Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan jelentkezzek így munkaügyben? fórum

Hogyan jelentkezzek így munkaügyben? (beszélgetős fórum)

9. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 6422ab0c81)
2013. jan. 8. 16:28

Amit én megtanultam, az az, hogy megfogod a fényképes önéletrajzodat, bebattyogsz vele személyesen, kéred az üzletvezetőt, akinek elmondod, hogy mi ügyben jöttél és odaadod neki az önéltrajzod.

Telefonálni bárki tud kényelmesen otthonról.

Ha bemész személyesen, kedvesen, mosolygósan, akkor rögtön kapnak rólad egy "képet", és látják, hogy dolgozni akarsz igazán, mert nem voltál lusta bemenni.

Az állások nagyon kis százalékát hirdetik meg, mert pont az ilyen "beesett" önéletrajzokból válogatnak.

Engem volt, hogy több, mint fél év után is hívtak egy-két helyről, hogy alkalmas-e még.

8. kisj
2013. jan. 8. 07:49
Akár személyesen is elmehetsz.
7. 6422ab0c81 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2013. jan. 7. 22:53
Hát igen, reménykedem :D
6. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - 6422ab0c81)
2013. jan. 7. 22:50

Én sem jelentkeztem egy ideig csak olyan helyekre,ami meg volt hirdetve.Aztan parom nem hagyott h hivjam fel ezt is azt is,hatha van valami.Neki igy jott ossze a regebbi munkahelye.Es felhivogattam,nem egyet,hanem kb 20at....

Természetesen nem jartam sikerrel,de vannak meg veletlenek.:) Max kedvesen azt mondjak h neeem,nincs sajnos...ennnyi:)

5. 6422ab0c81 (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2013. jan. 7. 22:46
Okésokés :) Izgulok kicsit, mert eddig mindig csak meghirdetett állásokra jelentkeztem, de nem látok benne nagy sikereket, úgyhogy időszerű saját kézbe venni
4. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - 6422ab0c81)
2013. jan. 7. 22:41

Azért kell őt kérni.

Nem kell mondani,hogy miért...annyit kell mondani,hogy az uzletvezetovel szeretnel beszelni.

3. 6422ab0c81 (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2013. jan. 7. 22:36
Az a bajom ám, hogy átgondoltam ezt így én is. A szituáció könnyen lehetséges, hogy a pultban felveszi egy eladónő, aki úgysem tud érdemben hozzászólni (bár hallottam már olyanról is, hogy nem akar, hiszen ő konkurenciát lát benned, ha állás után érdeklődsz), az üzletvezető telefonszámát pedig nem tudom, hogy mennyire adják meg :(
2013. jan. 7. 22:34

Felhivod a kozpontot es megkerdezed hogy abban az adott városban van e jelen pillanatban munkalehetoseg a ceguknel?

Vagy felhivod a konkret boltot,keres az uzletvezetot es megkerdezed tole.

Ha azt mondjak nincs,kerj egy email cimet,amire elkuldheted az Oneletrajzodat,h ha lenne esetleg felvetel..........

2013. jan. 7. 22:31
Szeretnék egy üzletláncos nagy cipőbolt egyik nagyvárosi üzletében dolgozni. Nem hirdettek konkrét állást, én mégis megpróbálnék jelentkezni. A honlapjukon csak egy központi telefonszám van, az sem állásügyben... Hogyan beszélhetnék olyannal, aki érdemben hozzá tudna ahhoz szólni ahhoz, ami engem érdekel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook