Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizalom, újra fórum

Bizalom, újra (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jan. 11. 17:12
En nem tudnam megbocsajtani! Nem mondom, hogy soha senki nem csalt meg, de soha senki nem vallotta be es en se jottem ra. De tudom, hogy nem lennek kepes ujra bizni valakiben..... Ha "meg is bocsajtanek" utana menne ra a kapcsolatunk, mert nem hinnem el neki, hogy hol van, kivel van stb.... a ferjem detto, o se bocsajtana meg. Megcsalta a volt felesege es elvallt, pedig ott volt a kozos gyerek.... A masik meg nekem nem er annyit egy masikkal par ora, hogy elveszitsem miatta az eletemet! Szoval ha valaki felrelep ott valami nincs rendben a kapcsolatban!
33. 973d9d6ecf (válaszként erre: 32. - Julianne)
2013. jan. 10. 22:59
Na igen ,láttam...Jó éjt neked.
2013. jan. 10. 22:55

[link]

En ezzel a linkkel bucsuzom mara( igencsak koran kell kelnem). Mindenesetre kivanom neked es mindenkinek a legjobbakat! Ja, es a tanulason sose lehet tullenni.. ;)

31. 973d9d6ecf (válaszként erre: 30. - Julianne)
2013. jan. 10. 22:49
Igazad van ,de ezen túl vagyok ,olvasás ,tanulás,torna ,gyerekek,barátok ,barátnők,bulik.
30. Julianne (válaszként erre: 29. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 10. 22:43
Az elso veszelyes es bizonytalan, ugyanakkor kalandokkal kecsegtet, a masodik biztonsagos es kenyelmes, de unalmas. En aztan nem es senki sem tudja megmondani, mindenkinek maganak kell dontenie. En egyet megtanultam az elmult idoszakban. Az eletben nem mindig ennek, marmint a szerelemnek es a parkapcsolatnak, na meg csaladnak kell lenni a kozponti temanak. Annyi, de annyi minden van a vilagon, amit fel lehet fedezni. Onnantol kezdve hogy tonnaszamra vannak fantasztikus irok, akiknek a konyveit el lehet olvasni; idegen nyelvet/nyelveket tanulni; egyaltalan barmit tanulni; szinhazba jarni; onkepzokorbe jarni es blablabla, naphosszat lehetne sorolni... Szerintem egy embert a szerelmen kivul mas is boldogga tud tenni...
29. 973d9d6ecf (válaszként erre: 27. - Julianne)
2013. jan. 10. 22:33
Na látod ez a kérdés. Borítani, szerelmet keresni?vagy punnyadni a nagy nyugodt életben.....Ki tudná ezt megmondani?
2013. jan. 10. 22:28
A teljes bizalomnak már oda.
27. Julianne (válaszként erre: 25. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 10. 22:27
Es szerinted mi a teendo? Vagy van egyaltalan barmi teendo?
26. Julianne (válaszként erre: 23. - Őszintelány)
2013. jan. 10. 22:25
Hat azt kell mondjam, hogy ez meglehetosen elkeserito, marmint az altalad felvazolt statisztika. Ha engem valaki megcsalna, az lenne a kapcsolatunk utolso pillanata.. Mi a fenet lehet errol meg beszelni? A megcsalas gondolom valami problemanak az eredmenye. Elotte kell 'kijavitani' es nem megvarni, hogy az egyik fel lepjen, felre... Mondom, en nem tudnam elviselni! Na de igazad van, nem Tunderorszagban elunk, ahol minden szep es jo, en csak nem ertem es sajnalom is az olyan embereket, akik nem boldogok a kapcsolatukban es nem mernek lepni....
25. 973d9d6ecf (válaszként erre: 22. - Julianne)
2013. jan. 10. 22:17
Az egy kultuszfilm ebben a témában.Nem azt gondolom,hogy késő...csak hiányzik. Amíg az ember nagyon fiatal annyi minden motiválja .Külső,pénz,stb. Aztán egyszer csak felébred ,mert mi van ha tényleg csak egy életünk van ?Ha nincs több esély.Aztán elkezdi keresni azt amit nem kapott meg.Mondhatnánk unatkozik az asszonyka ? Nem, csak nem boldog...
24. f9a3485dff (válaszként erre: 22. - Julianne)
2013. jan. 10. 22:10
Istenem, de gyönyörű egy film!!!!!!!!!!:)
23. őszintelány (válaszként erre: 14. - Julianne)
2013. jan. 10. 22:08

Valóban nagyon fontos dolog a bizalom! De ennyi erővel az összes olyan kapcsolatot, házasságot ahol történt megcsalás (márpedig sajnos a legtöbb ilyen)véget kellene vetni, mert nem tudunk 100%-ig megbízni a másikba? Na akkor aztán tényleg majdnem mindenki elválna...Igaz én fiatalocska vagyok, és igen úgy érzem tennünk kell a kapcsolatért, azért írtam most is ide, hátha valakinek van valami jó tapasztalata...Minden problémát meg kell beszélni, helyre kell hozni a dolgokat, persze csak ha mindkét fél akarja, de én ezen vagyok és nem adom fel! ;) Mint ahogy van a híres mondás:

Egyszer megkérdeztek egy idős házaspárt, hogy hogyan tudják elviselni egymást 50 év után is?!

ezt válaszolták: Tudja uram, mi még abban a világban nőttünk fel, amikor ha valami nem működött, azt kijavították nem pedig eldobták!!

22. Julianne (válaszként erre: 21. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 10. 22:04
Es gondolod, hogy most mar keso? En azt hiszem, annak valahogy ugy magatol kellene jonnie... csak ugy a semmibol. Nem tudom lattad-e a filmet 'A sziv hidjai' Meryl Streep-pel. Ajanlom! ;)
21. 973d9d6ecf (válaszként erre: 20. - Julianne)
2013. jan. 10. 21:52
Igen engem a pénz motivált...Aztán jött a hiányérzet,mert kell a szerelem .Legalább egyszer.
2013. jan. 10. 21:41

Hmm, per pillanat en azt gondolom, hogy csak akkor fogok ferjhez menni, ha megtalalom az igazit, ha tenyleg szerelmes leszek (26 vagyok most, 2 eve egyedulallo...). Bar mondom, a fene se tudja hogy mukodik ez, lehet en vagyok tul optimista. Ellenben szerencsere nehany pozitiv peldat is lattam, igy azt gondolom, hogy nem lehetetlen... :)

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de en nem ertelek. Miert mentel ferjhez masodszor is olyanhoz, akibe nem voltal szerelmes. Azt mondod, jo ferj, sokat keres. A penz az, ami motivalt? Megegyszer mondom, en csak kivancsi vagyok, kerlek ne vedd sertesnek a kerdeseimet! :)

19. 973d9d6ecf (válaszként erre: 18. - Julianne)
2013. jan. 10. 21:24
Nem ,nem voltam.Soha nem.Nem is mindenki lehet.Vannak gyerekeim,három az elsőből ,egy a másodikból .A férjem nyolc évvel fiatalabb.Talán szeret nem tudom.De jó férj ,sokat keres...Mindent értünk.De nekem kell az eget rengető szerelem...Vagy soha nem kaphatom meg??
18. Julianne (válaszként erre: 17. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 10. 21:20
Akkor sem voltal amikor ferjhez mentel? Vagy voltal, csak elmult? Gyerekeid vannak? Vagy hogy van ez? Kerlek ne haragudj, ha tul indiszkret vagyok, de kivancsi vagyok masok elmenyeire, tapasztalataira.
17. 973d9d6ecf (válaszként erre: 16. - Julianne)
2013. jan. 10. 21:07
Nem,nem vagyok boldog.Mert férjhez mentem ugyan de szerelmes nem vagyok....
16. Julianne (válaszként erre: 15. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 10. 20:57

Hmm, hat vegulis jobb keson mint soha... :) Hany es hany olyan parkapcsolat letezik ami csak azert van, mert ugy az egyszeru es kenyelmes... :(

Remelem azota minden rendben es boldog vagy! ;)

15. 973d9d6ecf (válaszként erre: 14. - Julianne)
2013. jan. 10. 20:51
Dehogynem totál pazarlás.De mit tudja azt az ember huszonévesen..???Ne félj azóta ezt megtanultam...
2013. jan. 10. 20:43

Na igen, de hogy van az, hogy akar 10 evet is le lehet huzni egy olyan ember mellett, akiben nem tudunk tobbe megbizni, akit nem szeretunk? Ez nem az elet elpazarlasa? (gabyka 41, ne haragudj, nem kritikanak szanom, egyszeruen csak nem fer a fejembe...)

En azt gondolom, hogy az egyik legfontosabb dolog, hogy meg tudjunk bizni a masikban, tudjunk ra tamaszkodni es orulni is tudjunk egyutt. Ha ez nincs meg, akkor ott baj van, ha baj van, meg kell keresni a hibat. Ha lehet, ki kell javitani, ha nem, akkor fel kell adni, de en nem latom ertelmet az egyutt "szenvedesnek". Az csak idopocsekolas... Vagy en latom rosszul? Tul optimista vagyok?

13. 973d9d6ecf (válaszként erre: 12. - Őszintelány)
2013. jan. 10. 20:12
Mindegy is,szerintem.Mert ami az enyém az az enyém.Nem akarok osztozni vagy ha igen ,akkor már nem is kell....mehet..
12. őszintelány (válaszként erre: 11. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 10. 18:44
Egyik eset sem egyszerű, de a lelki dolog az azért szerintem jobban megviselhet egy szerelmes embert, mivel ilyenkor még jobban eltávolodnak egymástól, hiszen a mindennapjait, örömét, bánatát és párkapcsolatát is a harmadik féllel beszéli meg! Ez egy plusz rosszul eső érzés, a testi dolok mellett....
11. 973d9d6ecf (válaszként erre: 10. - Őszintelány)
2013. jan. 10. 18:40
Hát lelki vagy testi oly mindegy.Mást akart ,ha röpke 5 percre is.....
2013. jan. 10. 18:34
Jó 5 éve vagyunk együtt és 3 év telt el azóta, de sajnos elfelejteni nemtudtam! Nálunk kicsit bonyolult a helyzet, mivel Ő nem vallotta be, szerinte csak jó barátok voltak (lelki megcsalás)! Így a mai napig rossz érzés van bennem... :(
9. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2013. jan. 10. 09:38
Az első férjem akivel 10 évig éltem ,az első évtől megcsalt folyamatosan.A 3.-évtől már nem nagyon érdekelt.De elváltak útjaink.Szerintem nem lehet megbocsájtani sem feledni,ja és nem jön vissza a bizalom vele szemben, nem.Persze ha nagy a szerelem a részedről akkor megpróbálhatod mert lehet csak egy botlás volt.Még akár sikerülhet is.
2013. jan. 9. 22:47

Nem mindegy, hogy "milyen" az a hűtlenség; ha csak egy kaland, érzelmek nélkül, sokkal könnyebb szemet hunnyni felette, pláne ha tényleg csak egyszeri alkalom.


Ha már viszony, érzelmek vannak, az már gázosabb helyzet :S de közösen bármin át lehet lendülni.


És fontos hogy nem csak a hűtlennek kell kepeszteni a megbocsátásért, a megcsaltnak is önvizsgálatot kell tartani, a megcsalás nem jön derült égből -szerintem-

7. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2013. jan. 9. 22:29

Nálunk 1 év telt el. Együtt vagyunk, de nekem eddig nem sikerült rendeznem magamban a dolgot, nagyon sok probléma adódik kettőnk közt ennek következtében.

Meglátásom szerint hiába szeretem,imádom, és hiába próbál meg másképp viselkedni,éreztetni a dolgokat, ha ezt nem tudom rendezni magamban és a problémáink 80%-át továbbra is ez teszik ki, meg vannak számlálva a közös napjaink...

6. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2013. jan. 9. 21:45

Magadat kell agyilag átrendezni!

Rájönni hogy mily jelentéktelen dolgon rágódsz.

5. 89f0630ffb (válaszként erre: 4. - Júliusi)
2013. jan. 9. 19:56
:) :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook