Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fél oldali hangszál bénulás volt már valakinek? fórum

Fél oldali hangszál bénulás volt már valakinek? (tudásbázis kérdés)


13. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Jelus)
2017. máj. 23. 09:47

Régi ismerős van csak, meggyógyult.

Te is meg fogsz gyógyulni, kitartóan kell gyakorolni!

12. Jelus (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2017. máj. 22. 23:10
köszönöm, remélem meggyógyulok
11. Jelus (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2017. máj. 22. 23:08
Szia! Igen járok, mindkettőhöz, valamint szelektív ingeráram kezelésre és Milgamma inj.-kat kapok. Jó lenne meggyógyulni. Környezetedben járt így valaki?
2017. máj. 17. 14:59

jársz foniáterhez vagy logopédushoz?


Jobbulást! Nem vagyok érintett, csak benéztem.

2017. máj. 17. 08:21

Indítottam egy zárt facebookos csoportot, kérek Mindenkit, akit érint a probléma, csatlakozzon a csoporthoz, mindenkit szeretettel várok!

A csoport neve:

Gyógyuló hangszalagok, hangszalag bénulás után

2017. máj. 17. 07:01
Sziasztok! Be-be lép még ide valaki? Hangszalag bénulásom lett nyaki műtét után, tapasztalatcsere céljából néztem be. Ha valaki olvassa, kérem válaszoljon. Köszönöm
2013. jan. 11. 08:38

Ha két oldali bénulás van mint neked volt akkor nem sürgös műtét van mert a beteg megfulladhat?

Tud beszélni ha suttog semmi gond de ahogy a hangját használja rekedt lesz eröltetetté válik a beszéd elfogy a levegő légszomj

nagyon szenved ezzel:(((

Olyan mintha futott volna és ugykéne beszélnie alig kap levegőt akadozottan beszél:(


Foniátriát hol csinálnak?

6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Jennyke 1)
2013. jan. 11. 08:35

Én első lépésként a foniátert ajánlom és csak akkor mást, ha ez nem segít. Persze ez a leghosszabb, mert ennek eredményessége hónapok múlva jelentkezik.

A foniátrián ultrahang kezelést kapunk és beszéd gyakorlás van. A hangszslagjaim beindultak a kezelés alatt, de rendes hangom csak 2,5 hónap múlve lett.


Egyáltalán nem tud beszélni? Levegőt, hogy kap?

2013. jan. 11. 08:28

Igen egyik napról a másikra bár előtte már sokszor láttuk, hogy néha köhint egyet hogy jobb legyen a hangja mert olyan rekedté vált de ezzel nem törödtünk aztán rá 1 évre kb jött ez ki,

nyaki ultrahangon nem volt asszem

A doki azt mondta visza jöhet magától de nincs rá gyógymod

én olvastam, hogy van ez amit te mondasz meg valami anyagot fecskendeznek be a hangszálakhoz meg van szteroid.

4. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Jennyke 1)
2013. jan. 11. 08:23

Egyik napról a másikra?

Nyaki ultrahangon is volt?


Foniáter?

2013. jan. 11. 08:18

Páromnak van egyik napról a másikra lett alig van hangja félre nyel köhög:((((

Vizsgálták már: Fej ct,gége tükrözés,tüdő tükrözés,tüdő röntgen,sehol semmi:(Nem tudják mi okozhatja kizárták , hogy valami rossz indulatú betegség lenne és nincs rá gyógymod

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Jennyke 1)
2013. jan. 11. 08:16

Nekem kétoldai volt és pluszban még gége bénulásom is.

Pajzsmirigy műtéttől.


Neked mitől lett?

2013. jan. 11. 08:12
Érdeklősnék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook