Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szakdolgozatomhoz szeretnék mindent megtudni a kamaszkorról. Tudtok benne segíteni? fórum

A szakdolgozatomhoz szeretnék mindent megtudni a kamaszkorról. Tudtok benne segíteni? (tudásbázis kérdés)


6. mamcili (válaszként erre: 5. - 1b2d7e91c0)
2013. jan. 13. 11:41
Kamaszkorodról te is tudsz mesélni ;)
5. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 4. - Mamcili)
2013. jan. 13. 11:32

Örülök,hogy sikerült!:)


Remélhetőleg,lesz hozzászólás,én speciel nem szolgálhatok érdemi hozzászólással,példás kamasz voltam!:)

4. mamcili (válaszként erre: 3. - 1b2d7e91c0)
2013. jan. 13. 11:21

Köszi az ötletet, de már kész van... Nagyon rövid időt kaptunk rá... gondoltam a hozzám érkező dolgokkal kibővítem, de sajna nem érkezett érdemi hozzászólás...



Viszont átalakulhat a kamaszkort érintő dolgokra, szülői és kamasz szemmel...

Mit szóltok...


Én pl: kamaszként mindig lázadtam az ellen, hogy hiába teszek jót, azt nem értékelik, de ha hibázom, azt "éles késsel" vágják át, mintha hatalmas bűnt követtem volna el... pedig csak pl.: egy leckét nem írtam meg...

3. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 2. - Mamcili)
2013. jan. 9. 14:01

Csak egy apró gondolat...,amit a doktornénik és a tanárnénik,szakemberek írnának azt minden szakkönyvben megtalálod!(Rasburg Jenő)


Talán a szülői hozzászólások kerekebbé tennék a munkádat,kicsit tartsd életbe a fórumodat!:)

2013. jan. 7. 22:11

leginkább doktornénik, tanárnénik és egyéb hasonló területen jártas szakemberek segítségét szeretném kérni szakdolgozatomhoz...


Kamaszkorról szeretnék mindenfélét megtudni, mit mondanak normális fejlődésnek, mikor kell figyelni valamire, hogyan segíthetünk...

mindenféle területen, akár privát üzenetet is küldhettek. Köszönöm a sok segítséget előre is!

Igyekszem utána olvasni, de szerintem sok egyéni tapasztalat is segíthet abban, amik a szakkönyvekben is le van írva...

2013. jan. 7. 22:07
Kor jellemzők és egyebek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook