Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » RIP:60, próbálta már valaki a használatát? fórum

RIP:60, próbálta már valaki a használatát? (beszélgetős fórum)


14. Astartes (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. máj. 12. 19:27
És sokkal több anyag is érhető el hozzá; bár ezek egy az egyben átvihetőek a Rip:60-rs :)
2013. máj. 12. 18:04
A párom a TRX-et nagyon jòl ki tudja használni,azt mondja nagyon jò,tartòs és nagyon sokrétű,ahhoz a könyv is elég jó,én is néztem.
12. Astartes (válaszként erre: 11. - CrossFitMan31)
2013. máj. 12. 16:53

Szia CrossFitman31,


Nekem mind a kettő van, és próbáltam is őket :) Tényleg masszívabb a Rip:60, bár vannak gyenge pontjai, pl. a markolata műanyag, és elég vaskos. Kicsit csúszósabb, viszont sokkal jobban dolgozza a fogáserőt. A Rip:60-on mindent meg lehet csinálni, amit a TRX-en, plusz az elcsúszó szárak miatt egy csomó egyéb gyakorlatot is; én mostanában ezt használom (mármint a Rip:60-at:)).

A DVD szett őszintén szólva csapnivaló, a gyakorlatok elég vacakul vannak kivitelezve, az instruktor se tűnik úgy, mintha igazán értene hozzá, ráadásul a 8 hetes program nagy része saját testsúlyos gyakorlatokból áll, néha egy kis beiktatott felfüggesztéses munkával. A zsírégetős és az MMA-s dvd jóval igényesebb gyakorlatsorokat mutat be. Ezzel együtt ha van némi rutinod a felfüggesztéses edzésben, ki tudsz dolgozni magadnak egy nagyon jó programot, ami haladó szinten is kihívást jelent.

2013. márc. 6. 12:13

Sziasztok!


Melyiket vegyem?

[link]

[link]


Próbálta már valaki a rip60-at?Majdnem harmadannyiba kerül mint a TRX és masszívabbnak néz ki, ingyen edzés dvd-k stb.

Vélemény?


Viva CrossFit

10. Krisz42 (válaszként erre: 9. - Shocki)
2013. jan. 10. 17:28
Igen,otthon végezheted.A könyv címe is ez,csak az kell hozzá és alaposan le van írva minden,mi,miért,hogyan.Egyszerű gyakorlatok a kezdő szinttől és tényleg használ,talâltam sok embert,volt aki írt blogot-előtte kondizott-leírta,h a konditól fájó izületei is helyrejöttek.Az órákèrt fizetni kell,ezt akkor csinálod,mikor időd van rá,kezdetben nem is igényel sok időt és aki most kezdte,az is dicséri.Ami nagyon fontos,egészéges,minden izmot,izületet erősìt,a gerictartó izmokat is,gyôgyulásban is segìt.
9. Shocki (válaszként erre: 7. - Krisz42)
2013. jan. 9. 15:05
Milyen az a fegyencedzés? Otthon is lehet végezni? Nem ismerem.
8. Shocki (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2013. jan. 9. 09:37

Természetesen nem kell megvenni :)

Vannak olyan fitnesztermek, ahol tartanak RIP:60 órákat.

Én most kezdtem el, és bár nem a legkönnyebb óratípus, nagyon jól fejleszti az izmokat.

7. Krisz42 (válaszként erre: 4. - Shocki)
2013. jan. 8. 23:07
Nekünk van itthon TRX,de én inkább a fegyencedzésre szavazok,mertsokkal egyszerűbb és a 2.részben azzal is lehetvaz oldalsó izmokat is edzeni.Ráadásul a T R X-nél is nagyon oda kell figyelni,mert könnyű a sèrülés,ha nem jól tartod magad.A párom izmos,ő jól tudta használni,de nekem túl megerőltető,ha belekezdek,nincs fokozatosság annyira.Nekem a fegyenc jobban megy,szerintem az idősebb,főleg az aluledzett korosztálynak nem annyira praktikus.
6. kerkira (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2013. jan. 8. 23:00
:D ez nagyon jó!!!!
2013. jan. 8. 22:35

De lelkem, ez eleve 24 ezer körüli, ennél olcsóbban is lehet edzeni, bármi legyen is a neve!

Meg se nézem részletesen, bocs.

2013. jan. 8. 22:32

Nem, nem :) Itt most a hevederes edzésre gondoltam. Keress rá a googleban, meglátod miről van szó.

Kíváncsi vagyok a véleményekre! :)

2013. jan. 8. 22:05
Nem tudom, mi ez, de azt hittem, 60 évesen halt meg valaki. (R.I.P. a szokásos rövidítése a Requiescat in pace, Nyugodjék békében-nek.)
2013. jan. 8. 21:51
Vélemények? Próbálta már valaki? :)
2013. jan. 8. 21:50

"A rip:60 funkcionális tréning eszköz, mellyel erőt, egyensúlyt, hajlékonyságot és az ún. core izmok stabilitását tudod fejleszteni.


A rip:60 a korábban megismert TRX heveder továbbfejlesztett változata. A TRX-ben ismert gyakorlatokon túl oldalirányba mozgatható hevederek segítségével sokkal több gyakorlat végezhető.


Egy olyan új edzésforma, melyhez a saját testsúlyodat kell használod, így a súlyzós edzésekre jellemző erő, és a főként kardio edzésekre jellemző állóképesség és a zsírégetés hatékonysága is növekedni fog.


A rip:60 gravitációs eszköz a világon a legsokoldalúbb, legkényelmesebb és leghatékonyabb módja, hogy tested gyorsan a maximális kondícióba hozd. Több, mint 300 izomépítő, alakformáló és zsírégető saját testsúllyal végzett gyakorlatok végezhetők el vele.


Készülj fel, hogy megszabadulsz pár kilótól, formálod hasizmod, feszesebbé és formásabbá varázsolod karod, lábad alakját és farizmodat!


Legyél kezdő vagy haladó, a gyakorlatokat a saját fittségi szintednek megfelelően tudod végezni.


Előnyei:


rendkívül széles felhasználhatóság, erőt és állóképességet fejleszt egyszerre


folyamatosan dolgoznak a stabilizáló izmok


változatos, élvezetes edzést tesz lehetővé


mivel számtalan szögben végezhetők a gyakorlatok, ezért az izolált mozdulatokkal szemben sokkal több izomrostot stimulálnak


esztétikus!,funkcionális izmokat fejleszt, továbbá rendkívül intenzív edzést tesz lehetővé, ezáltal felpörgetve az anyagcserét.Csökken a testzsír és nő az izom-százalék.


funkcionális tréning, sok izom dolgozik egyszerre (fokozott kalória égetés)

"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook