Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosogatógép vs. mosogatás? fórum

Mosogatógép vs. mosogatás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. Afrodita (válaszként erre: 4. - Nayloon)
2008. febr. 14. 21:01
nekem is van mosogatógépem ,nagyon szeretem. De van olyan is, amikor a ahhoz van kedvem, hogy én mosogassak el, akkor így teszek :-) De a gép nagyon jó dolog, és gyönyörűen dolgozik :-)
2008. febr. 14. 20:48
én nagyon szeretem a mosogatógépet, sokkal tisztábban mos, és fertőtlenít, szépek, csillogóak az edények, ésssss gazdaságos is, mert én amíg mosogattam, folyóvízben, sokkal többet elpancsiztam, a másik, meg nagyon kényelmes, bekapcsolom, benyomom a gomb azt hajrá
2008. febr. 14. 20:46

Én nagyon nem szerettem mosogatni,az összes mosogatószer kiszritotta,irritálta a bőrömet.

Amikor a házunkat rendeztük abban biztos voltam,lesz mosogatógép!

Nagyon jó amikor pl.az ünnepeken nem kell azzal foglalkozni,h.mosogassak. De a hétköznapokban is nagy segyítség. Nem fogyaszt többet mert egy nap legalábbis nekem egyszer telik meg.

persze vannak kivételes dolgok amiket nem szoktam/nem lehet belerakni,de ez elenyésző,szóval én a voksomat mindenképp a mosogatógép mellett teszem le.

2008. febr. 12. 20:05

Szia!

Én valamikor el sem tudtam képzelni, hogy a gép mososgasson, met én nagyon szeretek/szerettem mosogatni. Aztán másfél éve felújítottuk a konyhát és kaptam bele gépet. Mit mondjak?! Imádom! Nagyon meg vagyok elégedve vele, naponta egyszer megy általában, este szoktam elindítani, reggel kipakolok. Ha vendégek vannak ( nálunk elég gyakori), akkor többször megy naponta és nagyon jó, hogy csak bepakolok, aztán dolgozik, én meg nyugodtan ülhetek a vendégeimmal tovább az azstalnál...

Egyébként én nem tudok olyan szépen mososgatni, már csak azért sem, mert a kezem nem bírja el a 40-50-60 C fokos vizet,a 70 C-ról nem beszélve...

Én mellette teszem le a voksom, mindenképpen.

Ja és 16 liter vízben mosogat. Én azelőtt többet elhasználtam, mert folyó vízban mosogattam...:)

2008. febr. 12. 19:57

Inkább mosogattok, vagy ha megtehetnétek mosogatógépet vennétek.

Akitek már van, Tapasztalat? Tényleg gazdaságosabb?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook