Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik nyelviskolát ajánlod Székesfehérváron angol nyelvtanulásra? Miért? fórum

Melyik nyelviskolát ajánlod Székesfehérváron angol nyelvtanulásra? Miért? (beszélgetős fórum)


7. b36166b928 (válaszként erre: 6. - Rinike)
2014. ápr. 28. 13:05

Ház az szép! Én nagyon csalódtam a nyelviskolákban. Jártam egy darabig Dunaújvárosba, ott nem beszéltettek, pedig csak 5-en voltunk, mégis csak 1 vagy 2 emberrel beszélgetett...

Az Alba Pro - talán mert Támopos lett volna - vissza aakrt rakni kezdő szintre.

Az Unió Nyelviskola se olyan, mint régen, egy ember miatt sokszor elmaradt a szombati angol tanfolyam, így nem lehet nyelvet tanulni, hogy egyszer megyek, aztán 2 hétig semmi...

Úgyhogy most magántanárhoz járok. Persze drágább, mint egy tanfolyam, de a saját tempómban haladunk, nem maradnak el az órák, vagy csak átrakjuk másik napra és beszéltet :)

úgyhogy én amondó vagyok, hogy a magántanár drágább, de tuti jobb!

6. rinike (válaszként erre: 5. - B36166b928)
2014. márc. 13. 14:05

Képzeld nekem még azóta sem javították ki, pedig február 3-án írtam. Azóta két hetente rájuk telefonáltam, de mindig csak ígérgették, hogy visszahívnak, meg e-mail-ben elküldik, de soha nem csináltak semmit. Ma felhívtam őket, hogy elhoznám, és megnézetném mással a szintfelmérőmet. Elnézést nem kértek, csak annyit mondtak, hogy holnap 9-től 5-ig mehetek érte.

Természetesen ez az eljárás a róluk alkotott véleményemet is döntően meghatározza...

2014. febr. 11. 08:47
Kb. 1 hét, ha jól emlékszem...
4. rinike (válaszként erre: 3. - B36166b928)
2014. febr. 7. 10:57
Mennyi idő után kaptál értesítést a szintfelmérőről? Én hétfőn írtam az Albapro-nál, de még semmi választ nem kaptam.
2014. febr. 7. 07:36

Albapro: a Támop-os szintfelmérőn jócskán leértékelték a tudásomat. Nem is jelentkeztem.

UNIó Nyelviskola: elég gyöszösen megy már itt is a tanfolyam, sokszor elmaradnak az órák vagy a tanár, vagy 1-2 diák miatt... persze nekem ki kellett fizetni azt az első órát is, amire kezdéskor nem tudtam elmenni...


Asszem maradok a magánóráknál, sokkal jobbak!

2013. jan. 22. 08:48
Az Alba-Pro Nyelvstúdióról mi a véleményetek?
2013. jan. 8. 10:46
Szeretnék angolt tanulni. Egyszer az alapfokig eljutottam, de azóta nem sokat használtam. Most középfok a terv. Melyik nyelviskola jó árban, minőségben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook