Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olyan bőrgyógyászt keresek, aki utánajár a probléma kiváltó okának (részletek lent), tudnátok ajánlani? fórum

Olyan bőrgyógyászt keresek, aki utánajár a probléma kiváltó okának (részletek lent), tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


19. slöj
2013. jan. 18. 20:02

Szia!

A férjemnek is ez volt a problémája 20 évvel ezelőtt. Dr. Palikó Barnáné ( Keszthely )kezelte akkor, teljesen rendbejött a bőre és azóta is tünetmentes. Most is kezelés alatt áll, de a haja miatt, és a javulás jelentős ebben az esetben is. Nyugodt szívvel ajánlom neked. Másokon is tudott segíteni akiknek megadtuk a címét. A neten fent van az elérhetősége.

2013. jan. 11. 10:01
köszi mindenkinek a tanácsokat!
2013. jan. 11. 01:25
Egészen másfélévvel ezelottig olyan volt a böröm mint a babapopsi aztàn tele lett az arcom mindenfélével,semmi nem segitett.piros duzzadt mint a pattanás,de nem az birzasztó!Most 2hete bioptron lámpával kezelem és ugy néz ki végreez segit,sokkal szebb és mulik el!
16. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 14. - Kszb)
2013. jan. 10. 22:53
Sajnos az unokatesóim és az öcsém bőre is ilyen volt.
15. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 13. - Kszb)
2013. jan. 10. 22:51
még nem. természetgyógyász mutatta ki biorezonanciás állapotfelmérésen,h van egy kezdődő tejcukor-érzékenységem,amiről nem is tudtam.
14. kszb
2013. jan. 10. 22:51

de azzal azért legyél tisztában, h ugyan ritkán, e van, akinek sajna ilyen a bőre.... az nem tud mit tenni.... egyik ismerősöm már végigzongorázott mindent, mert a kamaszkora óta durván pattanásos bőrével senki nem tud semmit sem kezdeni. Terheléss cukor inzulinnal negatív, lisztérzékenység negatí, allergia negatív, autoimmun dolgok negatívak..... a pattanások meg csak jönnek.... sőt! A haja is, ha oylan állapotban van lelkileg, akkor foltokban hullik. Azt is nehezen emésztette meg, h amögött sem találtak semmi okot, de aztán egyzser feltünt neki, h olyankor jelennek meg az új foltok, amikor az apja kikészíti.... Azóta elfogadta, és tudja, h ez van. A bőrét meg folyamatosan kezelnie kell a kozmetikusnak.

Szóval, ha nem derül ki semmi oki dolog, akkor sem mások a hülyék... van iylen bőrtípus, és kész.... ettől függetlenül járj végig mindent, hátha kiderül vmi, és tudnak segíteni!

Én azért a helyedben elkezdenék diétázni, 1esével kivonni ételeket a kajámból (pd. 1 hónapig tej, tejtermék, következő hónap liszt, pékárúk, csak glutén mentes dolgok, aztán sorban mindent! fűszereket is! ) Ha vmi étel okozza, akkor észre fogod venni a változást az 1 hónap mentesség alatt, majd amikor visszavezeted a kajádba, újra romlik a dolog. És akkor ez már egy támpont neked is, meg az orvosnak is!

13. kszb
2013. jan. 10. 22:41
figyi, ilyen tüneteket akár allergia is csinálhat.... allergológus látott már?
12. csilli62 (válaszként erre: 10. - Gyongyvirag555)
2013. jan. 10. 22:40
az adhat akinél le van adva a taj.kártya számod
2013. jan. 10. 22:38
Étkezési szokások? Kozmetikumok? Alkalmazott vegyszerek?
10. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 9. - Csilli62)
2013. jan. 10. 22:38
csodás lenne:)köszi! akkor is tud adni a háziorvos oda,ha az állandó lakhelyem pár száz km-rel arrébb van?
2013. jan. 10. 22:35
Kérj a háziorvosodtól 1 beutalót a Mária utcai Bőrklinikára.Ott mindent tudnak amire kíváncsi vagy.
8. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. jan. 10. 22:33
Nőgyógyász nem talált semmit,ciklusom teljesen rendben van.
7. kszb (válaszként erre: 6. - Gyongyvirag555)
2013. jan. 10. 22:31
kozmetológus? nőgyógyász? ciklusoddal minden ok?
6. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 4. - Reno77)
2013. jan. 10. 22:26
Én is így gondoltam,mármint h a méreganyagok miatt van. voltam vérvételen és vizeleten is ősszel- nem találtak semmit. természetgyógyászhoz is jártam nulla sikerrel.
2013. jan. 10. 22:25
góckutatást is szoktak javasolni ha a probléma visszatérő, ezt a háziorvosoddal kéne megbeszélni
2013. jan. 10. 22:21

Nem biztos, hogy bőrgyógyász kell, a tünetek méreganyag felhalmozódásra is utalhatnak.

Először egy alapos vérvétel, vizelet kéne, aztán esetleg egy egy természetgyógyász.

3. eperlevél (válaszként erre: 2. - Gyongyvirag555)
2013. jan. 10. 22:20

belgyógyásznál nem voltál még?


tesómnak akkor volt ilyen, mielőtt kiderült a lisztérzkenysége (neki az arcán nem volt semmi)

2013. jan. 10. 22:17
Van egy évek óta fennálló problémám: nagy, csúnya pattanások, főleg az arcomon, de a mellkasomon és a hátamon is. Eddig az összes bőrgyógyász csak tüneti kezeléssel próbálkozott (pl. La Roche-Posay, gyógyszertári kencék, gyulladáscsökkentők, Roaccutan,de miután ezt abbahagytam,visszajöttek a pattanások, meg nem is szeretném mérgezni magam.) Szóval tud valaki olyan bőrgyógyászt, aki lelkiismeretesen utánajár a probléma kiváltó okának és nem csak tüneti kezelést tud javasolni? Helyileg Bp lenne a legjobb, de Debrecen és Nyíregyháza is megoldható. Lehet magán is, csak végre segítsen!
2013. jan. 10. 22:17
Olyan bőrgyógyászt keresek, aki utánajár a probléma kiváltó okának (részletek lent)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook