Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jó telefon a Samsung Galaxy mini 2? fórum

Jó telefon a Samsung Galaxy mini 2? (tudásbázis kérdés)

2013. dec. 6. 19:57

Nekem is ilyen telefonom van. Ez tetszett meg annak idején, mikor vettem, de ma már lehet, másmilyet vennék ugyanebből a márkából. De még nem tudok másikat venni, mert ezt a mostanit részletre vettem, és még elég sok van belőle.

A készülékkel kapcsolatban annyit írhatok, hogy igaz, hogy netezés közben hamar lemerül az akkumulátor, de meg vagyok elégedve a készülékkel. 1 éves lesz a telefon, és még nem volt szervizben.

13. nana06 (válaszként erre: 10. - Eandi78)
2013. jan. 7. 22:13
még nem volt okos telefonom...kicsit tartok is tőlük. Nem szándékozom sokat nyomogatni, nyűzni vonni....eddig nem is volt net a telefonomon. Most hogy hirtelen elromlott a másik, így el kellett kezdenem nézegetni ezeket, és ez volt az, amin megakadt a szemem. Nem sokat értek a telefonokhoz...igazából nagyon valószínű, hogy ki sem fogom használni, azt hogy okos telefon...
2013. jan. 7. 21:17
egyébként ezt még azok is leblamálták akik a Samsungnál dolgoznak, beszéltem egy-kettővel, igaz nekem konkurencia de van olyan Samsung ami tetszik :)
11. 25800e2d09 (válaszként erre: 9. - Nana06)
2013. jan. 7. 21:15
a válasz: android 2.3... és asszem nem frissíthető. 4.0.4-em van és így is nyekereg néha pedig a vas nem gagyi 1.4 GHz processzoros és nem 800 Hz mint a mini 2
10. eandi78 (válaszként erre: 9. - Nana06)
2013. jan. 7. 19:31

Sony okostelefon volt? Melyik típus? Ha azon is android volt és nem volt vele bajod...

Hardverileg nagyjából ugyanaz a htc és samsung. Szerintem htc jobb telefonokat gyárt, de az nem jelenti azt, hogy kevesebbet fagy, mint samsung. Android miatt fagynak. Elég rendes hardverigénye van és ha telipakolják a telefont programokkal fagyni fog. De az se kell, hogy telipakolják. Próbáltam kicsit erősebb androidos telefont, az ugyan nem fagyott, de meg-megakadt és elég volt hozzá egy sima képnézegetés. Ugyanilyen hardverrel ellátott windows phone villámgyors volt ahhoz képest. Pedig az sem tökéletes. A 160e Ft-os Samsung galaxy s3-ra is mondják, hogy fagy néha. A másik, hogy androidosok a környezetemben állandóan bütykölik a telefont, mert az kell a rendszernek.

Ha nem pakolsz rá sok appot és nem nyúzod napi 26 órában a telefont lehet a galaxy mini 2 is jó. Nem tudhatod, hogy akik panaszkodtak hogyan használják a telefont.

2013. jan. 7. 18:56
és akik azt írjátok nem jó...miért nem jó?
2013. jan. 7. 17:38
nem jó! inkább HTc VAGY Huawei vagy sony xperia tipo
7. eandi78 (válaszként erre: 3. - Nana06)
2013. jan. 7. 17:16

Inkább a htc. Arra figyelj, hogy 512 mb ram azért legyen benne. Android nem a legstabilabb rendszer, de 4.0 már nem olyan rossz állítólag. Más rendszert nem kapsz olcsón.

Jó telefonok egyébként 100000Ft körül vannak:(

2013. jan. 7. 12:56
nem!!!
2013. jan. 7. 12:44
nekem sima galaxy minim van, annak ellenére, hogy soha nem akartam okos telefont. a lényeg: van hogy ez is megbolondul, néha azt írja ki, hogy csak segélyhívás indítható, pedig rendesen van térerő. de lehet azért van, mert már nem mai a sim kártyám. egyébként nagyobb gondom nem volt vele.
4. 25800e2d09 (válaszként erre: 3. - Nana06)
2013. jan. 7. 12:18
a htc jobb valamivel. amúgy a kis kategóriások mindegyik gyártónál ratyik sajna :(
2013. jan. 7. 12:10
:s háát ez nem jó hír :( még egy másik telón is gondolkodom...nem nagyon tudok dönteni a kettő között a htc desire c-n. szívem jobban húz a samsung felé...de ha már vennem kell, akkor normálisat szeretnék.
2. dundika1988 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2013. jan. 7. 12:08
Ilyen tipus van anyunak barátnőmnek, csak panaszkodnak. Allitolag mindig lefagy stb....
2013. jan. 7. 12:01

Múlt héten feladta a szolgálatot a telefonom. Sony telefonom volt, viszont egyik teló sem fogott meg ettől a gyártótól, meg mostanában hatalmasat is csalódtam benne. Megláttam a samsungtól a galaxy mini 2-őt, és rögtön szerelembe estem :)

Esetleg van valamilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Milyen teló? Sokat nem akarok netezni...tudom hogy vannak ennél jóval okosabb telefonok is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook