Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » TELC nyelvvizsgához tudtok olyan oldalt vagy ötletet ami segíti a felkészülést? fórum

TELC nyelvvizsgához tudtok olyan oldalt vagy ötletet ami segíti a felkészülést? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 3. 18:12

Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe:

Július 5-én, pénteken, délelőtt INGYENES TELC PRÓBAVIZSGA lesz, németből és angolból, alap és középfokon szóban.

Aki eljön megismerheti a vizsga szóbeli felépítését, időkorlátokat, kérdéstípusokat és azonnali értékelést kap! Bővebben: Métisz Nyelvstúdió(16.kerület)

2013. jan. 7. 16:23
Amikor én csináltam gyorstalpalóra jártam, de így is csak másodszorra lett meg az írásbeli miatt. A TELC szóbeli mindenkinek megy általában elsőre, az írásbeli már inkább szerencse kérdése... eléggé becsapós-félrevezetős feladatok vannak..
2013. jan. 7. 15:38

Megvettem a gyakorló könyvet azt bújom az írásbeli részhez. 3 éve angoloztam utoljára így egy picit félek tőle. Most ültem le kérdéseket gyártani, hát eléggé megritkult a szókincsem, de reménykedek.

A teszteknél 10/5 jó, ez így nem elég a 60 % hoz.

2013. jan. 7. 13:37
Sajnos tételekkel nem tudok szolgálni, de ugyanezen voltam és olyan egyszerű témákat kaptunk... ki a kedvenc énekesed, zenekarod, milyen háziállatod van stb... csak az írásbelire készültem, és simán meglett ez is:) szóval ne izgulj :) nem tudom a könyv megvan-e hozzá, de abban is vannak témák, szerintem nem fogják túlvariálni..
2013. jan. 7. 13:20

Sziasztok!

SOS! TELC B2 angolnyelvvizsgám lesz a jövőhétvégén. Szóbeli részéhez keresek tételeket kidolgozva.

Nem jártam tanfolyamra, ha tudtok esetleg tétel címeket írni, prezentáció címeket, bármilyen segítség jól jönne. (diplomához kell a nyelvvizsga, nagyon fontos lenne)

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook