén be kell kenni valami raganyóval, hogy a doboz majdani aljáhot rögzüljön. Az lenne csak a nagy vicc, ha durranás helyett kirepülne a lufi. :D


Na, mondjuk ez is jó poén: egy halom kirepülő kicsi lufi, esetleg vicces arccá dekorálva. Héliumot szerintem sok helyen lehet szerezni. :)

5. Kata860712 (válaszként erre: 3. - Sylvia81)
2013. jan. 13. 23:41
Köszi, ez jó ötlet! :)
4. Kata860712 (válaszként erre: 2. - Csutkamano)
2013. jan. 13. 23:41
Szia! Nem nézem a műsort, de bármi jó, ami vidám, ötletes, és meglepődnek a doboz kinyitásakor! :)
2013. jan. 13. 23:38

Robbanás...

A pukkanás kivitelezhető egy lufival, meg egy tűvel, amit ügyesen a dobozra kell erősíteni. :)

Hagyományos doboz tetejére, aminek a tetejét szét kell hajtani, tehát nem a cipősdoboz-stílus, ráfogatsz valamivel egy L alakú drótot pl.

Ha jó a drót, és ki tudja lyukasztani a lufit, még tű sem kell.

Úgy erősítsd rá a doboztetőre, hogy az L egyik szárát hozzáerősíted, a másik szára meg szabadon mozoghasson. Amikor a doboz teteje kinyílik, az addig az oldalánál végigfutó rész kiemelkedik, és kilyukasztja a lufit. Csak ki kell okoskodni, hogy pontosan milyen szögben fogod vele eltalálni a lufit. :)


Jobb ötletem nincs, de hátha majd jön más. :)

2013. jan. 13. 23:16
Olyasmire gondolsz, mint ami az m1-en a Magyarország, szeretlek műsorban robban?
2013. jan. 13. 22:41

Sziasztok!

9 éves gyerkőc Tréfinek (Hupikék Törpikék) szeretne beöltözni farsangon. Ő a vicces törp, aki ajándékkal lepi meg a társait, ami mindig felrobban. Ötleteket keresnék, hogy mit lehetne tenni a Tréfi ajándékdobozába, amin jól szórakoznának a tanárok, a diákok, és a zsűri is. Valamit amit füstöl, amikor kinyitják (de mi az), vagy valamit ami kiugrik? Sajnos ötletem sincs, ha valaki kreatívabb, mint én legyen szíves segíteni. Köszi előre is! Még egy kérdés! Testfestéket hol lehet venni? Személyesen Budapesten, vagy rendelni (persze nem túl drágát erre az egy alkalomra)? Köszi még egyszer a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook