Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - 2 éves (4 órába lejelentett) munkaviaszony után nekem mennyi táppénz jár?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Egyéb babás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

3. Kbeuska2013-01-08 17:24
Sziasztok!Nekem az a kérdésem lenne,hátha van itt hozzáértő,vagy aki tudna nekem segíteni :)
2009 októberében született a kislányom,azóta tgyás,gyed,gyesen voltam.Novemberben megszűnt a gyesem,most nem kapok semmit csak a családi pótlékot,a felgyülemlett fizetett szabijaimat se vettem ki eddig...A munkaviszonyom nem szakadt meg,mivel szeptemberben teherbe estem...Jelenleg 18hetes terhes vagyok,mi lenne nekem a megfelelő választás?!Elmehetek táppénzre most,vagy azt a gyesemből számolnák ki vagy hogy ?Vagy az utolsó megállapított bejelentett béremből?!Vagy vegyek ki szabit és utána táppénz?!(95000 bruttóm volt 2009-be amikor eljöttem szülni)Vagy mit,hogy csináljam hogy ne jöjjek ki rosszul belőle majd a tgyás gyed idejére?!De azért most még fél évig jó lenne valami kis pénzt is kapni....Van valakinek valmi ötlete,tanácsa???megköszönöm,ha segítetek mihez kezdjek....Üdvözlettel:Bea

2. evamaria08032013-01-08 16:24
[link]

1. alma772013-01-08 16:17
Sziasztok !

Az lenne a kérdésem, hogy 2 éves (4 órába lejelentett) munkaviaszony után nekem mennyi táppénz jár ?
Jár egyáltalán ?

köszönöm a választokat!