Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesési esélyek krónikus petefészek gyulladás után fórum

Teherbeesési esélyek krónikus petefészek gyulladás után (beszélgetős fórum)


8. Hedi13 (válaszként erre: 7. - Primosten)
2013. jan. 11. 13:31

Mezei zsurló + körömvirág + csalán + kamilla. Napi egy-másfél litert kb, legalább 5 napon át.. ha jól emlékszem. Felforraltam a vizet és ezekből a teákból egy-egy maroknyira valót beletettem. Kb 10 percig fedő alatt állt, majd leszűrtem. Még a munkahelyemre is bevittem. Szerintem ezekből lehet csinálni ülőfürdőt is simán!

A hasat melegen kell tartani, vigyázz a felfázással. Inkább legyen harisnya rajtad pluszban és vagy derékmelegítő (lehet kapni szépeket).

A dokim még dunsztkötést is javasolt. Szerinte mindenre jó a svédkeserű. Bekenni a hasat körömvirág krémmel, hogy ne marja kis a szer. Majd vattát átitatni vele és rátenni a hasra. Utána dunsztkötést csinálni éjjelre.

7. primosten (válaszként erre: 4. - Hedi13)
2013. jan. 11. 13:25
Szia!Milyen gyogynövényeket hasznàltàl? Teàt ittàl vagy ülöfürdöztél?
6. Dius
2013. jan. 11. 13:23

Nekem 2011 november-decemberében volt egy petefészek gyulladásom, ezek után februárban méhen kívüli terhességem lett(akkor még nem terveztük a babát,de örültünk volna neki). azóta 25hetes terhes vagyok.

Tartsd be amit az orvos mond és hajrá :) sok sikert!

2013. jan. 11. 13:20

Mi egy évig próbálkoztunk összesen. Fél év után derült ki, hogy méhfal és petevezeték gyulladásom is van. Azt mondták, kb fél év múlva lehet leghamarabb próbálkozni...

Rá fél évre összejött a babóca :) Úgyhogy nem esélytelen :)

Hajrá:)

2013. jan. 11. 13:10

Szia! Nekem a teherbeesés előtt volt közvetlen méhfal és petevezető gyulladásom. Sajnos elég sokszor kiújult. A dokim gyógynövényekkel kikezelte és rá pár hónapra teherbe estem.

Szerintem nincs veszve semmi. :)

2013. jan. 11. 13:09
Barátnőmnek volt,semennyire nem befolyásolta.Szerencséje volt.Mikor akartak babát,összejött egyből.
2013. jan. 11. 13:08
Nekem is volt, és most van egy 5 hós bébim. Spontán jött össze, igaz, 3 év alatt.
2013. jan. 11. 13:06
Ha valakinek volt korábban ilyen betegsége az mennyire befolyásolta késöbb a spontán teherbeesést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook