Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apasági vélelem.Így jár neki a vagyonból?Bővebben lent. fórum

Apasági vélelem.Így jár neki a vagyonból?Bővebben lent. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
330. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 329. - Gribedli***)
2017. júl. 16. 08:14
igen - tudom. Hitelesitett helyen, szakember, tanuk elott, steril tarolas, stb.
329. gribedli*** (válaszként erre: 327. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 16. 08:05
Egy hivatalos dns vizsgálatnál nem elég bevinni a mintát hanem a minta levételénél is ott kell lennie egy személynek, aki tanúsítja, hogy a minta x gyerektől származik. Szóval hiába tudják, hogy mi az igazság, ez így cseppet sem érvényes hivatalos szempontból.
328. acheron091 (válaszként erre: 327. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 16. 07:30
Most a lányra csinálta meg a vizsgálatot. Azért a szájában,mert az a teszt olcsóbb neki.
327. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 326. - Magdalénia)
2017. júl. 14. 11:26
Nem kell ahhoz a szajaban kotoraszni. Jo a haj vagy koromminta is; aztan ott van meg az ujjlenyomat- ill. a vercsoportvizsgalat.
326. Magdalénia (válaszként erre: 325. - Acheron091)
2017. júl. 14. 09:51

Ha két évvel ezelőtt már készült egy dns-vizsgálat, akkor miért ismétli meg újra?

Én nem is engedném, hogy önhatalmúlag csak úgy, kotorásszon a gyerek szájában.

325. acheron091 (válaszként erre: 322. - Magdalénia)
2017. júl. 13. 22:03
Nem a bíróság rendelte el. Nem hivatalos teszt,de a férjem ügyvédje szerint azt is elfogadja a bíróság.
324. acheron091 (válaszként erre: 321. - Gribedli***)
2017. júl. 13. 22:01
Érettségim van csak.
323. Magdalénia (válaszként erre: 322. - Magdalénia)
2017. júl. 10. 11:43

Azt még hozzátenném, hogy a gyereknek joga van tudni, hogy ki az édesapja.

Nem tudhatod, hogy mikor lehet szükség egy orvosi beavatkozásra, amikor az édesapa, vagy annak családjából kell donor, akár egy véradáshoz.

322. Magdalénia (válaszként erre: 310. - Acheron091)
2017. júl. 10. 11:32

Ez most milyen dns-teszt? Amit hivatalosan a bíróság rendelt el a kisfiad ügyében? Esetleg kérte mindkét gyerek esetében?


Nagyon rosszul választottál pasikat. Az egyik csak úgy lekopott és idegenre bízta a saját gyerekét. Éppen itt az ideje, hogy felelősséget vállaljon érte.

A mai világban már a gyerekek is tudják, hogy mi a válás. Sok gyereknek van két apja. Egy nevelő és egy édes. A fiad is meg fogja érteni és ha szeretet kap, az a lényeg. Neked kell erről beszélni, az ő szintjén, ne hárítsd rá a férjedre, sem a másik férfire.

Beszéltél már az édesapával? Ne halogasd! Lehet, hogy neki sem mindegy, mi történik a gyerekével.


Azt ne tedd, hogy a bíróságon nem feded fel az édesapát, mert helyetted megteszi más.

321. gribedli*** (válaszként erre: 320. - Acheron091)
2017. júl. 10. 09:59
Értem. Mi a szakmád?
320. acheron091 (válaszként erre: 319. - Gribedli***)
2017. júl. 10. 09:57
Én vagyok Nikolett.
2017. júl. 10. 09:51
Ja, és még mielőtt keveredés lesz, most akkor te vagy a fórumindító vagy te vagy Nikolett? Mert ha visszaolvasok, hogy ki a fórumindító, van egy teljesen más sztori Zsuzsu valaki írta.
318. gribedli*** (válaszként erre: 316. - Acheron091)
2017. júl. 10. 09:49
Az államé, miért? De lakhatsz benne,szóval nem kell fizetni?
2017. júl. 10. 09:48
Másrészt meg annó te döntöttél úgy,hogy mindkettővel szexelsz, valamit valamiért. Meg kell tanulnod önállóan is túlélni és vállalni a felelősséget a múltbeli dolgaidért is. Neked is meg kell tenned, nemcsak másoknak.
316. acheron091 (válaszként erre: 314. - Gribedli***)
2017. júl. 10. 09:48
Nem az enyém. A szüleimé, vagyis már az államé.
315. gribedli*** (válaszként erre: 312. - Acheron091)
2017. júl. 10. 09:46
Ezt korábban is írhattad volna
314. gribedli*** (válaszként erre: 310. - Acheron091)
2017. júl. 10. 09:45

De ha szükséged van rá, muszáj lesz megmondani a bíróságon,hogy ki az apa és muszáj lesz neki fizetni.


Te magad is mondod: a mâsik gyerek nem lehet fényevő, de az exedtől meg nem kérheted örökre, hogy támogasson.


Vagy a harmadik megoldás, hogy kezdj el nagyon sokat keresni.


Úgy érzem, hogy a te olvasatodban csak egy megoldás létezik, vagyis, hogy fizessen az ex, de ha ideig óráig amíg le nem zajlanak a tárgyalások, hogy nem ő az apa, még fizettetnek vele valamit,utána úgysem. És igen, megmondhatod neki, hogy egy szemét alak, mert az igazi apát elkergette, de ettől még nem fizethet a gyerek 18 éves korâig. Bele kellene nyugodni, hogy az emberek változnak, nem mindenki marad a másikkal élete végéig, kezdj adaptálódni és REAGÁLNI, hogy ne függj másoktól!


A ház, ahol laktok most, a tied?

313. massalhangzo (válaszként erre: 312. - Acheron091)
2017. júl. 9. 21:38

ha ennyire szarban vagy anyagilag, akkor beszelj mielobb a gyerek igazi apjaval, hatha az rendesebb fazon, mint az exed. es probalj segitseget kerni csaladtol, baratoktol, amig kimaszol a godorbol


de dolgozz minel elobb azon, hogy ilyen kiszolgaltatott helyzetbe ne keruljel

2017. júl. 9. 21:35
Én indítóttam a topicot,csak megváltoztattam a nevem.
311. massalhangzo (válaszként erre: 310. - Acheron091)
2017. júl. 9. 21:27

ez most egy uj nev?

beszelj a gyerek igazi apjaval, mit veszitesz egy beszelgetessel? annak idejen rendes volt, vallalta volna a gyerekkel jaro dolgokat. legfeljebb nemet mond, akkor majd eldontod, mit csinalsz. jogilag mindenkeppen neki kell fizetnie, az nem szemetseg, ha o fizet majd, hiszen o az apja


azt meg gondold at, mikor es hogyan mondod el a gyereknek az igazat, mert ebben a helyzetben, hogy szetvaltatok, amugy is nehez neki

2017. júl. 9. 21:21

Ma volt lent a férjem. Megcsinálni a dns tesztet. Kértem,hogy közösen beszéljünk a gyerekkel,mondja meg neki ő is,hogy nem ő az apja ne nézze hülyének. De ő csak feszített a szeretője kocsijában a szeretője mellett azt ölelgette a gyereket. Egy szót se szólt. Mondom ez így nem lesz jó,ha a másik gyereket látogatni fogja. hát közölte,hogy nem fogja látogatni egyiket sem.

Nemis igazán tudom,hogy most mit csináljak. OKé,h nem fizet,de a gyerek nem lesz fényevő. az igazi apjának a férjem anno beadta,h kopjon le a gyerek akkoris az övé,szóval ő akkor azt mondta,h rendben sose kavarna bele a gyerek életébe. na ez így volt mostanáig. Azóta ő már megnősült.És most akkor beszéljek vele,hogy mi a helyzet? vagy akkor azt mondom a bíróságon,h nem tudom ki az apa.mert ha tudom és megmondom,akkor rajta kérik a gyerektartást,mert olyat én nem mondhatok,hogy nem kérem.ha meg azt mondom h nem tudom ki az apa....és a gyerek nagyobb lesz és kérdi.... hát nem tudom mi lenne a jobb.

309. gribedli*** (válaszként erre: 308. - Massalhangzo)
2017. júl. 5. 18:59
De engem nem érdekel, hogy igazam van vagy sem, érted, abból nekik nem lesz iskolatáska, hogy mi itt találgatunk. Ami engem illet, pénzt szereznék máshonnan, mert nem attól tenném függővé a gyerekeim létezését, hogy az igazi apjuk vagy a nem igazi apjuk épp milyen színű alsót vett fel aznap és ùgy gondolja, hogy fizet, vagy nem fizet. Ennél konkrétabb vagyok, nem szeretem kivárni, megszerzném egyedül is, aztán ami jogos, azt utólag behajtanám. De nem rólam szól és csak magamból indulok ki, hogy mit tennék,nem tudhatom, hogy ő mit tesz, vár, vagy cselekszik.
308. massalhangzo (válaszként erre: 307. - Gribedli***)
2017. júl. 5. 18:47

latom, szereted azert kiforgatni a szavakat, hogy mindenkeppen neked legyen igazad vagy ugy tunjon :D


igen, semmi ertelme nem lenne a maganlaboroknak, ha az ott elvegzett vizsgalatokat nem fogadnak el. ertve ezalatt akar az apasagi vizsgalatokat, vagy barmi mas orvosi vizsgalatot, mr-t, ct-, verteszteket, ultrahangokat stb. stb. stb.


nyilvan ertelmezve a mondatot nem az a lenyege, hogy minek vannak maganlaborok milliofele vizsgalattal, ha azt az egy vizsgalatot, az apasagit nem fogadjak el


de legyen neked igazad, erezd ugy :D


hiaba tart igenyt valaki gyerektartasra, ha azt nem a gyereke apjatol igenyli. ennyi. es total barom az, aki inkabb nekiall egy csiki-csuki birosagi jateknak, amibol tuti hogy o nem fog eredmenyt kapni, minthogy a gyereke ver szerinti apjatol kerjen, vagy akar inditson vele kapcsolatban gyerektartasi kerelmet


de nyilvan megint igazad van, es en vagyok a hulye, mert elobb kap gyerektartast, ha Lelepo Doncit citalja birosag ele gyerektartasert, mintha Igazi Apucit. miert is? nem ugyanaz lenne az eljaras? :D

307. gribedli*** (válaszként erre: 306. - Massalhangzo)
2017. júl. 5. 18:37

"

nyilvan semmi ertelme nem lenne a maganlaboroknak, cegeknek, ha a birok es az orvosok nem fogadnak el ezeket a vizsgalatokat"


Erre a mondatodra írtam, hogy azért ezeknek a laboroknak van más értelmük is, nemcsak azért léteznek, hogy apaságit csináljanak, nekik nem oszt nem szoroz.


Nem tudom, hogy ez hogy megy, az anyának kell kérvényt nyújtania a gyt-re vagyis amikor benyújtotta a vâlást, akkor már kérte? Vagy a válással együtt elindul? Mert ő mondhatja azt is, hogy kéri a válást és igényt tart egy gyerek utáni gyt-re, ennyi. Nem kell itt mindennek elhordani őt, érted. Ha viszont automatice a vàlás benyújtásakor elindul ez is, akkor majd eldöntik, hogy megelőlegzik neki a gyt-t mindkét gyerekre vagy sem. Ez nem tőlünk függ

306. massalhangzo (válaszként erre: 305. - Gribedli***)
2017. júl. 5. 17:40

hat ez eleg nyakatekert magyarazata annak, amit en irtam :D mert en azt irtam, nem a ferjet kellene kotelezni es perelgetni gyerektartasert, mert abbol ugysem lesz semmi, hanem a ver szerinti apjaval megbeszelni a helyzetet, es azt tisztazni hivatalos uton


a birosagnal azt gondolom, ha az anya bead kervenyt gyerektartasra, arrol hatarozatat kap a ferje ugye, aki siman megfellebbezi, beadja az apasagi vizsgalat eredmenyet. siman megtagadhatja akkor is a fizetest, ha a birosag ugy dont, fizessen, amig nincs hivatalos dontes az apasagrol. (hany apa nem fizet evek ota ugye, es nem nagyon tudnak mit tenni). akkor ez mire lenne jo?


en azt tartom ebben a sztoriban a legocsmanyabb dolognak, hogy a nonek eszebe nem jutott apasagit csinaltatni, amilyen hamar csak lehet. azert van felhaborodva, hogy ha a ferje elfogadta a szitut, miutan kiderult, most miert nem akar fizetni, gondoskodni?


elfelejti, hogy iszonyatosan mas kenyszerhelyzet ele allitani valakit, semmint hagyni, hogy o dontson. 5 ev szeretet, gondoskodas utan derul ki valakinel, hogy nem is o az apja a gyereknek egeszen mas, mint tudni az elejetol, nem a tied, vallalod-e igy is, hogy egyutt elunk, egyutt neveljuk

305. gribedli*** (válaszként erre: 304. - Massalhangzo)
2017. júl. 5. 16:32

Én meg arra írtam, hogy szerinted, ha a bíróság nem fogadja el tőlük az apasági tesztet, akkor be is zárhatnak. Szerintem meg ha csak apasági teszteket csinálnának, éhen halnának.


Pl a sógoromék gyerektervezéskor csináltak genetikai vizsgálatot ilyen laborban, hogy konpatibilisek-e de anyósom meg egy izületi betegség miatt kért komplett genetikai vizsgálatot. És ezek többszörösébe kerülnek az apasági teszteknek.


A bíróság is azért fogja kérni újra, mert ha jegyzőkönyvbe kell,akkor külön kell.

304. massalhangzo (válaszként erre: 303. - Gribedli***)
2017. júl. 5. 16:27
ertettem en, csak ennek nincs koze ehhez a forumhoz :D azert utaltam maganlaborokra, mert nyilvan ha az ott keszult apasagi vizsgalatokat nem fogadnak el, nem is lenne igeny ra. valoszinuleg elenyeszo azon apasagi vizsgalatok szama, amit csak ugy maganak csinaltat az ember, hogy meglegyen otthon a fiokban
303. gribedli*** (válaszként erre: 300. - Massalhangzo)
2017. júl. 5. 15:06
Nem írtam ilyet. Csak annyit, hogy a magán laborokat genetikai vizsgálatok miatt is igénybe veszik, más miatt, az apasági tesztek csak töredékét képezik a munkájuknak, és szükség van rájuk akkor is, ha a bíróság nem fogad el magánlaborban készült apasági tesztet, hanem meg kell ismételni ott, ahol ők mondják.
302. massalhangzo (válaszként erre: 301. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 5. 13:45
ezzel most baromi ertheto es tanulsagos dolgokat mondtal :D
301. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 300. - Massalhangzo)
2017. júl. 5. 13:08

A csaladban folyt ilyen eljaras.

Ez mindket ur a szonyeg szelere allt a kisfiuval egyetemben.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook