Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Sütivel" fogytam közel 10 kilót :) fórum

"Sütivel" fogytam közel 10 kilót :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Sütivel" fogytam közel 10 kilót :)

1 2 3 4
94. júliusi (válaszként erre: 73. - Nina646)
2013. márc. 10. 10:18
Ez is jól hangzik:)
2013. márc. 10. 10:12

Amúgy azt hiszem, vmelyik női magazinban én is olvastam erről a csodasütiről.

Nekem azért lenne jó, mert gyengém az édesség.Nem eszem én sokat, de szeretk nasizni..:(

92. júliusi (válaszként erre: 85. - 2aca49b63b)
2013. márc. 10. 10:09

Konkrétan hogy történt nálad az életmódváltás?

Rám nagyon könnyen felszalad +5 kg,(most télen is) de általában le is tudom adni.

2013. márc. 10. 10:07
Jaj de jó lenne, ha sütivel tudnék én is fogyni:))
2013. márc. 10. 10:06

Bocsi a késői válaszért! Eviee, ez úgy néz ki, hogy először állati nagyra felemelkedik a süti, azért kell a félliteres bögre, majd aztán összemegy a sütés végére :) És kb akkora lesz mint egy pogácsa. (na jó, hát ez szuper hasonlat, a pogácsa akkora, amekkorára sütik...) szóval nem lesz olyan nagy, teljesen elválik a bögre falától, és közepében csücsül :) A nap további részében? Tízóraira gyümölcs, ebédre általában csirkemell, zöldésgekkel, barnarizssel, vagy akár durumtésztával, egy kis krumplival, ki kell számogatni a szénhidrát értékeket. Vacsorára fehérjét, túró, tonhal, fehérjeturmix formában. Kb :)


Niki, hát nem tudom, nekem nem lett lapos... a szódabikarbónát nem felejtetted ki? Én egyszer igen, és akkor nem jött fel.

2013. márc. 4. 08:33

Köszönet a sütireceptért,mióta olvastam nagyjából mindennap elkészítem reggelire.

A bajom csak az,hogy összeesik és egy lapos "valami" lesz belőle.

Így kell kinéznie vagy én rontom el?

88. Eviee (válaszként erre: 78. - Panda_88)
2013. márc. 3. 00:04

...és te a félliteres bögrében sütötted meg?

Mekkora süti lesz ebből???

Illetve.... érdekelne, hogy a nap további részében mit ettél?

Köszi szépen.

87. 2aca49b63b (válaszként erre: 86. - Henya)
2013. febr. 8. 00:44
Amíg rájöttem, hogy a fogyókúrák nem érnek semmit. 2010 elején kezdtem el ezeket a kúrákat és 2010 októberétől paleózok. Egyébként,ha nekem valaki megmondta volna, hogy nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani, mert ettől egészséges leszek és végleg megszabadulok a súlyfeleslegemtől, akkor nem kísérletezgetek.
86. henya (válaszként erre: 85. - 2aca49b63b)
2013. febr. 7. 17:41
Az életmódváltáshoz meg kell érni...Neked ez meddig is tartott? :-)
2013. febr. 4. 01:23

Kedves fórumozók! Miért gyötritek magatokat állandóan különböző fogyókúrákkal? Úgyis visszajönnek azok a fránya kilók, sőt még több is. Aki végleg szeretne lefogyni, az ne fogyózzon, hanem váltson életformát. Én 20 kg-tól szabadultam meg, két éve már ennek, s nem híztam vissza még 1 dkg-ot sem. Ez csak mellékhatás volt, mármint a fogyás, mert az életmód váltásom kigyógyított az összes betegségemből. Tíz évig voltam rokkant nyugdíjas, naponta 8 féle gyógyszert szedtem (szív, vérnyomás, krónikus hörghurut, nyirokrendszeri betegség, allergia, ízületi problémák). Most már nem szedek gyógyszert és nagyon jól érzem magam. Sok ismerősömnek ajánlottam a meglévő betegségeik miatt ezt az életformát. Általában kinevettek, de én meggyógyultam, ők nem, s volt aki már azóta meg is halt. Aki szeretne lefogyni és/vagy meggyógyulni, nézze meg ezt:

tenyek-tevhitek.hu

Természetesen nem kötelező elfogadni az ajánlatomat. Mindenki azt csinál a saját életével, amit akar.

2013. febr. 2. 21:13
Köszi a receptet.Ki fogom próbálni :)
2013. jan. 27. 15:23
köszike a receptet!!!!
82. henya (válaszként erre: 81. - 117b1693d0)
2013. jan. 25. 04:50
Hááát...El kell ismernem, hogy nem lenne rossz..:-D
81. 117b1693d0 (válaszként erre: 75. - Henya)
2013. jan. 24. 19:31
Pedig nagy igény lenne rá!:DDD
80. henya
2013. jan. 24. 15:01
:-)
79. panda_88 (válaszként erre: 75. - Henya)
2013. jan. 24. 14:53
Köszi a hozzászólást :) Pontosan ez lett volna a cél, amit írsz, szóval örülök, hogy valakihez azért eljutott :)
2013. jan. 24. 14:52

Kedves újabb érdeklődők, íme a recept:


40 g zabpehely liszt vagy őrölt zabpehely (a zabpehely olcsóbb, akinek van darálója, meg tudja őrölni, nekem sajnos nincs, szóval én zabpehelylisztből készítem)

1 dl folyadék (tej és víz keveréke, minimum fele-fele arányban, de lehet csak tej is)

1 késhegynyi szódabikarbóna (ki ne hagyjátok, mert szörnyű nélküle:) )

ízlés szerint kakaó (én kb. egy kávéskanállal szoktam rakni bele, szigorúan zsírszegény, cukrozatlan, fekete kakaópor, tudjátok, a cicás az jó) fahéj, rum- vagy vanília aroma, és édesítőszer

1 tojás fehérje keményre felverve


A tojásfehérje kivételével a többi cuccot összekeverjük egy NAGYOBB bögrében (az enyém félliteres). A fehérjét kemény habbá verjük és óvatosan beleforgatjuk a tésztába, lehet hogy kicsit folyékonynak tűnik, ne aggódjatok. Irány vele a mikró. Tudom, hogy sokan nem szeretik, ezen kívül én nem is használom, de erre tökéletes. 7 perc alatt sül meg max. fokozaton, és iszonyat mennyiségű vizet nyom ki magából, szóval tiszta pára lesz a mikró belülről. Töröljétek ki utána :)

A süti szépen ki fog jönni a bögréből, de célszerű utána beáztatni, mert egy óra múlva már nem lehet kivakarni.


Reggelire remek, lassú felszívódású szénhidrátot tartalmaz, plusz némi fehérjét is a tojással. Gyakorlatilag a zabkása alternatívája. Ez a tökéletes reggeli minden diétázónak :)

Persze nem tudom, mindeninél úgy sikerül-e mint nálam, más mikró, más bögre.

De remélem lesz akinek beválik!


Ja és ha valaki kikísérletezi sütőben (nekem nem lehet állítani a sütőm fokozatait, ezért esett ki ez verzió) az azért szóljon :)

2013. jan. 24. 09:59
Szia! ha megkérlek rá leírod nekem a süti receptet, amit minden reggel esszel. köszönöm szépen.
76. mohonc
2013. jan. 24. 07:42

Kérném szépen a receptet! Köszönöm!

Nagyon érdekel!!

75. henya
2013. jan. 24. 05:08

Megmosolyogtató, és elgondolkoztató, hogy egyeek milyen negatívak...:-) Számomra ez a cikk nem volt becsapás.A magyar nyelv szépsége, hogy leírva, hangsúly nélkül sok dolgot lehet a sorok közé érteni.Gondolom, panda_88 egy nagyon rosszindulatú perszóna,aki ennek a "luficikk"-nek a segítségével akarta elhitetni mindenkivel, hogy sütit zabálva olvasztotta le magáról a kilókat...:-D

Nekem az a POZITÍV üzenete volt ennek a cikknek,hogy ha fogyózol, akkor is lehet alternatívákat találni- neadj'isten egy egészéges nasi formájában, ami süti, de mégsem az.És tényleg, lehet találni ezer "fitnessz sütit" a neten, de ez egy jóindulatú közzététele volt egy saját tapasztalatnak, ami -mily' bosszantó- még be is vált...

Tehát nem morcizni hölgyek..:-)Sajnos még mindig nincs meg az a csupacsoda fincsi süti, amit a tv előtt ülve habzsolunk hetekig, és egyszercsak beleférünk a lánykori ruháinkba.Micsoda csalódás...:-D

2013. jan. 21. 09:17

Én is szoktam amúgy hasonlót "sütit" csinálni regeglire.

én natúr joghurtba keverek zabpelyhet, reszelek bele almát, rakok bele fahéjat és folyékony édesítőt, és beteszem egy nagy csészében a mikróba 3-4 persze. Mikor kiveszem, akkor ráfordítom egy kistányérra, akkor már felvette a formáját, és még visszateszem 1 percre a mikróba, hogy a teteje is kicsit összeálljon. Reggelire én mindig ezt eszem fogyókúra alatt.

2013. jan. 21. 07:18
Panda, ügyi vagy! Micsoda akaraterő. Én is szeretném elkérni a receptedet, így változó korban biza jönnek a kilók. Olvasgatván többiek hozzászólását, nem vagyok egyedűl a súlytöbblettel. Magam is úgymond lazán ledobbnék jópár kilót. No de ehhez kérem segétséged. Előre is köszönöm a recepted. Hajrá fogyjunk együtt!!!
72. 5d3893b3a4 (válaszként erre: 71. - Csutkamano)
2013. jan. 20. 17:59
köszönöm :)
71. csutkamano (válaszként erre: 70. - 5d3893b3a4)
2013. jan. 20. 11:07
Ha nincs időd az előző beírásokat végigolvasni, a 16. hozzászólásban elolvashatod panda_88 receptjét, sőt Tűzeső a 28. hozzászólásban írt egy másikat.
2013. jan. 20. 10:31

Sziasztok,


én is szeretek napközben többször bekapni valamit, mert sok a savam és muszáj napjában többször ennem.


Elkülditek nekem is a süti receptet? előre is köszönöm :))))

69. boczor
2013. jan. 20. 00:25

Légy szí nekem is küld el a receptet!

cím:terigizi@gmail.com

2013. jan. 19. 10:33
Ja és mindenképpen kipróbálom a süti receptet, már csak azért is, mert párom is a súlyával küszködik és neki mindene az édesség. :)
2013. jan. 19. 10:32

Szia!

Szeretnék én is gratulálni a sikeredhez.

Sajna nekem is apránként, minden évben felkúsztak a kilók. Amit úgy gondoltam, hogy csak edzésekkel el lehet tüntetni. Hát ez nem jött be. Sajna a kalóriákat is csökkenteni kell, úgyhogy most január 1-jén határoztam el, hogy valami diétába bele kell kezdenem.

Így nagyon örültem a cikkednek, hogy támpontokat tudtál adni. Így könnyebb lesz bele vágni és remélem azért áprilisig le megy egy 10-es, mert lagziba megyünk és muszáj jól kinéznem, mert a sógornőim mind véknyak és nem akarok én lenni a duci lány a fotókon. :)

2013. jan. 18. 19:50
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Én is szeretném a receptet!
65. jucus2
2013. jan. 15. 17:05

Szia! Én is gratulálok! :)

Nekem is ugyanilyen problémáim vannak, mint amik neked voltak. :(

Az, hogy nálam úgy működik, hogy minél szomorúbb vagyok, annál többet eszek. És pont most azon gondolkodom, hogy talán szakitanom kellene a pasimmal. :(

Szóval eléggé meghíztam az utóbbi néhány hét alatt amit csak az ünnepekre fogok :(

Kezdek depresszióba esni :(


El szeretném én is kérni a süti receptjét.

Előre is köszi :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook