Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » More Milk Plus Van valakinek tapasztalata? fórum

More Milk Plus Van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2014. szept. 9. 14:31
A kapszulát nem próbáltam.Viszont ami tuti biztos:gyakori mellretétel(persze ah. a baba igényli),főleg éjszaka(ez emeli meg igazán a prolaktint),szopi alatt is többszöri mellváltás.Ha ez nem elég,akk mindemellett fejni is kéne,a pótlást pedig folyamatosan elhagyni,m bezavar a szopiba.sokaknál a játszòcumi is bezavar.Amúgy pedig pihenés,kiegyensúlyozott táplálkozás,folyadékfogyasztás,de túlzásba sem szabad vinni.Ha szoptatási tanácsadòt kérdeznél,u.ezeket mondaná.Amúgy meg 3hò körültényleg van növekedési ugrás.A melled pedig már nem feszít úgy mint az elején,de ez nem jelenti azt h kevesebb is.Amúgy meg az lenne az 1.kérdés igazábòl h miből gondolod h kevesebb.Kitartás!
25. zebracsikó (válaszként erre: 23. - Barbyee74)
2014. szept. 5. 15:03

szerintem annyi alkohol, amennyi még "nem árt" (elvileg) , az még nem elegendő a víz megkötésére


szerintem ez az alkoholos sör-több tej nem igaz


Az alapkérdésre visszatérve: én ismerek olyanokat, akiknek nagyon bejött ez a More Milk tabletta

24. egypt (válaszként erre: 23. - Barbyee74)
2014. szept. 5. 15:01
Viszont átmegy az anyatejbe.
23. barbyee74 (válaszként erre: 21. - Egypt)
2014. szept. 5. 14:43
Azért alkoholos, mert az megköti a szervezetben a vizet és emiatt tud több tej termelődni.
22. egypt
2014. szept. 4. 22:13
Én is próbáltam egyébként a More Milket, semmit nem ért, csak pénzkidobás volt. Nekem az igény szerinti szoptatás jött be a második gyereknél (persze csak az első időkre gondolok), attól indult be a tej.
21. egypt (válaszként erre: 20. - Barbyee74)
2014. szept. 4. 22:12
Oké a sör, de nem értem, hogyhogy alkoholos? Egy az egyben átmegy az alkohol az anyatejbe. Én alkoholmentes sört ittam, az ugyanolyan jó, nem az alkohol serkenti a tejtermelést benne. Még jobb a Karamalz, csak annak borzalmas íze van.
2014. szept. 4. 14:46
Most biztos sokan meg fogtok vetni, de az alkoholos sör.... nekem a szülészem ezt ajánlotta anno és be is vált, mert az alkohol segíti a tejtermelést a sör pedig maga egy jó kis mennyiségű folyadék. Semmi baja nem lesz a babának. Illetve nekem a krumpli főzelék nagyon bevált. Este megettem egy nagy tányérral és éjjel már alig vártam, hogy felkeljen enni, mert már majd szét durrant a mellem.
2014. szept. 4. 14:20
Igen. Ezt is és minden mást is. Semmi sem segített.
2014. szept. 4. 14:12
Görögszénamag sokkal olcsóbb és jobb a hatása is.Anno megvettük a MoreMilk 120 szemes kapszuláját olyan 11-12ezerért és nem lett több tejem sajnos:S
17. emilyrose (válaszként erre: 15. - Dagimanó)
2014. szept. 4. 13:53
Én próbáltam, és bevált! DE van a babáknál ebben a korban egy fejlődési ugrás, amikor több tej kell nekik. Több tejet pedig gyakoribb szopásokkal tud "csinálni" magának a baba. Mellette pedig napi 3 liter folyadék. Van olyan, hogy mindezek ellénére is kevésnek érezzük a tejet, akkor érdemes kipróbálni a more milket. Olcsóbb alternatíva kecskeruta fűből készült tea.
16. Gigszi
2014. szept. 4. 13:51

Szia!

Én nem ezt, hanem sima görögszénamag kapszulát szedtem, a fiamnál is meg most a lányomnál is, nekem ez indította be mindkétszer rendesen a tejtermelést. Egyébként a more milk plusban is görögszénamag van, csak 3-4-szer drágább, mint a sima kapszula :-)

2014. szept. 4. 13:34
Szeretnék többet megtudni a More Milk plus tejserkentő kapszuláról. Kisfiam 3 hónapos és sajnos már nem elég neki a tej, napi 2-szer pótolnom kell.Hallottam erről a tablettáról és ha valaki szedett már ilyet, szívesen fogadnám a tapasztalatait róla. Esetleg egyéb ötletek a tej serkentésére, ami valóban hatásos lehet?
14. Zebra25 (válaszként erre: 12. - Csavardi)
2013. jan. 13. 18:34

akartam is mondani, hogy a laktoherbbel óvatosan mert az hasfájást csinálhat a babáknál

sokszor ciciretétel nem használ?

2013. jan. 13. 15:45

Köszönöm a hozzászólásokat!

Sok mindent kipróbáltam már a teát, a Karamalzot, Urtica Urens-t, sajnos úgy érzem, hogy mégis egyre kevesebb a tejem :(

12. Csavardi (válaszként erre: 4. - Lolka78)
2013. jan. 13. 15:42
Én is iszom a teát, de nekem csak 3 napig hat utána legalább egy hétig szünet. Ráadásul csak majd 1 literre hígítva tudom inni, hogy ne fájjon tőle a babán pocakja.
11. egypt
2013. jan. 12. 23:13
Nekem egy kicsit több tejem lett tőle, de nem csodaszer. Szerintem nem ér annyit, amennyibe kerül, inkább a Laktoherb, sör és hasonlók.
2013. jan. 12. 23:04
benéztem
2013. jan. 12. 23:04

van citrmos gösser aminek 1% vagy mennyi alkoholtartalma van

egyszer Én is benáztem:)

8. lolka78 (válaszként erre: 7. - Zebra25)
2013. jan. 12. 22:57
Én szerintem ittam alkoholosat is, úgy rémlik... de lényegében mentes, ízesítettet.. de azóta sem, mert annyira nem jön be, de a tejem nagyon sok volt tőle és ugye akkor az volt a lényeg :)
2013. jan. 12. 22:47
A gössernek van alkoholmentes citromos változata. Én ilyet ittam. Arra gondolsz Te is?
6. lolka78 (válaszként erre: 5. - Zebra25)
2013. jan. 12. 22:41
Amúgy többségében én is azt ittam, mert az alkoholmentes nem ízlett, mert nem volt ízesítve... éppen ami volt itthon, de többségében citromos, v narancsos sör :) az tényleg megtette a hatását :) jobban is aludtam pl... :))))
2013. jan. 12. 22:31

ahhhh

alkohol mentes sör

amíg szoptattam addig ihattam büntetlenül a citromos gössert

most már nem lehet mert hát nem egy diétás ital:)

2013. jan. 12. 22:26
Nekem is használt! ...de ami még hatásosabb volt, a lakthoberb tea, napi 3-4 filter és ömlött a tejcsi :) (töredékébe kerül) Ja és az alkoholmentes sör, rántott leves is csodákra képes!!!
2013. jan. 12. 22:21
Én szedtem az első 3 hónapban és szerintem Nekem hatott. Csak aztán már nem tudtam akciósan beszerezni és abba hagytam és éreztem is ahogy picit megcsappant a tejcsim.
2013. jan. 12. 22:19

Nekem nem használt :p

A leírásában az van, hogy nem ihatsz előtte, meg utána, meg mittudomén. Ha én nem ittam, egyből apadt a tejem.

Amúgy sem szoptattam sokáig, de a MM plusz csak pénzkidobás volt :p

2013. jan. 12. 22:04
Sokat gondolkodom ezen a szeren, mert még szeretném sokáig szoptatni a most 7 hónapos kisfiamat. De nagyon sokallom a árát, ezért kérném a tapasztalatait azoknak, akik már használták, hogy meg éri e.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook