Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tart velem hétfőtől? fórum

Ki tart velem hétfőtől? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
111. forrika
2013. febr. 4. 09:01

Hétvégén nem voltam valami jó kislány. Kicsit sokat ettem és volt édesség is bőven.

De most jól esett és nincs lelkiismeretfudalásom sem. Még jó hogy nem nyomom keményen, csak ráérősen.

2013. febr. 4. 07:39

hát én nem fogytam mostanában, most épp "dögrováson vagyok. Fáj mindenem, azthiszem elkaptam ezt a fránya influenzát. Mindig én vagyok az utolsó a családban, a férjemen és a lányomon már "végigment".

És ráadásul dolgoznom kell mert a kollégnaőm szabin van.

A fotózás jól sikerült, kíváncsi leszek a végeredményre.


forrika: a 2,5 kiló az jó. Ha gyorsan fogysz, gyorsan vissza is jön. Szóval ez tökéletes fogyás :-)

109. forrika
2013. jan. 31. 09:52

A férjem kedvesen megjegyezte, hogy nőtt a fenekem. Örültem neki:( Aztán hozzátette, hogy így is tetszik neki.

Pedig fogytam 2,5 kilót az elmúlt 3 hétben. És az egyik nadrágom is viszonylag könnyen feljött tegnap, amibe 1 hónapja alig tudtam beleszuszakolni magam. Na, azért még nem az igazi :)


Persze centiket lusta voltam mérni az elején. Pedig most kíváncsi lennék rá!

108. forrika (válaszként erre: 107. - Textilbaba)
2013. jan. 31. 09:46
Majd mesélj, hogy milyen volt!
2013. jan. 31. 08:35
igen, de lámpalázas vagyok :D
106. ginasha (válaszként erre: 105. - Textilbaba)
2013. jan. 30. 17:43

Igen.:)

Nem kell izgulni, főleg, hogy a fotós is ismerős lesz. :)

Csak bátran:)

2013. jan. 30. 09:48

Köszi a bíztatást. Totál lámpalázas vagyok ám :D

Sminkeléssel foglalkozol?

104. ginasha (válaszként erre: 102. - Textilbaba)
2013. jan. 29. 17:27

Biztosan jól fog menni, csak engedd el magad, a feszkó lejöna képekről is.

Legközelebb ha van ilyen, és szükséged van egy sminkesre, csak szólj;))

2013. jan. 29. 08:55

Szia!

De jó fej vagy!

Biztosan szuperul fog sikerülni, és a férjed is nagyon fog neki örülni!

Sajna van ez így, ilyen bolond időjárás mellett nem is csoda!

Szép napot!

2013. jan. 29. 07:35

hát a jól kinézéstől messze vagyok, de azért köszi. :-)

a férjemnek lesz valentin napi ajándék, az egyik volt kolléganőm fotós lett. nagyon izgulok, kíváncsi leszek hogy "mit tud belőlem kihozni".

ma meg olyan fáradtnak érzem magam, fájnak a lábaim, remélem nem leszek beteg :-(

101. Lidércke35 (válaszként erre: 100. - Textilbaba)
2013. jan. 28. 13:09

Szia!

Á, attól mert időnként elgyengül picit az ember, még nem hízik kilókat!

Fotózásra mész, tök jó akkor bizti nagyon jól nézel ki, már most is!!!

Persze tudom, egész más amit más gondol, és amit te, ez velem is így van!

Pár nap, és én is tornázhatok szerencsére!!!!!

Kitartás!

100. textilbaba (válaszként erre: 99. - Lidércke35)
2013. jan. 28. 08:58

nálam is ez a helyzet, ami lement, szerintem 2 nap alatt feljött, nem igazán figyeltem a hétvégén a diétára.

De majd mától újra :-)

Pénteken megyek egy fotózásra, addig jó lenne 2 kilót ledobni. Ja, és pénteken voltam konditerembe :-)

99. Lidércke35 (válaszként erre: 97. - Forrika)
2013. jan. 27. 11:06

Úgy látom, nem vagyok egyedül!

Kitartás!

98. Lidércke35 (válaszként erre: 95. - Ginasha)
2013. jan. 27. 10:43

Az nekem is van!:DD

Azért is nem vagyok elkeseredve, mert még karácsony környékén próbáltam egyszer belebújni, akkor jött a felismerés, hogy hoppá híztam de igazán csak a combomra rakodott, mert a gatyót csak a combom 1/3-ig tudtam felhúzni. Aztán jan. elején elkezdtem a diétát, meg a combom kenegetését és tekercselését, és hipp hopp feltudom húzni!!!

És csak, kicsit több mint 3 hete kezdtem el.

Így van, addig még sok idő van!

2013. jan. 27. 09:14

Sokáig nem örülhettem a fogyásnak, megint fél kilóval többet mutatott a mérleg.

De annyira nem keserített el, majd ledolgozom :)

2013. jan. 27. 09:07
Én!!....nem.
95. ginasha (válaszként erre: 94. - Lidércke35)
2013. jan. 27. 08:30
Nekem van egy "kontrollnadrágom" ( :D ), a kilóim helyett mindig azt mérem magamra. Ha az jó lesz rám, tudni fogom, hogy újra bomba formában vagyok. Mit mondjak, combközépnél feljebb eddig nem nagyon jött, de úgyis rövid nadrág, nyárig meg sok időm van :D
2013. jan. 26. 16:37

Szia!

Az nem rossz!

Nekem, meg sikerült híznom 1 kilót, és nagyon ragaszkodik hozzám, mert már kb. 3-4 napja nem akar eltűnni!

Kitartás!!!!

2013. jan. 26. 14:36
sziasztok csajok. Ma méredzkedtem, 60.8 kiló vagyok, 2 hét alatt 1,2 kiló ment le kb.
2013. jan. 25. 19:29

Nekem tornázni nem sikerül, örülök, ha túlélem a napokat. Nagyon nyűgösek a lányaim napok óta.

Az édességet csökkentettem, de nem nullára. Nem is igazán diétásan étkezem, csak nem zabálok.


Ésss, képzeljétek ma reggel 65,9 kg voltam! 67,4-ről indultam veletek.

91. ginasha (válaszként erre: 90. - Textilbaba)
2013. jan. 24. 08:46

Szuper!:)

Én is hasonlóan vagyok, a ksiebb botlásaim óta vissavettem. Minden nap főzök, így tudom szbaályozni, hogy miből mennyi kerül a kajába. Én nem is követtem azt az étrendet, ami ide felkerült, csak igyekeztem odafigyelni: pl reggelire nem péksütit, hanem műzlit, vagy joghurtot vagy gyümölcsöt eszem, a tízórai-uzsonna mindig valamilyen egészséges nasik (alma, répacsíkok, ilyesmi), az ebéd az kiadósabb, levest szoktam enni, és általában valamilyen húst szénhidrátszegény körettel, vacsira meg ami épp az eszembe jut:)

És hatékony, egyre lazábbak rajtam a ruháim :)

Ne tűzz ki magad elé egyszerre egy nagy célt. Először legyen csak az, hogy egy hónap alatt 4 kg-t le akarsz fgyni, és ha azt elérted, sikerélményed lesz, és jöhet a következő kihívás:)

90. textilbaba (válaszként erre: 89. - Ginasha)
2013. jan. 24. 07:18

:-)

tegnap egész jól bírtam, reggeliztem meg ebédeltem csak. Ma újra folyt köv, bár nem az eddig elkezdett diéta szerint (csak a reggeliket).

ti hogy haladtok?

89. ginasha (válaszként erre: 88. - Textilbaba)
2013. jan. 23. 15:52

jajj neee. Egy hét alatt -1 kg a normális, tartós fogyás! Tök jó úton haladsz! Néha én is elbizonytalanodom, és nem titkolom, most a vizsgáim miatt nkeme is lecsúszott egy-két csoki, de újra odafigyelek, és csinálom tovább. Egy kis sültkrumpli még nem a világ vége;)

Menni fog, és azért vagyunk itt egymásnak, hogy segítsünk!

2013. jan. 22. 20:30

sziasztok!

Hát én feladom, örökre dagi maradok.

1 hét alatt kb 1 kiló le, ma meg ebédre sültkrumplit ettem :-( :-(

itthon vagyok a lányommal betegállományban, folyamatos idegeskedés, veszekedés közepette... jó, mi?

87. ginasha (válaszként erre: 86. - Hajni80)
2013. jan. 21. 19:11
Neked is! Bár bevallom, nehezen tudok nemet mondani így vizsgaidőszakban egy szelet csokinak...:/ :)
86. Hajni80 (válaszként erre: 84. - Ginasha)
2013. jan. 21. 19:09
Mintha a saját story-mat olvasnám! sok sikert Neked is!
85. Lidércke35 (válaszként erre: 84. - Ginasha)
2013. jan. 21. 17:32
Sok sikert hozzá!
2013. jan. 21. 17:17

Én is a gyerekszülés utáni fogyást próbálom kivitelezni, több kevesebb sikerrel. Súlyt nem mérek, inkább centizek, az stagnáló súlynál is lendtíeni tud az emberen. Nekem szerintem már az sokat fog számítani, hogy a nasikat elhagyom, ugyanis a szoptatás időszaka alatt a plusz energiaszükségletem nasikák formájában vettem magamhoz :D Képzelhetitek, mi volt, mikor már nem szoptattam: 1 hónap alatt 38-asról 40esre híztam, aztán kb 40,5 méretnél mondtam azt, hogy na jó, itt megállj, ennek a fele sem tréfa.

Mindenkinek kitartás, ezen múlik az egész!

83. Lidércke35 (válaszként erre: 82. - Hajni80)
2013. jan. 21. 13:34
Nekem is, főleg a combomból!
82. Hajni80 (válaszként erre: 81. - Lidércke35)
2013. jan. 21. 13:13
Köszi:-), Sajnos van miből leadni!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook