Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az altatásos fogászati kezelések után kába az ember? Ha igen mennyi ideig? fórum

Az altatásos fogászati kezelések után kába az ember? Ha igen mennyi ideig? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 9. 21:11

altatasos fogaszat után pár órával mehetsz haza, kísérővel. Gondolom már túl vagy rajta, és tapasztaltad :)

Ugyanez volt nálam a szitu októberben.

2013. jan. 13. 14:35
Nem mondták, elvileg hazamehetek kísérővel. Igen tudom az utána következő dolgokat.:/ Tesómnak tavaly volt ilyen és szörnyen festett utána,bár őt nem altatták. Voltam altatva már de az egy komolyabb műtét volt, utána 2 hétig bent voltam a kórházban.
7. arrival (válaszként erre: 1. - Calendula88)
2013. jan. 13. 12:19

Altatas utan nem lehet csak ugy buszozgatni. Altatas utan kotelezo megfigyeles van a korhazban.

Ha reggel van a mutet, akkor elvileg este mar hazamehetsz, de egyedul biztos nem. Nem is birnal.

Nem voltal meg altatva?

2013. jan. 13. 11:21
amúgy nem akarok hazudni, és megijeszteni se de a fejed majd szét fog szakadni, beszélni, enni inni úgy egy napig semmit nem fogsz tudni mert lehet hogy ki se fogod tudni nyitni a szád (én inni csak szívószállal tudtam enni meg.... hát.. 4. nap már egész jól ment, varratszedés úgy 1 hét után volt akkor már egész merész voltam. erre számíts nagy vonalakban
2013. jan. 13. 11:14
Ekkora beavatkozás után jobb lenne egy kisérő.De csodálkozom hogy hazamehetsz utána.Nem mondták hogy be kell feküdnöd?Akkor kérdezz rá.
2013. jan. 13. 11:08
ja hogy kijelentés volt az altatás. akkor nem tudom, engem befektettek 1 napra pedig csak kettőt műtöttek ki érzéstelenítéssel
3. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Calendula88)
2013. jan. 13. 11:06
úgy készülj hogy nem fogsz hazamenni mert 1 napot be kell feküdni és nem altatnak hanem érzéstelenítenek, sokkal jobb is egyébként mert hamar vége
2013. jan. 13. 11:02
ja és KÉBA helyett KÁBÁT kartam írni.:)
2013. jan. 13. 11:02
Két hét múlva megyek kiműttetni mind a négy bölcsességfogamat fogszabályzó miatt. Altatni fognak közben és kíváncsi lennék,hogy utána kísérővel kell hazamenni vagy egyedül is mehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook