Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Budapest X. kerületében található Bajcsy kórházban kit ajánlanátok szülészorvosnak és szülésznőnek? fórum

A Budapest X. kerületében található Bajcsy kórházban kit ajánlanátok szülészorvosnak és szülésznőnek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. jan. 6. 19:44
Dr. Gyopár Ernő, csak ajánlani tudom.
55. hedie
2015. szept. 4. 06:53
Én kétszer szültem a Bajcsy-ban, először Rostás Zsófia, aztán Fülöp Ilona volt a szülésznőm. Mindketten nagyon jók, csak ajánlani tudom őket. A doki az "külsős" volt.
54. Karyka
2015. szept. 3. 22:36
Ha van kedved csatlakozz a fészen a bajcsys kismamák és anyukák csoportba! Ott minden dokirol találsz infókat, szülésznőkről is és úgy egyáltalán mindenről :)
2015. aug. 30. 14:06

Sziasztok!



Szült esetleg mostanában valaki a Bajcsy kórházban? Melyik orvost ajánlanátok?


Köszi :)

2014. dec. 14. 21:32
Nekem Dr Toldi László volt a legszimpatikusabb
51. Cirmi3 (válaszként erre: 46. - Badcat001)
2014. máj. 22. 15:42
Voltam Dr Gyopár Ernő rendelésén. Nagyon szimpatikusnak tűnt első látásra. Megyek hozzá jún. 06.-án 12. hetes genetikai ultrahangra.
50. Karyka
2014. ápr. 29. 17:32

badcat nem úgy kell elképzelni,hogy hetente bementem különböző dokikhoz :)

1-2 év alatt voltam többnél,terhesség,vetéklés,kontroll, rákszűrés, öszejött pár alkalom.

49. Cirmi3 (válaszként erre: 46. - Badcat001)
2014. ápr. 29. 15:24
Persze, majd írok véleményt, remélem szimpi lesz, mert nincs kedvem több kört futni ez ügyben!
48. Badcat001 (válaszként erre: 47. - Karyka)
2014. ápr. 29. 14:31
Csak besétáltál és megvizsgáltattad magad?
47. Karyka
2014. ápr. 29. 10:37
Én terhesség előtt voltam vagy 5 dokinál mire kiválsztottam az én stílusomhoz megfeleő szakértelmet és embert;)
46. Badcat001 (válaszként erre: 45. - Cirmi3)
2014. ápr. 28. 16:33

Megtennéd, hogy majd megosztod a tapasztalatod? Mi még csak most tervezzük a babát, de jó lenne már úgy készülni, hogy tudom hova megyek majd.

köszönöm

45. Cirmi3 (válaszként erre: 44. - Grenik)
2014. ápr. 28. 15:02
Köszönöm szépen az infókat! Én a Ferenczy doktorhoz jártam régen, de benne nagyot csalódtam. gyopár doktorhoz kértem időpontot, május 9.-én megyek hozzá, akkor már 7. hetes leszek. Remélem nem okoz csalódást... :-)
44. grenik (válaszként erre: 43. - Cirmi3)
2014. ápr. 26. 13:55
Szia! Bnőm hozzá jár meg van elégedve vele. Én Toldi Lászlóhoz járok ő is nagyon rendes!
43. Cirmi3
2014. ápr. 17. 16:18
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni Tőletek, hogy melyin nőgyógyászt ajánljátok a Bajcsyban? Dr Gyopár Ernőről sok jót olvastam. Valaki ismeri?
42. Karyka
2013. márc. 28. 19:39
Huha, akkor egy hónap kb:) Akkor majd hamarabb meséled el az élményeidet:)
41. Márti86 (válaszként erre: 40. - Karyka)
2013. márc. 28. 11:10
május 6, de a lepény is meg a méhszáj is úgy áll hogy a dokim azt mondta készüljek min. 2 héttel előbbre. :)
40. Karyka
2013. márc. 27. 18:23
Május 27-re avgyunk, mához 2 hónap:) így nekem a május a tuti:) Te?
39. Márti86 (válaszként erre: 38. - Karyka)
2013. márc. 27. 15:04

Lehet hogy májusban még találkozni is fogunk, bár nekem az április valószínűbb lesz..

Mikorra vagy kiírva?

38. Karyka
2013. márc. 22. 11:04

Szia Márti!


Gyopárt nem ismerem. Biztos jó:) Nem is értem minek mennek az emberek csecsemőkkel foglalkozni, ha nem olyan a természetük.

megkérdeztem, tápszert adnak hozzátáplálásként 24 óra után és igen vinni kell hálóinget hiány esetére.

37. Márti86 (válaszként erre: 29. - Karyka)
2013. márc. 21. 21:41

Én is májusban fogok szülni szintén a Bajcsyban. :) Dr. Gyopár Ernőnél. :)

Az elsőt is ott szültem, a szülésznő nagyon aranyos és kedves volt viszont aki váltotta az egy minősíthetetlen tajparaszt volt.:S

A csecsemősökről én sem tudok sok jót mondani kb 1 normálissal találkoztam..

36. grensa (válaszként erre: 35. - Karyka)
2013. márc. 3. 23:56
Cukros vizet egyetlen (császáros) anyukánál láttam, de végül nem is adta oda a babának. (Talán azért kapott, mert a császár után x óráig nem kelhetnek fel? passz). Bentlét alatt a babára adnak ruhát, takarót, de vihetsz sajátot is, csak akkor figyelj rá és szólni kell, hogy az saját...különben elkavarodik. Szülésnél elvileg adnak hálóinget, de ha telt ház lesz (mint pl amikor én is szültem) akkor elfogy :) és marad a saját.
35. Karyka
2013. márc. 3. 19:37
Köszönöm a választ. Cumisüveget viszek mindenképp. Az viszont jó, hogy nem cukrosvizet adnak nekik:) Remélem jön tejem annyi amennyi neki kell majd.
34. grensa (válaszként erre: 33. - Karyka)
2013. márc. 3. 14:54
Alapvetően nem adnak semmit... ha kérsz, akkor adnak forralt vizet, hogy mégis legyen valami, ami lötyög a baba hasában :) de az újszülötteknek (ha időre érkeznek) van annyi tartalékuk, hogy egy-egy csepp tejjel is simán elvannak. Szoptatásban, fejésben is tudnak segíteni, ezzel inkább estefelé próbálkoznék, amikor már nincs őrültek háza. Tápszert csak akkor adnak, ha ezt Te kéred (előtte azért kikérdeznek miért kéred, és tanácsolnak ezt-azt), és aláíratnak hozzá egy papírt, kérdezés nélkül nem. Cumisüveget vigyél :)
33. Karyka
2013. márc. 3. 08:16

Hátha kifogok valaki normálisat! Alapjában véve harcias és határozott vagyok, főleg a fiamért:) de ott nem tudom még ugye milyen állapotban leszek ehhez:)

Ne hari azt meg tudod mondani mit adnak a babának, ha nincs vagy kevés a tej még?

32. grensa (válaszként erre: 31. - Karyka)
2013. márc. 2. 22:47

Szia Karyka!

Én nem jártam szülésfelkészítőre, így nem tudtam mi a "szokás". Első este be lehet adni a babákat, én is így tettem. Mikor becsöngettem, a csecsemős kb visszaköszönés nélkül annyit mondott, hogy 6-ra lehet érte jönni. Másnap reggel 6:10-re értem (a folyosó túlsó végéről) oda, "kedves" szúrós tekintetet kaptam a késésért...

Ha tudod mit akarsz, és határozott vagy, nem lesz gond (főleg, ha kifogod azt az egy-két tényleg nagyon kedves csecsemőst). Végülis a csecsemősök a csecsemőkért vannak ott...ha az anyukának kell a segítség, azt az anyukának kell "kiharcolnia".

31. Karyka
2013. márc. 2. 19:14
Jajj már kezdek félni a csecsemősöktől,mindenhol negatívat olvsaok róluk:( biztos meggyepálom ha nem úgy bánik az illető a babámmal!
30. grensa (válaszként erre: 28. - Vica_m)
2013. márc. 2. 00:52

Szia vica_m!

Én január végén szültem Kubicsek Tamásnál, és csak jót tudnék mondani róla. Biztatott, amikor már annyira kifáradtam, hogy kezdtem feladni. Úgy varrt össze, hogy másnap törökülésben ültem az ágyon (szerintem ez sem utolsó dolog). Minden nap rám nézett, utolsó nap még egy lelkizős beszélgetés is volt. Ha fogok még szülni, akkor csak vele/nála (és a választott szülésznővel). Amúgy Kubicsek Tamást az eddigi hallomások alapján vagy nagyon szeretik, vagy nagyon nem, de ez inkább a személyiségére vonatkozik. Sztk-ba és magánrendelésre is jártam hozzá.

A Bajcsy szerintem nagyon jó, kivéve a csecsemősöket... csak rájuk hallottam panaszt...nekem sincs velük (nagyon-nagyon nincs-90%ban) jó tapasztalatom, de ezt leszámítva mindenki rendes, kedves, segítőkész.

29. Karyka
2013. febr. 20. 15:21

Szia Vica!


Én májusban fogok a Bajcsyban szülni. Kubicsek nem az orvosom, de sok ismerősöm jár hozzá,gondolom annyira nem lehet rossz.:) Annyit tudok mondani,járok szülésfelkészítő előadásokra, a kórházba és nagyon szimpatikus amiket elmondanak(természetes,zavartalan szülés hívei) valamint körbevezettek már a szülő-és vajúdószobákon, azok is nagyon korrektek voltak, mindenféle alternatív lehetőséggel felszerelve!

28. vica_m
2013. febr. 20. 10:58
Sziasztok! Friss infója nincs valakinek a Bajcsy szülészetéről? Dr. Kubicsek Tamást ismeri valaki? Senki nem szül/szült ott ?
27. Karyka
2013. jan. 22. 10:09

Hát a rákszűrés miatt még lehet kapok egy nagy lecseszést tőle:( Egy éve volt rákszűrésem egy idióta doki akkor vette le mikor 5 hetes voltam és bementem,hogy barnázok. Levette onnantól már véreztem és vesztettem:(

Elmondtam ezt Mosonyinak,azt mondt akkor a 12hét után csináljuk,de akkor is barnáztam egy hétig most,hát a fene sem mert szólni:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook